Používame cookies. Viac informácií tu. OK
pimpulienka
22. apr 2012

Žiadna diéta nie je vhodná počas dojčenia..

janica81
22. apr 2012

ja by som pri dojceni urcite nedietovala......

marianka0101
22. apr 2012

Dala som odpoveď, ale nepridalo ju to, tak ešte raz: Takže, ja si myslím, že 90 dňová dieta, by sa po menších úpravách dala držať aj počas dojčenia. 90 dňová dieta je vlastne delená strava a pre mňa delená strava = zdravá strava. Zdravá a pravidelná strava počas dojčenia je vhodná. No ja z vlastnej skúsenosti viem, že počas dojčenia som bývala dosť hladná, takže ak by si mala byť hladná, to si radšej zvýš porcie, určite by som počas dojčenie nešla do toho ak by som mala byť hladná. Tým, že si zvýšiš porcie, asi neschudneš za mesiac 8kg, ale niečo dáš určite dole a podľa mňa je to určite lepšie ako sa prežierať. Ja som napríklad tip, ktorý buď dodržuje nejaký režim, alebo sa prostí "spustí", takže mne tento tip stravy vyhovuje. Jedlá,ktoré sú v tejto "diete" sú rýchle na prípravu, tak 15-20 minút a máš obed-večeru pripravenú, čo je aj super, keďže pri malom dieťati toho veľa nestíhaš. Ale ozaj, treba ísť na to s rozumom, neriskovať hlad a nezabúdať piť čistú vodu.

anjelicek11
22. apr 2012

Ja som ju držala,ale ked som nebola tehotna,a mozem povedat ze po nej nastava typicky jojo efekt,cize je vlastne maximalne neucinna.nikdy viac by som ju nedrzala!

monhla
22. apr 2012

Židna diéta počas dojčenia. Dojčenie potrebuje živiny a vitamíny a diéty sú toho opakom. Navyše pri dojčení by si mala dbať na správnu a zdravú stravu, čo samo o sebe je predpoklad úpravy hmotnosti /ale nie za mesiac 🙂 /. ja som pri dojčení schudla aj bez diéty - práve naopak- jedla som toho dosť veľa a kojila na požiadanietakže som to "vďaka" malej rýchlo spálila /ale vraj to nie vždy funguje ☹ / Takže sa skús iba zdravo stravovať a keď chceš diétu, doporučujem iba jednu:: "Veľa ovocia a zeleniny a obmedziť sladkosti a sýtené nápoje" Kamoške to zabralo, i keď jej návrat na pôvodnú váhu trval vyše pol roka /teda hlavne posledné dve kilá, ostatné bolo v pohode 😀 /

nicky182
22. apr 2012

ahoj, ziadna dieta, ak budes rychlo chudnut, vsetky tie toxiny z tvojho tela pojdu do mliecka..... skus menej jest - castejsie ....90 dnovu dietu som vyskusala, vydrzala som len 5 tyzdnov ale schudla som 6 kg .....podla mna, zacni chudnut az ked prestanes kojit ...ja som kojila 8 mesiacov a vaha neklesla ani nestupla, sama neviem ako je to mozne ....uzivaj si dietatko a netrap sa vahou 😀 na zaver ti odporucam stranku Mira Veseleho, tam sa dozvies viac o zdravom stravovani 😀 zelam vela stastia, pa

kvetinka211
22. apr 2012

@petralienkabalogh kasli na diety, dojci dlho, vela sa hyb - hlavne dlhe prechadzky s kocikom a mozes neskor aj doma trosku posilovat brusko, stehna, vsetko postupne a s mierou. Obmedz sladkosti a nezdrave blbosti, jedz vela zeleniny, ovocia, strukovin, zarad do stravy celozrnne potraviny. Ja som pekne schudla na povodnu vahu a teraz jem aj viac nez by bolo slusne a vaha stoji, keby som si davala uz trosku pozor tak asi ide este dole 😉

lemge
23. apr 2012

ja som ju drzala 2 krat,a dojcila som .no ale je pravda,ze deti neboli malicke babatka,uz boli nejaky cas na prikrmoch.
ale upravila som si ju po svojom. 🙂 rano som jedla vela ovocia,k masu alebo rybe som si davala namiesto zemiakov,ryze,vela zelenin.salatu.vecer tiez.proste som obmedzila len pecivo.
90dni by som ju nedokazala drzat,...
-teraz ju nedrzim,ale snazim sa davat si namiesto priloh zelen.salaty-co myslim je zdravsie... 😉 takze mne nieco tato dieta priniesla...
mlieko som vobec nestratila,naopak som sa zacala zdravsie stravovat,a lepsie citit. 🙂

euka210
24. apr 2012

nie

patkaza
27. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

počas dojčenia by nemali byť žiadné diety ani chudnutie, škodí to http://akoapreco.com/je-chudnutie-pri-dojceni-b...

kleopatra777
28. nov 2015

drzala som ju ked som este nebola tehotna podla mna cista hladovka a potom som pribrala skoro dvojnasobok

Tu začni písať odpoveď...

Odošli