Hľadám parťáčky na chudnutie

dnika2
15. aug 2012

zacinam od zajtra schudla som uz 8kil no za posledny mesiac to mam nazad idem zasa od zajtra prida sa dakto? 😉 😉

dnika2
autor
16. aug 2012

staci ked bude mat tvoja porcia tych 120gramov maximalne ryza tak 30 celozrnna natural ja si cestoviny ked uz tak kupujem v bio spaldove dobre su aj knackebrot cottage cheese je to podla mna uplnbe jednoducche treba si zvyknut ja sdom vydrzala mesiac apol potom prisli narodeniny a zlom teraz zacinam opat znova

sisanka
16. aug 2012

@risolino mne kazdy hovoril ze kojenim sa chudne - ja som pribrala pri prvom synovi...pri druhom som si uz davala pozor co jem a nastatsie som nic nepribrala,ale vahu mam stale rovnaku a nie a nie ju pohnut dole...

sisanka
16. aug 2012

@dnika2 ako ale na fotke vyzeras ako modelka 😉 a nie ako niekto kto chce dat dole 20kg 😀

dnika2
autor
16. aug 2012

to som neni ja 🙂

sisanka
16. aug 2012

@dnika2 ahaaaa 😀

risolino
16. aug 2012

@sisanka to aj mne hovorili a tiež som pribrala 5kg a potom som si povedala stop a začala chudnúť... ale kojím doteraz 🙂

sisanka
16. aug 2012

@risolino a kolko ma maly?my sa tiez este kojime a maly ma 13,5mesiaca...neviem kedy a ako ho odstavit 😀

dnika2
autor
16. aug 2012

akurat papam ananas na desiatu lebo osom vstala len o 11 co dobre varite? 🙂

risolino
16. aug 2012

@sisanka 14,5m 🙂 my asi druhým tehotenstvom budeme musieť odstaviť

naja94
16. aug 2012

Ahojte, dievčatá, môžem sa k vám pridať? som 5 a pol mesiaca po pôrode a stále mám cca 10 kg naviac... U mňa je problém so správnym namotivovaním a stanovením si istého redukčného systému, ktorý budem aj dodržiavať... Zatiaľ vždy začínam v nedeľu večer predsavzatím, že od pondelka idem na to, ale akosi skutek utek.... Týmito svojimi neuspešnými začiatkami sa len viac a viac deptám... Tak si myslím, že už toho bolo dosť a je naozaj čas nekecať a konať 😖 Ja by som chcela sklbiť pohyb so správnym jedálničkom, pokiaľ možno už nastálo 😉 ale ako na to????

sisanka
16. aug 2012

@risolino akurat stahujem tu jillian michaels....tie 3levely...a ako to teda cvicit?kazdy jeden 10 dni??som teda zvedava 😀

risolino
16. aug 2012

@sisanka áno, každý level 10dní 🙂

myrtille
16. aug 2012

ahojte, ja len tak kuk medzi vás kedze momentalne chudnut sa uz neda u mna, ale schudla som viac nez 20kg za cca polroka, a to obmedzenim stravy(ale dopriala som si vsetko, aj steak o jedenastej vecer), rannym polhodinkovym behom, a pobednajsim cvicenim( ktore niekedy zabralo 10 minut ale plakala som od unavy bolesti), a vsetko sama doma, a da sa to len treba chciet,, videa som mala z internetu tak som cvicila ( www.bodyrock.tv ), predtym som skusala diety(asi vseetky co existuju ale jojoefekt sa predsa len dostavil stale, cize diety su nezmyselne podla mna..

uspesne chudnutie prajem 🙂

henrieta16
16. aug 2012

Dievčatá, môžem sa pridať? Ostali mi kilečká po tehotenstve a nejako sa nechcú stratiť a už je to viac ako rok 😒
Skúšam delenú stravu, aj ako cvičenie som si zvolila jogu na chudnutie, každý deň po 40 minút. Dúfam, že mi to pomôže, aktuálna váha je 78 kg pri výške 165 cm. Už sa takto necítim dobre. Ak je niekto znalec v delenej strave, bola by som rada, ak by mi s tým pomohol. Neviem sa na to dostatočne naladiť 😝

lypka
16. aug 2012

dievčence aj ja sa pridávam. chcem dať dole 10 kg. dnes som preto spravila 50 min. na stacionári, ale strava nebola nič moc 😖

lenitta007
16. aug 2012

ahojky , aj ja sa snazim chudnut, zmenila som stravu, zacala som chodit do fitka 3-4 krat tyzdenne pol hodka kardio, pol hodka posilnovacie stroje, pol hodka kardio (dost makacka), ale bavi ma to. upravila som smaozrejme k tomu aj stravu a za dva mesiace som mala dole 4 kilecka, mozno sa to nezda moc, ale bolo to dost vidno, vela ludi si to na mne vsimlo, lebo cvicenim sa mi zacalo aj telo formovat. taketo chudnutie je sice pomalsie, ale urcite dlhodobejsie, s cvicenim a fitness mam uz ako take skusenosti par rockov. a kamarat je fitnees trener v Ba, tak mi poradil ohladom stravy. teraz som mesiac nechodila, lebo som bola odcestovana , no behavam aspon pol hodku kazdy vecerm, prave som prisla a vyliezla zo sprchy, lebo som bola do nitky mokra 🙂 😀 od septembra nabieham opat do posilky a chcem este aj ostat behavat a nebhnut na norbiho update stravu a kilecka pojdu dolu 🙂 dufam 😀 😀 😀

sisanka
16. aug 2012

@risolino tak idem asi na to uz od dnes 🙂 maly spi tak idem kuknut ten prvy level 😀

sisanka
16. aug 2012

inak baby vidim ze sa to tu rozrasta...bola by som rada keby sme sa navzajom podporovali a radili si co sa tyka stravy, cvicenia atd 😉

risolino
16. aug 2012

@sisanka ja som dala 2. deň pred obedom 🙂 a večer k tomu Tiffany a ešte som našla kopec 6min. cvičení od Jillian Michaels, tak som aj tie pocvičila... cítim sa fit 🙂 potom napíš dojmy a priprav sa, že budeš cítiť najmä stehná 🙂

dnika2
autor
16. aug 2012

ja som dnes bola na mensej ture po kpcochu nas a od pondelka zacinam tiez fitko tak sa uz tesim 😉 verim si jedlo mi nerobi problem ale nejaky tipy na obed lebo v kuse to iste mavam ☹

sisanka
17. aug 2012

@risolino takze vecer som to cvicenie uz nestihla...CHVALABOHU!!! 😀 😀 😀 😀 sak by som rano umierala kedze potom by som sla spat...tak som cvicila teraz...umieram 😀 😀 😀 😀 snad to cez den rozchodim 😀 ale inak super, len ma trosku hneva ze buduci tyzden ideme na 4dni do Tatier a tam cvicit moct nebudem 😠 tak rozmyslam ze teraz budem cvicit ten prvy level - na zahriatie a potom pojdem zas odznova 🙂
@dnika2 a co jedavas?ked v kuse to iste...toto ma nebavi pri dietach a pod, ze musim varit zvlast, ked kolkokrat mam chut na to co varim rodine.. 🙂

sisanka
17. aug 2012

@risolino jaj a idem sa hned pomerat a som zvedava teda ci to pojde dole 🙂

dnika2
autor
17. aug 2012

a co ked ides do tatier vsak chod pobehat kopce turistika je super 😉 neviem stale maso na grile len s bylinkami a zeleninou alebo cestoviny spaldove s pestom paradajkami alebo tunika vo vlastnej stave nic zlozite dnes idem robit zeleninovu polievku no a od pondelka uz posilka nedelu sa ide na turistiku tak sa uz tesim 😉

sisanka
17. aug 2012

@dnika2 no ved aspon tym sa utesujem ze v Tatrach nebudem sediett na riti a sunky valat 😀 😀 😀 pohybu bude dooost....
a s tym varenim ti nejako extra neporadim, mne sa tiez zda ze varime stale to iste dookola...skus si opiect rybu, nejaky salat so syrom..alebo jedz to iste co varis rodine len dietnejsiu verziu 😉

lypka
17. aug 2012

dnes som skúšal tú 30 dňovku, zvládla som len 10 minút a neuveriteľne ma bolia ruky aj nohy, takže kým sa dostanem do druhého levelu tak prejde aj 40 dni, aby som si riadne zvykla 😖

sisanka
17. aug 2012

@lypka nevadiii..ja som citala ze prvy level mas mat tak dlho pokial ho nezvladnes...ja som to zvladla cele,ale take ako kliky som urobila iba par...a kolko potrebujes zhodit?

lypka
17. aug 2012

@sisanka teraz mám 62 a chcela by som 52, ale bola by som spokojná aj s 55 🙂 ja som sa to snažila celé poctivo, nech to má nejaký efekt

risolino
17. aug 2012

@lypka cvičila si predtým? lebo na prvýkrát je to veľmi brutál... radšej začni nejakými ľahšími cvičeniami... napr. Tiffany na bruško 🙂

risolino
17. aug 2012

@sisanka super 🙂 ono to po 5 dňoch prejde a už potom to nebude až taká záťaž na stehná a ruky 🙂

risolino
17. aug 2012

@sisanka keď si registrovaná na FB, tak tú je tá skupina... môžeš sa pridať 🙂 http://www.facebook.com/groups/407028735975268/