Drepová výzva

denulka9
1. jún 2013

Ahojte, ako si asi každý všimol po nete kolujú obrázky z výzvami, rieši sa to už aj tu? je niekto kto výzvu prijal a cvičí? 🙂

aduskatt
1. jún 2013

Pravdupovediac, vobec netusim, o com to je🙂 takze mna to zatial obislo asi🙂

daniella224
1. jún 2013

ja som zacala v stvrtok obe vyzvy aj brusaky aj drepy🙂)))mam riadnu svalovku tak uvidime dokedy vydrzim🙂

linda20111
1. jún 2013

@denulka9 ahoj, aj ja som to videla a musim povedat podla mna je to riadna sprostost.. pri drepoch si znicis kolena, je to velka zataz.. a brusaky nicia chrbticu. ked uz nejaky pohyb, tak taky ktory je telu prirodzeny-chodza, plavanie, nejake loptove hry, alebo by som porozmyslala aj nad trampolinou. tam posilujes vsetky svaly na tele a nieje to priama zataz na klby. my sa chystame kupit, ale zatial nemame upraveny dvor takze nieje kde dat..

mimka11111
1. jún 2013

@denulka9 tiež som s tým začala 😀 ,aj drepy a aj brušáky, samozrejme ich musíš cvičiť správne, som zatial len pri 75-tich 😀 ,ale nemám žiadnu svalovku a ani nič podobné, cítim sa úplne skvelo,zároveň s tým,že po 18:00 už nič nepapám 😉

aduskatt
1. jún 2013

a prezradi mi niekto, co to vlasnte je? alebo o com?

mimka11111
1. jún 2013
pinkulik
1. jún 2013

@linda20111 pokial cvicis spravne tak si nic neznicis 🙂

trogir
1. jún 2013

@aduskatt To sa potrebuje byvaly frajer "duchaplnej" fitnessky Weiterovej zviditelnit. Asi tak to vidim.

trogir
1. jún 2013

Ale pri rozumnom treningu samozrejme drepy a vypady vyformuju pekny zadok. 🙂

modrazaba
1. jún 2013

ja som zacala drepy, po troch dnoch som skoro zomrela od svalovky tak som to vzdala 😒 o brusakoch som nepocula? tie sa robia po kolko opakovaniach a ako dlho?

katren
1. jún 2013

@modrazaba presne tak isto ako drepy.....len nerobis drepy ale brusaky

modrazaba
1. jún 2013

@mimka11111 preboha, tie cisla urcite nie su omyl? 😀 😔

katren
1. jún 2013

@modrazaba a inak, vyssie su 2 obrazky, tam sa to da precitat tiez 😉

modrazaba
1. jún 2013

@katren ano, ja som si to vsimla az potom 😀 a som v soku z tych cisiel..... ☹

katren
1. jún 2013

@modrazaba 😀 ja som vydrzala 2 dni, potom som zacala citit kolena.....velka zataz na ne.....a co sa tyka brusakov, ani som neskusala..... 🙄

emma_932
1. jún 2013

Mna caka zajtra 220 drepov 🙂 tie su v pohode, ale na brusaky som sa veru vykaslala...

bamb27
1. jún 2013

ale prosim vas, zenyyy, ved to je somarina najvacsia,, strasne jednostranna zataz,,, cviky resp. sady cvikov treba obmienat inak su neucinne, nie mesiac cvicit to iste, to je hlupost,, to pripomienka prva,, pripomienka druha ,,ak cvicim jednu svalovu skupinu, musim cvicit aj opacnu, napriklad co sa brucha tyka tak urcite aj chrbat,,, pripomienka tretia brusaky a drepy su najlepsie cviky na zhumplovanie chrbtice a kolien ,,,takze len do toho 😉 mnam,, a posledna pripomienka,,, a po 30dnoch co? ...ci akoze to pseudovytrenovanie" vydrzi na veky vekov?

sendy182
1. jún 2013

😀 😀 😀 😀 😀 kto toto vymyslel??????............

