Dá sa schudnúť 15 kg za mesiac?

30. aug 2022

Ženy , poznáte niekto toto ? Ozaj sa da z toho schudnúť 15 kíl za mesiac ?

petamich
30. aug 2022

urcite ano 🙂 tak ako z kazdeho podobneho pripravku a preto je ich na trhu tolko

autor
30. aug 2022

@petamich čítala som že nebude po tomto ani jojo efekt , čítala som aj recenzie , aj fotky som videla , pred a po , keď to ženy užívali , len som chcela vedieť či ma niekto aj reálnu skúsenosť , či sa to oplatí objednať

babovka2321
30. aug 2022

Vies ako vznikaju tie recenzie? Pokradnu sa fotky premien z instagramov a tak ... 15 kil za mesiac by si schudla, ak by si mala spravnu stravu, poriadny pohyb a chudla z povodnej vahy 150+kil mozno.

onedaynick
30. aug 2022

ono.. existuju fotky pred aj po po tom, ako jes bylinkove pripravky a zvacsia sa ti prsia. tomu veris? Nie. Tak never ani tomuto.

pukina
30. aug 2022

to si taka hlupa bez stipky kritickeho myslenia, ze nevies rozoznat podvodnu stranku alebo len taka zufala a naivna, ze si myslis, ze 15 kg za mesiac je normalne a zdrave chudnutie a dosiahnes to nejakym zazracnym praskom?

banalu
30. aug 2022

Prosim ta zober 40€ a kup si pernamentku do fitka alebo na nejaku fyzicku aktivitu. Ak k tomu pridas KT a vyvazeni stravu tak sa ti telo podakuje.
REALNE SI MYSLIS, ZE AK BY TAKY ZAZRAK EXISTOVAL CHODILO BY PO SVETE TOLKO TUCNYCH LUDI?
Ps: budes rada ak ti nevybielia konto

tyrkysova_kobyla
30. aug 2022

Nie nie nie 🙂 chudne sa len a len kalorickym deficitom

lindous
30. aug 2022

Keď si pozerala tie recenzie, na toto si nenarazila ? Lebo mne to vybehlo hneď ako asi tretí odkaz, keď som do googlu zo zaujímavosti hodila tento zázrak https://hoax.sk/fensanis-chudnutie-skutocna-rec...

abbey1
30. aug 2022

Máš ukončenú povinnú školskú dochádzku? Ak áno, musíš mať dostatočne vysoké IQ, aby sme vedela, že toto určite nie je cesta.

tehotna40
30. aug 2022

NIE !!! Známa raz na toto naletela a tak si pokazila žalúdok ze dodnes nemôže normálne jest a musí byť na dietach! Nič také neexistuje, taky grafik ti hentaku stranku spíska za pol hodinu aj s tými recenziami a fotkami.

tessa2299
30. aug 2022

Ak si odje*es nohu, tak schudnes za den aj viac ako 15 kg 🦵🤭

zuzinka888
30. aug 2022

Iba ak si odrezes nohu. Nefunguje to zni nic podobne.

zuzkaa1991
30. aug 2022

Napiste mi spravu ;) urcite je to blbost v chudnutí nejde o produkty ale o stravu presla som si s tym tento rok

eskop
30. aug 2022

Začni cvičiť a uprav stravu a možno za dva mesiace toľko schudneš.. ale za jedne a z liekov isto nie

nikha2809
30. aug 2022

Ale samozrejme že to funguje a dá sa to.Pokial teda budeš jesť celý mesiac len tie tabletky a nič iné 😁

dadka3450
31. aug 2022

Preboha prečo chces schudnúť silou mocou 15 kg za mesiac? Ak by si mali 150 kg tak je možnosť ale prečo rýchlo? Tak ako nepriberies hneď 15 kg tak ani hneď tak neschudnes. Na to musíš ísť pomaly a nie hneď všetko hneď.

san_dra11
31. aug 2022

Podla mna vobec sa na taketo nieco netreba drzat, su to len vyhodene peniaze. Predsa len pokial budes sa malo hybat a jest nezmysly, tak toto ti nepomoze.
Treba upravit vsetko.

anita6666
31. aug 2022

Dá...za predpokladu,že ti diagnostikujú rakovinu a ty ten fakt nespracujes