Fitness Blender - pridajte sa ku mne

meinkonka
28. máj 2013

Ahojky zienky. Pred par mesiacmi som narazila na videa, ktore precvicuje manzelsky par Daniel a Kelli a podla mna su uzasni. Hladala som dlho predlho, kym som si nasla cvicenie, ktore mi maximalne vyhovuje. Ich videa zahrnaju kardio, silový tréning, HIIT, plyometrics, pilates, kruhový tréning, strečing a kopec ineho a mozem si vybrat ktorekolvek chcem, na co mam prave chut. A tak sa pytam, poznate to nikto? Nejake rady, tipy, triky?? Pridate sa ku mne???

oficialna stranka
http://www.fitnessblender.com/

alebo youtube
http://www.youtube.com/user/FitnessBlender?feat...

meinkonka
autor
28. máj 2013

idem ulozit maleho a hned si aj zacvicim svoje oblubene video

https://www.youtube.com/watch?v=A2jill_Lf0Y

🙂 🙂

barbora111
29. máj 2013

@meinkonka ahoj ja ich cvicievam a striedam s JM.Super cvicenia 🙂

barbora111
29. máj 2013
kikushka2386
29. máj 2013

@meinkonka rada sa pridam.do teraz som zumbovala doma chce to trosku zmenu 🙂

meinkonka
autor
29. máj 2013

tak som sa vcera dostala k cviceniu az po 22 ale zvladla som to. a rano na vahe -1,3kg 😀 😀 zazrak 😀 😀 nechapem a to som jedla celkom dost. asi som bola len prezrata predchadzajuci den 😀

@barbora111 to zvladas 60 min? 😕 😕 woow klobuk dole, ja som vystavena po mojej 20-ke 😅 😀
@kikushka2386 super, tak vecer ideme?? najdem nejake lahsie cvicenie, aby som to zmakla 😅

meinkonka
autor
29. máj 2013

a inak.......som rada, ze ste tu, uz som sa zlakla, ze sa ku mne nikto neprida 😵 😵

kikushka2386
29. máj 2013

@meinkonka mozme aj skor.musim si to postahovat do pocitaca len jeden problem je ze vecer si zasadne moj za pocitac a urcite ma tam nepusti.ja vzdy cvicim okolo obeda ked mala spi aspon mam pokoj.

meinkonka
autor
29. máj 2013

@kikushka2386 ja som pracujuca, takze ja len vecer 🙂 som to zle napisala, ze vecer ideme, ja vecer, ty skor 😀 😉

meinkonka
autor
29. máj 2013

@kikushka2386 ja konkretne si vyberam z cviceni fat burning cardio, nakolko ja potrebujem schudnut
http://www.youtube.com/playlist?list=PLA333DE71...

kikushka2386
29. máj 2013

@meinkonka nejake si vyberiem z toho stiahnem viac ale asi si dam to 37 minutkove.chcem schudnut 5 kg.ty chces kolko schudnut?

meinkonka
autor
29. máj 2013

@kikushka2386 jaaaj no......kolko sa len bude dat 😀 min. 10kg 😅 idealne 15-20kg 😅

kikushka2386
29. máj 2013

Lahsie ide vaha dole z vecsieho cisla poznam to na sebe.2 roky dozadu som mala 101kg mala som uz aj 109kg len uz by som to davno mala dole len veeela razy som zhresila potom som mala 3 mesiace pauzu teraz mam 67kg tak chcem ist na takych 62-63kg.myslim ze ked zatnem poriadne to do leta dufam dam 🙂 vcera som oprasila steper tak aj na tom makam

barbora111
29. máj 2013

@meinkonka tak ked som zacinala tak som cvicila len tak pol hodinku ani to nie ale teraz aj 2hod. si dam ak mam cas ked nie tak len hodinku 🙂 Ja uz ale nechudnem ale len na spevnenie a ma to bavi som si zvykla ze vzdy rano cvicim.Rada by som behavala len nemam skym a samej sa mi nechce 😒 ako dlho cvicis uz?ci si este len teraz zacala?

meinkonka
autor
29. máj 2013

@barbora111 no cvicila som asi 3 mesiace, potom som mala cca mesiac pauzu a teraz som zasa zacala. nic moc 😅 a ty? a to akoze kazdy den 2 hod. ked mas cas?? woooow

barbora111
29. máj 2013

@meinkonka ja okolo 8 mesiacov myslim neviem presne,niekedi kazdy den ale nie vzdy,cez vikend mam vzdy volno 🙂 skoda ze si prestala ked uz si 3 mesiace cvcila ale vsak zas sa do toho dostanes.Ja som niekedi tiez predtym uz prestavala cvcit ze aj dva tyzdne sa mi nechcelo ale potom som zas zacala a teraz uz Rada cvcim sa tesim kedy zacnem.

ivankaalenka
25. sep 2013

pozriem sa na to, to vy baby tolko cvicite? fuha, ja mam pocit, ze nestiham vooobec nic, no, asi sa zamyslim nad rozlozenim dna...

paszelkasp
10. dec 2013

baby, ktore cvicete podla toho, kolko sa vam podarilo schudnut. lebo ja som zacala asi pred mesiacom ale len tymi 10min videami a teraz druhykrat som dala to 37min cardio fat burning. dnes mam 2kg dole, ale to bude len voda z tela. len chcem vediet ci sa niekomu podarilo s nimi schudnut cca 5kg. dikes

qweasy
25. nov 2017

Ahojte, viem, že je to uz stará téma, ale na modrom koníku máme už aj skupinku Cvičíme s Fitness Blender. Budem rada ak sa pridáte.