Prečo stále priberám?

Zodpovedané
27. mar 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Stále neskutočne priberám a zo stravy to naozaj nie je. Za necelý 1,5 mesiac som zase pribrala o 2 kg a popritom nie som si vedomá toho, že by som sa prejedala.

Čím to môže byť?

Štítnu žľazu mám vraj v poriadku a naozaj moje stravovanie nie je také, aby som takto priberala.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

priberanie môže mať veľa príčin, záleží aj od veku, od hladín pohlavných hormónov, od liekov, ktoré užívate, od pohybu, od stravy.

Nedá sa teda na základe Vašej otázky určiť príčina, pokiaľ neviem presnú diagnózu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková