Dá sa zbaviť ovisnuteho bruška?

nikuskaakolarova
11. feb 2022

Ahojte prosím vás dá sa zbaviť ovisnuteho bruška respektíve ovisnutej kože? 🙂 Ja mám za sebou 4 cisárske vždy som bola úplne štíhla no ako som bola tehotná váha mi šla hore a do teraz mi ostala a koža totálne ovisla samozrejme sú tam aj tuky no tie sa chystám zhodiť ale dá sa nejako zbaviť aj tej ovisnutej kože? Hlave sa pýtam len na nejaké cviky 🙂Ďakujem pekne za normálne odpovede 😊

a1d4k3a
12. feb 2022

@nikuskaakolarova keď aj zhodiš kg,koža ostane. Z vlastnej skúsenosti,som po dvoch sekciách pri každom dieťati +20kg a brucho mam úplne v strašnom stave. Uz som s tým zmierená :D

hindakus
12. feb 2022

@nikuskaakolarova existuje abdominoplastika, ale mne by to za to nestálo..

evica17
12. feb 2022

@a1d4k3a som.na tom podobne. A po prvom.som nestihla schudnut k tomu. Cize som mala pri porode druheho 110 kg

petricka22
12. feb 2022

@nikuskaakolarova na toto naozaj jedine abdominoplastika… len treba pohlada dobreho chirurga, uz som videla aj take, ze koza bola nazberkana do jazvy… nevyzeralo to dobre. Alebo sa mat rada taka aka si… mas predsa 4 deti a tie za ovisnutu kozu na bruchu stoja.

barborachors
12. feb 2022

@petricka22 Urcite, ona je uz len matka a nemoze byt pekna. Neznasam taketo frazy.
Autorka: na to cviky nie su, nieco si o tom mozes precitat aj tu na mk ... To akoby ma niekto prsia nulky a chce cvicenim dosiahnut 3jky. Na to poporodne brucho, ak teda nemas diastazu, pomaha jedine ta plastika ako to uz tu bolo spomenute. A ja by som sa teda s dokafranou postavou po porodoch nezmierila, stale by som chcela byt atraktivnou sama pre seba a ovisla koza by mi teda vadila.

snezienkaaa82
12. feb 2022

@hindakus prečo? Bojíš sa operácie, rekonvalescencie? Nie he to bezbolestný zákrok, no výsledky sú pekné. Kamoška to ma urobene, spokojná je, no mala aj rozsiahlu diastatu po dvojickach, čiže cvičenie jej nepomohlo vôbec. Ja som chuda, mam 53 kíl, 170 cm. Tiež mi brucho ostalo, diež diastaza, no malička, vycvicila som to....

hindakus
12. feb 2022

@snezienkaaa82 ja nepotrebujem, ale moje klientky sú niektore po abdominoplastike a ta jazva cez celé brucho je skaredsia ako previs...

snezienkaaa82
12. feb 2022

@hindakus áno,, to môže byť, záleží mnoho aj od rozsahu zakroku, koze, svalov, genetiky.... Chápem,, ženy odrádza aj to. No ak previs a diastaza spôsobujú aj zdravotné komplikácie, radšej Nat jhazvu, ako problémy. Si fyzioterapeuta, či? 🙂

veroonr
12. feb 2022

@nikuskaakolarova treba posilovat minimalne svaly panvoveho dna,. Mrkni Moniku Srenkelovu. Ona s tym robi + vie poradit dobrych chirurgov ak je to potrebne

petricka22
12. feb 2022

@barborachors frazy? A vies co ja neznasam, kult dokonaleho tela, ktory sa tlaci detom do hlavy od narodenia, ze jedine pekne, cona cloveku moze byt je jeho dokonale telo. Zena sa moze citit krasna a sexy aj ked nie je dokonala a ide o to, co z nej vyzaruje. Sebavedomie nestoji len na ovisnutom bruchu! Ale jekazdeho vec, ako sa s tym pobije. Ja plastiky nezatracujem, nech si kazdy pomoze ako vie, ale nech mi tiez nekto netlaci do hlavy, co krasa stoji len na tomto…

petricka22
12. feb 2022

@barborachors a neviem, kde z mojich slov vyplyva, ze zena nie je nic ine ako matka, ze nemoze byt pri detoch krasna a sexy. Kazda zena sa ma o seba starat a dbat.
Autorka prepac, rozohnila som sa 😀 prajem ti, nech si so sebou spokojna, nech sa s tym akokolvek popasujes.

nikuskaakolarova
autor
13. feb 2022

Ďakujem vám žienky za odpovede všetko som si prečítala 😊 hlavne žiadne hádky 😘 ja som vďačná za moje deti a to že mám bruško ako mám no ja som sa len chcela dozvedieť či sa toho bruška dá zbaviť no ak nie nevadí moje deti za to bruško stoja len som chcela vedieť že ak je možnosť okrem operácie rada vyskúšam veď každá žena by sa rada zbavila toho bruška a chcela byť krásna ale keď to nejde tak nie 🙂 ďakujem každej za odpovede 😊

iwanka1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
15. mar 2022

@iwanka1234 mozno by si si mohla precitat, ze reklama na konikovi je platena. Hadzes injekcnu lipolizu do kazeho fora.