bamb27
1. jún 2013

@sendy182 tiez by ma zaujimal oficialny zdroj a jeho certifikat 😉

sendy182
1. jún 2013

@bamb27 obrovská záťaž nielen na kolená a bedrové klby.......ale i brušáky nesprávne cvičiť nie je sranda.......chrbtica pri zlom cvičení doslúži skôr ako má... 😀 😀 😀 ..a čo strečing...?....myslím že tie oddychové dni strávia v posteli so svalovou horúčkou 😀 😀 😀 😀 😀

nintu
1. jún 2013

nooo baby ja som skusala tie drepy...ale pravdu spravila som 40 a mala som dost 😒 takto ma to drzalo 5 dni-svalovka bola silnejsia ako ja ☹ 🙂 a aj koleno sa ozvalo....ale drzim vam palce 😉

mimka11111
3. jún 2013
https://www.youtube.com/watch?v=WuC2UDp-eyI


drepy,správne cvičenie a nič vás bolieť nebude 😉

julinkaz
3. jún 2013

ahojte, myslíte si, že 4 mesiace po cisárskom by som už mohla robiť brušáky?

misiba
3. jún 2013

Ja som dnes 105 brusakov a 105 drepov 🙂

doska
7. jún 2013

no ja som zacala tiez - uz asi tri krat 😀 maximalne za den zvladnem a stihnem a chce sa mi tych 80 ale nenavysujem lebo sa potrebujem v noci zdvihnut z postele 😀 brusaky som skusila ale tiez len tych 60...len mam strasne slabu volu takze to vzdy vzdam 😀 🙄 😖 😢
@julinkaz myslim ze ano, ale asi by som to osobne neriskovala s vysokymi cislami...ja som bojko, bala by som sa 🙂

misha666
7. jún 2013

Ahojte kocky...
Ja mam drepy za sebou podctivo som to cvicila a fakt sa mi pekne dvihol zadok hore 😀 a stehna mam pevnejsie ceulitidu som nemala nejak viditelnu iba ked som stlacila,ale teraz je to aj po stlaceni omnoho lepsie...
@bamb27 mas pravdu vo vsetkom co si napisala... ale ja som to rizkla...lebo behavam na dlhe trate takze kolena a vseobecne klby su zvyknute na zataz u mna...niekedy som mala fakt dost ako ma pichlo vo svale stehennom 😖 ale je pravda ze som nerobila len to... 😀 😉 a po 30 dnoch si teraz dam kazdy druhy den uz len 200 drepov na udrziavanie 😀 a potom cinky na ruky par klikov a sup do infrasauny na 30 min este dopotit...

ak to chcete fakt skusit zeny treba vydrzat 😉 drzim palce 😎

modrazaba
7. jún 2013

@misha666 mas moj hlboky obdiv.... ako si robila tie drepy? naraz vsetkych 200 alebo pocas dna na etapy? lebo ja som po prvom dni bola uplne mrtva; skoro som ani z postele nevstala. 😀

pekira3
7. jún 2013

no..podla mna,ked sa cvicia spravne drepy a brusaky,nevidim problem....
ja som na prvy pokus zacala cvicit a svalovica a kolena dostali zabrat...
potom som asi o mesiac nasla ako sa to ma spravne cvicit a teraz uz cvicim poctivo kazdy den , a aj to len po 40x na tri serie,(viac sa mi nechce :-ň ) , popri tom ako sa mala kupe v kupelke...a musim povedat,ze ziadna svalovica nie je a taktiez uz vidim "po tyzdni",ze to ma ucinok...taktiez som sa docitala,ze co po 30 dnoch...no,neviem,ale ked uz niekto dosiahne aspon polovicny vysledok poctivo,po dobu 30 dni,si nemyslim,ze by bol problem pokracovat v nom napr.kazdy den po 40 drepov,kt.netrvaju ani 5min.a ostane pekny zadok...a samozrejme sa nenapchavat kadecim vecer...ja tiez jem aj o desiatej vecer a vidim vysledky aj pri takom malom cviceni,ale nedam si vecer chipsy,alebo klobasu...
tak si myslim,ze to je super cvik,pre tie,kt.nemozu,alebo nechcu chodit do posilky....a denne sa tocia okolo deti,cize maju este aj taky pohyb.. 🙂

petramelka
7. jún 2013

tie drepy sa musia robit naraz, ci staci ich spravit tolko denne na viac krat? 🙂