Cviky na pevný a guľatý zadoček

4. okt 2020

Nejaké overené cviky poprosím z vlastnej skúsenosti. A za aký čas sa vám podàrilo docieliť želaný efekt ? ❤️❣️Mam 50 kg zadok je fajn len je mäkký možno to nebude tak veľa práce či ?

halabolka
4. okt 2020

Drepy, vypady, idealne s cinkami. Aj behom ti spevnie (nielen) zadok.

kittykat22
4. okt 2020

Pozri si na youtube victoria secret angel butt workout. U mna to malo najlepsi efekt. Cvicil s nimi Justin Gelband na tych videach.

sasi_timi
4. okt 2020

Cvičiť s činkami cviky na zadok a nohy, ja vidím už prvé výsledky po mesiaci a dokonca mi zmizla aj celulitída (tu nemajú len obézne ženy, ale aj chudé)

autor
4. okt 2020

@sasi_timi aj ja mám celulitídu 🙂 a koľko denne cvičíš ktoré presne cviky a ako často opakujes? Po mesiaci je to teda naozaj super

sasi_timi
4. okt 2020

Cvičím každý druhý deň a podľa času lebo dcéra si vyžaduje pozornosť, takze keď mi dovolí cvičiť tak aj vyše hodiny a keď nie, tak 45 min cca, snažím sa aspoň 2-3 videá naraz
Cvičím od ladylab majú veľký vyber videí, vyskúšala som aj od iných báb napr. Pamela reif no najviac mne vyhovuje ladylab
Najlepšie výsledky vidím len s činkami, keď som cvičila bez tak rit bola plocha a s celulitídou 🤷🏼‍♀️

fannynka
4. okt 2020

,

20erika07
4. okt 2020

@halabolka
@sasi_timi votriem sa sem baby, iba otazka, ked nemozem zatazovat kolena teda ziadne drepy a vypady ani beh, existuje este nieco ucinne napr cviky v lehu alebo proste cvičiť bez zataze kolien? Dakujem 🙏

janulik_95
4. okt 2020

Kľudne mi napíš spravu🙂 cvičím 8 rokov fitness a venujem sa tomu intenzívne 🙂 twk ak chceš kľudne ti môžem napísať nejaké cviky a rady 😉😉

janulik_95
4. okt 2020

@20erika07 áno existujú cviky kde nezaťažujes kolená 😉napríklad hipthrust(je veľa variacii), abdukcia, zakopy v ľahu, v stoji a veľa iných 😊😊

nenisom
4. okt 2020

@20erika07 tiež by som rada vedela 🙂

20erika07
5. okt 2020

@janulik_95 dakujem krasne 😇

pielka
5. okt 2020

Najlepšie sú drepy, no aj tie majú rôzne formy. No mne sa celkom na stehná a zadok osvedčil aj stepper. Mám síce taký malý, ale ide aj do bokov a celkom to je vidno

janulik_95
5. okt 2020

@pielka no drepy nie sú zaťažené len na zadok, viacmenej zadok stehna čiže zadok sa pri drepoch neprecvici až tak ako pri cvikoch, ktoré sú, priamo izolované na zadok, kde sa zapájajú čisto len svaly zadku. Preto sú omnoho účinnejšie cviky ako hipthrust, abdukcia, výpady vzad🙂 ale drep je považovaný za najlepší cvik, ale nieje to tak.. Niektoré baby drepy necvicia vôbec 🙂

lucia456
18. apr 2022

@sasi_timi kde by som našla tie cviky s činkami, prosím ta

ondro1122
23. dec 2023

@janulik_95 Ja som chlap a tiež cvičím zadok 😁 a na hip thrust dám viac ako na drep 😁....ale ten bol thrust robím iba na stroji efektívnejšie by to bolo asi s veľkou činkou

kiki68
23. dec 2023

Ako baby pisali a neboj sa postupne nakladat vahy. Na drepy a vypady urcite s trenerom aspon na par hodin. Nech si tam neodpalis krize na tom. To sa musis od niekoho naucit robit a nie co vidim ked ludia nalozia vahu a lietaju s tym dole ako sarkan, pokriveni do toho.

kiki68
23. dec 2023

@janulik_95 je dobre to vsetko davat v kombinacii, lenze tie sety naplanovat na zaciatku je naozaj dolezite. Aby bol pekny progres.

cafelatte
23. dec 2023

Určite je dobre drepovat, no ja som dostala pod stromček stacionárny bicykel, točím na ňom len 15 min denne a výsledky sú brutálne. Celulitída preč, zadok vypukly a pekne mi vytvarovalo stehna a lýtka. Vždy som mala hrubšie nohy, tak teraz sa neviem vynadívať a námaha skoro žiadna v porovnaní s drepovanim s činkami.

ondro1122
23. dec 2023

@cafelatte Ale aj tie hip thrusty sú dobre