Jawbone UP24 - skúsenosti

monnika
22. apr 2014

Ahojte, dostala som na narodeniny fitness náramok Jawbone UP24. Máte ho niektorá? Je to novinka. Dá sa tam vytvoriť tím a navzájom sledovať výsledky - podporovať a motivovať.

ssslnieckooo
11. máj 2014

@monnika ahoj ja ho mám zatiaľ len týždeň, tak sa iba zoznamujeme 🙂 zatiaľ ho ale veľa ľudí nemá čo som si všimla, tak o tímoch sa asi nedá moc hovoriť 😒

monnika
autor
13. máj 2014

@ssslnieckooo ja som si už
Pridala par ľudí zo zahraničia pre motiváciu, a
Niektorí su tam teda riadny makači ;) aky mas nick? Vyhladam si ta 😉 teda ak chces 🙂

ssslnieckooo
13. máj 2014

@monnika tak ja som to ešte moc neskúmala, zatiaľ up iba nosím a synchronizujem cez mobil o iných veciach neviem, je nejaké fórum kde sa treba zaregistrovať??? Super, že si dala vedieť 🙂

monnika
autor
13. máj 2014

@ssslnieckooo mas tam to registračné meno cez ktoré si sa
Registrovala na up-e ;) a podla si ta nájdem. A forum nieje, ale píše sa pod tvoj výkon, taka klasika ked ta niekto povzbudí a pod...ale ak chces viac komunikovať vymeníte si kontakt ci na mail, face, Twitter ci instagram ;)

monnika
autor
13. máj 2014

@ssslnieckooo ked si na seba nakliknes v ľavom menu, mas tam fotku tak sa ti zobrazi pod fotkou meno podla coho ta vyhladam, a tiez údaj odkedy si na upe registrovaná ;) je to super ked mas aj zly den a niekto ta povzbudí ze ti do goals chyba par krokov tak aby si zamakala tak kasles na zlu náladu a dáš to ;) ja tam mam skvelých ľudí ;)

ssslnieckooo
13. máj 2014

@monnika jj už mi to konečne doplo, aj som sa registrovala na oficiálnej stránke jawbone, napísala do fóra kde sa ľudia hľadajú tak som zvedavá 😀 moje meno je Martina Ledajová 🙂 díky za vysvetlenie, materská mi udiera na mozog 😀

monnika
autor
13. máj 2014

@ssslnieckooo a kde je take forum? To zas neviem ja🙂 idem ta vyhľadať...

monnika
autor
13. máj 2014

@ssslnieckooo mas aj fotku? Nejako ta neviem nájsť. Skus ma
Pozriet ty, ja som Monika Karasova a mam tam fotku tak pod krk, som v čiernom, tmavé rozpustené vlasy..

ssslnieckooo
13. máj 2014

@monnika našla som, tak som si ťa pridala 😀

mercedes290
20. nov 2018

Ahojte kočky chcela by som sa spýtať ako budete fungovať počas vianoc?