Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dnes som si povedala koniec. Kto sa pridá?

pusinka7
1. jún 2015

Dlho som sa odhodlavala, stale som to len odkladala, ale dnes prisiel den, kedy som na to pripravena. Zacinam sa sravovat zdravsie, pravidelne a hybat. Pohybu mam dost aj doteraz, k tomu fitko, ale nema to ziaden efekt, ked kazdy den popapam kopu sladkosti a nepozeram na cas a na mnozstva jedal. Chcela by som vyzvat niekoho, kto by v tom isiel somnou, nejake rady, napady, fotky jedal a podobne zalezitosti. Velmi sa na to tesim, ze v tom budeme spolocne 🙂 😝 😀

nikola9
1. jún 2015

Idem do toho s tebou 🙂 spolu to pôjde ľahšie

pusinka7
autor
1. jún 2015

@nikola9 jeeej, super, si zlata....tesim sa....ale ty zrovna nevypadas, ze by si potrebovala chudnut...no aj tak super....

ivka5386
1. jún 2015

Pridam sa

rokka
1. jún 2015

Aj ja som dnes zacala...zase 😀

20tanicka20t
1. jún 2015

Aj ja sa pridavam..

pusinka7
autor
1. jún 2015

@rokka ha, super....ja tiez na viacero pokusov, ale tento uz bude dufam definitivny....dokonca som uzavrela stavku s priatelom a to ja teda neprehram🙂

pusinka7
autor
1. jún 2015

@ivka5386
@20tanicka20t baby, do toho....

nikola9
1. jún 2015

@pusinka7 na fotke nie ta je z Vianoc :D od vtedy som dosť pribrala , jasné nie som obezná ani tučna ..ale urcite chcem minimalne schudnut, zdravo sa stravovat lebo to je bieda a spevnit....mam 163cm a 55kg mala som aj 42 ale to bol masaker a takto sa zase necitim najlepsie ak hladam nieco medzi 🙂

pusinka7
autor
1. jún 2015

Baby, takze zaciname....ja som sa rozhodla ist do toho stylom pravidelneho, cca 3h stravovania...ako kedy, niekedy aj takmer 4h, lebo pracujem a nemozem si jest kedy chcem...budem sa snazit jest menej kaloricke a vyvazene jedla...na ranajky ovsene kase, to som jedavala aj doteraz, to mam rada, ale nie ochutene, ciste a pridam si ovocie, med alebo nieco take...na desiatu este poriesim, dnes som mala proteinovu tycinku a jablcko...na obed ako kedy, podla toho co navarim.....olovrant dnes bol tuniak s kukurickou a hraskom...a este si pochrumem asi nejake ovocie alebo co..viem,ze ovocie by nemalo byt vecer, ale naproti tomu, co som vecer pchala do seba predtym, jedno cez druhe, tak to bude myslim ok...

pusinka7
autor
1. jún 2015

Toto varím akurát na zajtra na obed..kuracie stehná na zelenine.K tomu varím zemiaky🙂

pusinka7
autor
1. jún 2015

Ovsena kaša, dnešné raňajky..

sixtuska
1. jún 2015

aj ja sa pridávam dneska som začala aj s jednou mojou kamoskou odtialto :P

pusinka7
autor
1. jún 2015

@sixtuska tak som zvedavá ako budeme pokračovať.. 😵

zuzub
1. jún 2015

tak ak môžem aj ja sa pridávam 🙂 už nejaký ten týžden sa snažím zdravšie jesť,ale neviem sa dokopať cvičiť ☹

rokka
1. jún 2015

@pusinka7 ja som zacala s delenou stravou...ta mi najviac vyhovuje...2x do tyzdna chodim cvicit na trampolinky ...dufam ze sa mi podari prekonat moju sprostost a konecne sa vyhybat sladkostiam 😀

zuzub
1. jún 2015
silvia_peter
1. jún 2015

baby, aj ja sa pridavam.. spolu to pojde lahsie..

zuzub
1. jún 2015

a nedáme sa do nejakej súkr.skupiny ?

pusinka7
autor
1. jún 2015

Môžme niečo poriesit 😝

annaanna
1. jún 2015

aj ja by som sa pridala, dnes som začala ... ale zle 😒
večer som to zabila

leeenka26
1. jún 2015

Baby pridavam sa rada k vam. Ja uz fungujem takto asi 3-4 dni. Drzim sa celkom pekne aj ked obcas trochu zhresim hlavne vcera na veceru chleba vo vajci a dnes zemla celozrnna a zelenina a viem ze sa to na veceru nesmie ale mna zelenina na veceru nezasyti vobec a cely vecer potom len premyslam co by som si mohla dat aby som ten zufaly hlad prekabatila. Ale inak sa velmi drzim a snazim a na to ze moja vola je hrozna teraz to dam som rozhodbuta. Zatial som schudla 1,2 kg ale chcem dat dole aspon 5 tento mesiac. Mam teraz 86 kg a 165 cm.

sixtuska
1. jún 2015

aj ja som za sukromnu skupinu :P...
@zuzub ...pozerala som jedlo vyzera vynikajuco na obrazkoch...ja som vsak pocula ze by sa nemalo mäso s ryzou....ale s nejakym salatom abo zeleninou

ale inak klouk dole pekne jedla :p

zuzub
1. jún 2015

@sixtuska jj aj sa tak snažím,ale nie vždy mi vychádza variť zvlášť pre deti a pre seba.je to natur ryža takže na obed je ok 😉

majik66
1. jún 2015

pridavam sa 🙂 sukromna skupina by bola fajn 🙂

sixtuska
1. jún 2015

@annaanna a cim si to zabila?

sixtuska
1. jún 2015

@zuzub jjajjj :P

irin12
1. jún 2015

ja by som tiez zacala, mozem to skusit s vami, ale nic si od toho neslubujem........ otvorim chladnicku a tam mi rozvoniava slanina domaca krasne vyudena no nedaj si 😀 mam 163 cm, 79 kg, schudla som od septembra minuleho roka z 85kg, nejem sladkosti, ale dokopy jem iba obed a olovrant, vecer nic a rano nic......... zato obed obrovitansku porciu 😒

bandura
2. jún 2015

ahojte ak mozem pridam sa k vam...ja som vcera tiez zacala ale vysiel dnes podla mojich predstav...jedla som kazde tri hodky pravidelne 🙂 a hlavne zdravo z coho sa tesim asi najviac aj som si pocvicila 😉

bandura
2. jún 2015

@zuzub mnam fajnove receptiky ako si robila tu cuketovu pizzu ja poznam cesto zdrave na mini pizze bochnicky ak by niekto chcel tu ho mate tvaroh vajce a ovsene vlocky zmiesame vytvarujeme na plech mae bochnicky a ukladame zeleninku syr podla chuti mnamka

bandura
2. jún 2015

@pusinka7 mnam tu ovsenu kasu mam ja dnes na ranajky 😉 akurát nie s mliekom som na neho alergicka ale s acidkom a bananom

Tu začni písať odpoveď...

Odošli