Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dovolenka ako motivácia pri chudnutí

monique89
12. nov 2014

Milé spolumamičky, neviem, ako vy, ale ja zrejme na schudnutie potrebujem poriadnu motiváciu. Po pôrode mi ostalo cca 8 kíl (mám takmer päťmesačné dievčatko) a už predtým som mala nejakú tu slaninku navyše... Niežeby pre mňa moje zdravie a fakt, že sa budem cítiť lepšie a vyzerať krajšie nebol dostatočnou motiváciou, ale asi potrebujem nejaký konkrétny cieľ s konkrétnou odmenou a konkrétnym porotcom. Môj návrh - cieľ: maximálne 62 kg do augusta 2015. Odmena: dovolenka pri mori. Porotca: manžel. Doteraz boli všetky moje pokusy také neurčité a dlho nevydržali, no toto by hádam pomohlo... Okrem toho keď poviem mojej polovičke konkrétny cieľ, bude to určitý záväzok, nielen v mojej hlave... Ide do toho niekto so mnou? Samozrejme, že dovča by možno bola aj tak (uvidíme, či sa nám bude dať cestovať s ročným drobcom...) a že pre niektoré z vás to nemusí byť nijaká extra odmena, tak si môžete systém prispôsobiť - odmenu, cieľ aj porotcu... Čo poviete? Dúfam, že to neznie ako trápne výmysly pribratej mamičky, ktorá počas kočíkovania rozmýšľa nad nesmrteľnosťou chrústa :D :D Inak, manželovi som zatiaľ nič nepovedala... Išiel by do toho niekto so mnou? 🙂

traffic
12. nov 2014

rada sa pridam, len ja si mmusimm najprv najst motivaciu a porotu budem mat vlastne deti 🙂 , ako zaciname, strava cvicenie

vaneska41113
13. nov 2014

ja tiez potrebujem po prorode dat dole este 8 kil nie a nie sa do toho sama pustit kedy zacinas a a aka je tvoja dieta ?

monique89
autor
17. nov 2014

Jeeeeej dievcata, mna to vobec neupozornilo, ze ste reagovali, prepacte... no pustam sa do 13-dnovej diety, @vaneska41113 v tom sme na tom rovnako, no potom by som nerada nabehla na system zjedz, co vidis. Mojim hlavnym cielom je vzdat sa sladkosti - je mi jasne, ze tie su mojim hlavnym problemom. A okrem toho som si slubila, ze kazdy den si dam nejaku fyzicku aktivitku navyse oproti doterajsiemu zivotnemu stylu.

monique89
autor
18. nov 2014

@traffic @vaneska41113 no mam za sebou prvy den 13-dnovej diety, ale nic moc... v pohode som to vydrzala, ale moj zaludok protestuje, zacinam mat krce a je mi vselijako. Ked to bude takto pokracovat, prastim s tym a pojdem na to inak - v prvom rade vynecham sladkosti. Mate nejake ine napady, pripadne ste sa uz do niecoho pustili?

traffic
20. nov 2014

@monique89 ja som trochu shcudla ale takym systemom, zacala som obmedzovat jedlo, to znamena nejem kedy sa mi zachce ale iba 5x do dna a v presnych intervaloch,ze na ranjaky (vzdy ich mam o pol7)jedavam nieco sladke ovocie s jogurtom dam si rozne ovocie ktore mam doma a zmiesam to s bielym jogurtom, potom desiata ( tu mavam okoloo 10) si dam nejaky chlieb, orechy, ovocie, podla toho co mam po ruke o pol 12 obed klasia polievka plu s druhe a za tym si dam nieco sladke horalka laebo co je k dispozicii okolo 3 nejaky olovrant jogurt a na vecer okolo 5-6 hodiny si robievam zeleninovy salat so syrom alebo s masom podla toho co som varila, jem uplne vsetko len v obmedzenych mnozstvach a hlavne v pravidelnych intervaloch a 5 x do dna, zacala som tak jest, ked som bola v strese, to znamena, ze poobede som prisla z orboty a zistila som ,ze som nic nejedla, vobec som nebola hladna lebo z tych stresov mi ani nechutilo jest, tak to bola taka ocista pre mna, brala som to ako detoxikacny den a na druhy den som jedla striedmo a zistila som ,ze pokial nie som stale pri hrnoch a nemyslim na jedlo tak ani neviem, ze treba jest a prejedat sa,

monique89
autor
20. nov 2014

@traffic presne takto som to skusila aj ja dnes a v konecnom dosledku som zjedla menej ako obycajne... problem je v tom, ze s manzelom sa vacsinou naranajkujeme, a potom obedo-veceriame az okolo piatej, medzitym aj ked som hladna, pojedam same somariny... no a vecer, ked mala zaspi, si dobijame energiu sladkym, ja som totiz celkom vazne zavisla na cokolade... a kolko si schudla, ked sa mozem opytat?

traffic
21. nov 2014

@monique89 ja som sa predtym nevazila, ale mojim najvacsim problem je velke brucho,t ak pekne mi islo dole, a vidno to na obleceni, bolo mi vsetko obtiahnute a tesne na brucho a teraz je to volne, este mi treba trochu pocvicit, aby som ho spevnila anemala take ovisnute

monique89
autor
23. nov 2014

@traffic hmm tak to ti gratulujem, ze sa ti podarilo ubrat z brucha... ja som momentalne pribrata aj na zadku, rukach a bokoch, no doposial ked som schudla, vzdy to bolo vidiet na tychto partiach. brucho je nekonciaci problem...

nercia
23. nov 2014

aj ja mám sľúbenú dovolenku za schudnutie...do Dubaja v apríli... mám 66 kíl (pri pôrode bolo 90),dostala som sa na 60... držala som si to až kým som nezačala pracovať...v priebehu roka 8 kíl navyše (dopomohla dovolenka all inclusive)...teraz 2 kilá išli dole a môj cieľ: 58 kg... teda stav spred 10 rokov... manžel by chcel len spevnené telo.... dúfam,že to baby dáme...som naštartovaná... do vianoc chcem 60 kg a potom pomaličky tie dva kila dole

monique89
autor
23. nov 2014

@nercia vaaau Dubaj, tak to je ine kafe 🙂 cize teraz mas 66? aka je tvoja strategia?

nercia
24. nov 2014

@monique89 no dnes ráno 65,5... strategia bola popísaná...veľa cvičiť + papkať maličké porcie

monique89
autor
24. nov 2014

@nercia chodis niekam do fitka alebo len doma? ja sa chystam opat zacat behat, len musim pockat, kym sa mi manzel vrati zo sluzobky, aby ostal s malou...

nercia
25. nov 2014

len doma, marci si chcem zaplatiť pernamentku a dorysovať všetko... nech na pláži Jumeirah beach budpú fotky super... to je moja motivácia

monique89
autor
29. nov 2014

paradicka, tak nech ti to ide 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli