Hľadám kamarátku na spoločné chudnutie do leta

blueberry21
1. feb 2012

Do leta potrebujem schudnut 20kg, rada by som sa s niekym podporovala , vraj to ide rychlejsie , najlepsie by bolo keby si mala taku istu nadvahu ako ja . Ja uz sa na seba nemozem pozerat , takze kludne sa pridaj a podme nato 🙂 nech sme zas kocky 🙂

blueberry21
autor
6. feb 2012

Ahojte baby ako tak citam , tak sa tu pekne rozrastame , to je super ! Ja som mala cez vikend nejake rodinne povinnosti , bola som aj na oslave, kde som samozrejme neodolala dat si vyborny bacovsky rezen s opekanymi zemiakmi , tak ma to potom mrzelo , ale co uz no , to bude hanba ked neschudnem nic 😖 volako uz nemam pevnu volu ako volakedy... Ale dnes som zacala odznova....je tu niektora z vas aj co potrebuje zhodit 20 - 30 kg ?

batu
6. feb 2012

@blueberry21 ja chcem tak 13-15,nech sa ti to prosím nezdá málo,ja s tým mám taký problém ako ty s tými tvojimi kilami 😖 tak ma musíš brať do partie 😀

aischa61
6. feb 2012

@blueberry21 ja by som chcela tych 10 a potom sa úvodom co ako....inac ako saam dnes darilo...ja sa zatiaľ držím ale ďorď som mala strašnú chut na sladké...mám svoje dni 😉 ale nedala som si.

janula_nz
6. feb 2012

kde ste boli cely den? nikoho tu nebolo

janula_nz
6. feb 2012

@aischa61 ja mam tiez na sladke chut, normalne nemozem odolat 😝 nejde to. mam PMS a kvoli sladkemu by som sa zapredala aj diablovi 😀 ale nezvyknem vecerat, takze ked si aj dam nieco sladke, tak po 16h nejem nic. no moja 90dnova dieta je asi porusena kvoli tomuto. zas tak vela toho nezjem lebo nepriberam ani gram ale ani rucicka na vahe neklesa...ja sa spolieham na jar, to budeme sportovat uz 🙂

momoyka
6. feb 2012

ahojte vsetky, vam to tak suprovo ide, drzim palceky aby aj nadalej...
my sme boli v sobotu na plese, spali sme u mojej mamicky, tak som pohresila od piatku s cim som mohla... ☹ ale dnes sa snazim kontrolovat... na veceru karelab, redkev, par oliv a trosku tvarohu... a este sa odhodlavam na stepper... drahy mi ho vyniesol z pivnice... po 4 rokoch sa chystam na neho vyliezt...ked ma pritom nevymakne maly, este nespi...🙂

lilienlilly
6. feb 2012

Baby ahojte mozem sa aj ja pridat tiez potrebujem dat dole 10 kg. Nepresvyhla som to este?

batu
6. feb 2012

@lilienlilly ahoj,nič si neprešvihla,ešte sme len v procese odhodlávania sa a nastavovania sa na diéty,vitaj medzi nami.čím viac tým lepšie.ja tiež asi tak 10 a aj možno viac.tak dúfam,že sa nám bude dariť.stretávame sa tu každý deň a checkujeme jedna druhú 😀

lilienlilly
6. feb 2012

@batu super tak som rada a dakujem za privitanie. Ideme do tohoooooo

batu
6. feb 2012

baby,ja som dnes na ráno mala rajčinu a biely jogurt,na obed trochu rizota a na večeru vývar.pijem vodu väčšinou.je mi z toho na grc,ale drahý nič nevie,tieto naše pletky a prvýkrát mi povedal,že trochu vidno,že ma je menej.už skoro 5 dní nejem chleba ani pečivo,mám svoje dni tak som taká zaliata,opuchnutá a aj pri tom večer teraz vážim 63kg,tak odkedy sme začali 2,5 kg dole,ale to som mala aj tú črevnú chrípku.som s malým doma,sme chorí.ja zatiaľ necvičím,sa mi tie špeky rolujú keď robím brušáky,tak až od 60kg začnem,som si povedala. 😉

batu
6. feb 2012

@lilienlilly jasné ideme do toho!!!!!!! 😉 a v lete iné baby traste sa 😎

momoyka
6. feb 2012

no ja tiez potrebujem nejakych 10, ale keby som dala aj 5, bola by som stastna ako blcha...

lilienlilly
6. feb 2012

@batu ved to. Nech sa trasu-) zatial sa traseme len my kg navyse-)

aischa61
6. feb 2012

trasu sa kilecka,ale o chvíľku smerom dolu 😉

aischa61
6. feb 2012

aj mne idú pomaly dolu ale predsa a od kedy sme zacali tak sa citim lepsie

batu
6. feb 2012

@aischa61 ja som taká rada,tiež som ako malé decko,sa tu na vás všetky teším každý deň čo kto napíše,a musím povedať som na seba prísna,až sa sama divím,dúfam,že to nie je len ten začiatok.kebyže sa mi podarí mať tých 60 do konca mesiaca,aj ja by som plesala od radosti.a potom do leta ďaľších 5 kíl by mohlo ísť postupne.a bude jar,budeme chodiť von,mať viac pohybu,cvičiť,športovať,aj zeleninka bude čerstvá aj ovocie,bude to lepšie,len tú zimu treba preklenúť 😉

momoyka
6. feb 2012

tak tak, batu dobre vravi, ale ked mas aj nejake kilo dole, lepsie sa motivuje aj ostatnych, tak len tak dalej, vsetky,
ja uz idem spat, dobru nocku

batu
6. feb 2012

@momoyka dobrú a hlavne pôstnu 😀

aischa61
6. feb 2012

ved aj ja sa tesim na jar a hlavne na tu cerstvu zeleninku jujj to sa bude chudnut len zeleninku budeme papat.... 🙂

batu
6. feb 2012

@aischa61 kilo dve človek ani tak nevidí,ale takých 5 to by som už mohla aj postrehnúť,či nie?aj na veciach,to by ma motivovalo ešte viac ako tuto pár gramov dole ☹

aischa61
6. feb 2012

@batu tak ako vravis,ale neboj aj to bude a potom budeme chciet mat stale menej a menej az nakoniec foto v tangacoch chichichi

batu
6. feb 2012

@aischa61

no 😀 až z nás jedna potom vymyslí tému "Hľadám kamarátku na pribratie do leta" 😀 😀 😀

aischa61
6. feb 2012

hahaha tak to hej lebo z nas budu vychrtlinky....

aischa61
6. feb 2012

dievky prajem dobru nocku....

batu
6. feb 2012

@aischa61 aj ja už idem,možno sa aj v spánku chudne,papa zajtra🙂

macekova
7. feb 2012

@blueberry21 ... no tých 20-30 dole je číslo čo by som chcela 😀 😀 😀

Ja poslušne hlásim začiatok chudnutia..... diétka začaná .... papám aj jablčný ocot v tabletkách a už mám aj moj staro-nový stepper doma ( som ho segre zapožičala) ... tak sa chcem do toho vrhnúť naplno 😀 😀 .... začínam s 95 kg oblečená 😀 ...tak dúfam že o týždeň budem hlásiť -5 kg 😀 😀 😀 😀 ...pri takej váhe to predsa musí ísť rýchlejšie 😀 😀 😀

blueberry21
autor
7. feb 2012

@batu ale ved ja vas berem vsetky do partie 🙂 tesim sa ze sa to tu rozrasta a navzajom sa podporujeme. Takze baby ideme do toho ! Cica nežeeer ak nechces mat v lete na bruchu faldy 😀 Idem sa venovat dcerke a poobede sa tu vidime . Takze drzte sa baby .

blueberry21
autor
7. feb 2012

@macekova ahoj no tak mi sme na tom podobne ! 🙂 Takze ideme nato a ziadne vyhovorky , ja uz od vcera som zacala nanovo , lebo cez vikend som to zas porusila , ale uz viac nesmiem porusit , lebo takto neschudnem nic , som este viac odhodlana a dnes si davam fakt light den , hlavne budem vela pit . Ja mam stale 90 ☹ a vysku 168 co je dost malo , no proste tehotenstvo mi riadne pokazilo postavu , ale sama som si na vine , lebo som sa cely cas prejedala 😢 mohli by sme dat aspon tych 20 kg za 4 mesiace , co ty nato ?

janula_nz
7. feb 2012

@macekova vitaj medzi chudulkami 🙂

baby tak ma napadlo, nespravime si sukromnu temu? pohybuju sa tu dost neprijemne individua, tak pre istotu 😀 😀

macekova
7. feb 2012

@blueberry21 ... no pozerám,že s výškou sme na tom na centimeter rovnako 😀 😀 😀 .... len ja mám o nejaké to kilečko viac ... ja mám hneď za sebou - tehotenstvo ...kojenie ...počas kojenia ...ďalšie tehotenstvo ... a teraz zase kojím ...a popri tom priberám ...nejak nestíham pri babách pravidelne jesť ... a moje telo si asi pre to drží všetko čo zjem 😀 😀 😀 ..... k jedlu sa dostanem keď zaspia ... a to je to najhoršie ...celý deň skoro nič ...a potom večer sa najesť ... no majú moje baby smolu ... musím si nájsť čas aj na seba .... no ja keď sa dostanem pod 80 budem rada ... a ak by to bolo ešte menej tak sa len poteším 😀 😀 😀 ..... ale do leta určite niečo so sebou musím urobiť 😀 😀 😀 .... držím nám palce 😀