Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám parťáčky na chudnutie

dnika2
15. aug 2012

zacinam od zajtra schudla som uz 8kil no za posledny mesiac to mam nazad idem zasa od zajtra prida sa dakto? 😉 😉

zelinka32
16. aug 2012

@dnika2
Ahoj, som tu nova. Zaujala ma tvoja sprava. Odkial si....ako si predstavujes spolocne chudnutie.

Ala

jajanuska
16. aug 2012

Aj ja by som sa rada pridala, stacilo by 5 kil 🙂

aalexis007
16. aug 2012

Aj ja sa rada pridám 😉

ematko29
16. aug 2012

žienky pridajte sa do fora:CHCEM SCHUDNUT 8KG KTO SA PRIDA?

excelent1
16. aug 2012

@dnika2 kočky aj ja sa pridávam..mám od pôrodu 12 kg navyše..dcérka má 5 mes.2 týž a kg sú stále na mne

sisanka
16. aug 2012

@dnika2 ja sa tiez rada pridam 🙂 a ako ides chudnut??? ale resp. ako si schudla doteraz 😉

risolino
16. aug 2012

ja tiež chudnem 🙂 mám už 9kg dole... určite si nepribrala za mesiac 8kg :( neverím, že aj to sa dá 🙂

sisanka
16. aug 2012

@risolino ako chudnes? 🙂

risolino
16. aug 2012

@sisanka cvičím 🙂 je to makačka, ale keď si človek zvykne, tak každý deň sa teší na cvičenie... dokonca to už dávam dvakrát do dňa 🙂

sisanka
16. aug 2012

@risolino a ako dlho a ako cvicis?ja tiez cvicim, sice som mala teraz 3dni pauzu ale dnes sa uz chystam 😉 a jest vsetko?ci aj stravu si trosku obmedzila?

risolino
16. aug 2012

@sisanka cvičím intenzívne 3m 🙂 podľa youtube 🙂 a aj na FB je vytvorená skupina mamičiek, čo cvičíme a podporujeme sa 🙂

sisanka
16. aug 2012

@risolino take cvicenie nepoznam... 😒

sisanka
16. aug 2012

@risolino ahaaaa teraz mi to doslo ze cvicis 3mesiace 😀 ale ako cvicis?? 😉 zumbu alebo tak?

risolino
16. aug 2012

@sisanka na stránke youtube je kopec cvičení od Tiffany, Denis Austin a najnovšie fičím na Jilian Michaels 🙂

novakova2000
16. aug 2012

@risolino daj linky nič som nenašla🙂

risolino
16. aug 2012

toto je super... cvičím každý deň 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ
@novakova2000

risolino
16. aug 2012

@novakova2000 keď už cvičíte, tak odporúčam toto... 30dňovka... 1level 10dní, 2level 10dní, 3level 10dní 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8
je to poriadny zaberák na svalstvo na nohách... prvé 3-5dní parádne som cítila stehná a ruky 🙂 ja som sa do toho pustila druhýkrát... dnes druhý deň ma čaká 🙂

sisanka
16. aug 2012

@risolino aha no taketo som cvicila aj ja kedysi...ale teraz si zacvicim na orbitreku a mam dost + 100brusakov a som spokojna...myslim ze staci len zotrvat a vysledky sa dostavia 😉

risolino
16. aug 2012

@sisanka presne tak... ale podľa mňa treba aj meniť cvičenie... brušáky mne nič nerobili... mala som po pôrode +20cm na bruchu... za posledný mesiac to bolo -7cm ... z toho som sa vytešovala najviac... ešte 3-4cm a som na pôvodných cm a dokonca boky a stehná už mám pôvodné 🙂

sisanka
16. aug 2012

@risolino super teda!! 😉 ...snad sa budem aj ja vytesovat, kedze ja s vahou bojujem uz od strednej 😖

risolino
16. aug 2012

@sisanka to aj ja ... nie si sama 🙂 pred tehotenstvom asi 2-3roky som to dala tak, že ešte na strednej som mala viacej 🙂 ani som neverila, že môžem tak schudnúť a moja mamka tiež si to nemyslela 🙂 plánujeme ďalšie, tak som si povedala, že dovtedy musím schudnúť, aby sa to nenabaľovalo... len už neviem, či dám aj tie 3-4kg... stačilo by aj 2-3kg 🙂

sisanka
16. aug 2012

@risolino to som si hovorila aj ja pred druhym tehu..ze kym neschudnem tak druhe babo nebude...len ja som stale nechudla a druhe sme uz chceli tak som sa vykaslala na to, v tehu som nepribrala a stale som aj po porode mala taku vahu istu....a teraz nejako sa snazim chudnut, ale nie drasticky lebo som drzala aj diety ale povedala som si ze sa nechcem obmedzovat v jedeni...

risolino
16. aug 2012

@sisanka tak mne sa podarilo schudnúť... len neviem či už stihnem 3-4kg 🙂 ale prvé mesiace, je mi zle... tak pôjde váha dole (aj s tým sa utešujem) ... pri druhom si nepribrala veľa? počula som, že pri druhom sa už tak nepriberá ako pri prvom... tak dúfam, že to bude aj u mňa tak 🙂

dnika2
autor
16. aug 2012

ja som schudla tak ze som si veci vazila pozeravala som jeste to co jite a podla toho som sa riadila teraz zasa znova na ranajky biely jogurt plus musli neprazene,potom ananas na obed zeleninka plus maso len na bylinkach ziadna sol ne olovrant dake ovocicko a na veceru zasa salatik a masko ja tiez zacinam brusaky aj zumbu som uz v sobotu sa chystam na choč no som zvedava ja cchem dat 20 dole 😒

dnika2
autor
16. aug 2012

ja cvicim podla tejkto baby ma tam vekla videi kazdy den si pustim aspon 4 co je asi 20minut https://www.youtube.com/watch?v=SbXWpW1pMWE 🙂

dnika2
autor
16. aug 2012

@sisanka napisala som

dnika2
autor
16. aug 2012

@sisanka pozri si jste to co jite da sa to stiahnut na uloz.to

dnika2
autor
16. aug 2012

inak mate nejake fajn tipi na ovbed veceru? 😉

sisanka
16. aug 2012

@dnika2 ja by som tiez chcela dat dole 20kg 😖 pozeravam aj ja sem tam jste to co jite...aj som rozmyslala nad takym jedalnickom ze si vazit veci atd ale dako som sa k tomu este neodhodlala,sa mi nechce a ked nieco nemozem jest tak sa tie moje chute nabaluju a potom bum - pojem co vidim 😀 😀
@risolino pri druhom tehu som schudla 4kg,som bola stastna prestastna a pribrala cca 10kg a nechala ich v porodnici 😉

risolino
16. aug 2012

@sisanka tak to super 🙂 dúfam, že u mňa to bude podobné... bola by som rada... pri prvom som pribrala 18kg a nechala som v pôrodnici 4kg ... to som nechápala, že tak málo

Tu začni písať odpoveď...

Odošli