Je možné doma spevniť telo?

6. júl 2021

Ahojte myslíte že je možné doma spevniť telo? Mne sa dobré cvici podľa YouTube videii ako od Pamela Reif. Mám gumu na cvičenie plus činky. Nesom na Tom nejak strašne len chcem viac spevniť telo a či je to možné dokázať aj dom, do fitka odvahu zatiaľ nemám.

mogaa
6. júl 2021

určite ano, hlavne ak ideš cvičiť silovo a s expanderom....ak si necvičila,v yskúšaj Jillian Michaels Beginner shred -do 6 týždňov uvidíš parádne výsledky
https://ulozto.cz/hledej?q=beginner shred
máš tam 3workouty, prvých 10dní cvičíš 1.workout , potom 10dní druhý a 10den trebtí....do týždna min.1-2dni prestávka na oddych....čiže ak budeš cvičiť v týždni 5dní tak 1workout cvičíš 2 týždne a celý program odcvičíš za 6týždnov.....je to cvičenie cca 25minut.....

autor
6. júl 2021

@mogaa super ďakujem. Pozriem sa na to. A keď skončím tých prvých 10 dní potom idem na druhý. Ale cvičím nadalej prvé video a pridám k tomu aj druhé alebo len čisto to druhe. Dúfam že zrozumiteľne som to opísala 😂

ikonica
6. júl 2021

Uz cvicis len dvojku... Je to trocha vyssia zataz...

margaretka_
6. júl 2021

Urcite ano 🙂 ja som cvicila doma iba vlastnou vahou, cca 30 minut 3x do tyzdna a po par tyzdnoch normalne bolo vidno zmenu. Postupne som cviky menila, podla toho ako som sa zlepsovala. Ja som cvicila podla knihy telo ako posilovna pre zenu

anonym0001
6. júl 2021

Jasne, ze sa da. Len treba cvicit pravidelne a dlhodobo. Akonahle prestanes, hned sa to vrati do povodneho stavu.

mogaa
6. júl 2021

normálne prvých 10dní cvičíš 1.workout, druhých 10dní prechádzaš na ďaľší workout čiže druhý.....hlavne v týždni 1-2dni prestávka na oddych....ono to vyzerá jednoducho ale Jllian je náročná, toto je vyslovene pre začiatočníkov, potom má ďaľšie programy, postupnosť je podľa náročnosti.....ale tento progrma je super že tam nie je skákanie, sama zistíš že z teba bude liať aj bez kardia😉inak činky ti stačia 1kg, ak nemáš, použi flaše s vodou....sú tam 2 verzie, jedna z báb cvičí tú lahšiu verziu takže kludne podľa nej....ja som cvičila viacero trénerov, ale konkrétne pri tejto jilllian boli najviac viditeľné výsledky....môžšeš sa na začatku odmerať a potom až po skončen programu,ale výsledky na sebe postupne budeš vidieť aj sama

diqushqaa
6. júl 2021

Ja cvicim podla fitshaker-a a plne mi to vyhovuje 😊

autor
6. júl 2021

@mogaa super že tam není skákanie. To neznášam 😂🤷

kika0810
7. júl 2021

@mogaa prosím ťa, to je platené, či sa dá aj zadarmo?

3petka
7. júl 2021

Ja tiež cvičím growningananas a najviac sa mi páči. Cvičila som aj reif-ku ale tu si nechávam už iba na brucho. Som o dosť pevnejšia ako som bývala a najviac nohy..

mogaa
7. júl 2021

@kika0810 zadarmo

engel76
7. júl 2021

Ja skacem cez svihadlo a aj cvicte so Zuzanou

autor
7. júl 2021

@mogaa dnes som si dala prvý tréning. Potila som sa aj pri iných videí ale tak ako pri tom asi Nikdy. Cviky nesú komplikovane (zatiaľ 😅) ale brutál ako zo mňa tieklo.

mogaa
8. júl 2021

ano Jillian je náročná....a aj tieto pre uplných začiatočníkov sú riadna makačka....uvidíš po pár dňoch😉+ ak budeš chcieť zmenu tak napr.toto

https://www.youtube.com/watch?v=ISzEqgFekDE


to je ewa chodakowska - čisto statické cvičenia, bez kardia, tiež pekne spevňuje
alebo Hasfit

bebbina
8. júl 2021

ja cvičím doma asi 4 mesiace podľa Pamely Reif a mám telo poriadne spevnené, samozrejme, že som si upravila stravu, bez toho by to neislo.

monika101192
9. júl 2021

Ahoj určite sa dá. Cvičím 5x do týždňa 60 min a behám každý druhý deň cca v priemere 5 az 8 km ako kedy.
Samozrejme treba piť viacej vody, a správne sa stravovať a všetko pôjde dobrým smerom.
Keďže byvam na dedine do fitka je to moc ďaleko a jednak mám 2,5 ročnú dcérku, cvičenie doma mi tým pádom príde ako jediné riešenie. Cvičila som pred pôrodom aj po cca 3 mesiace, ked som sa už cítila lepšie a moje telo bolo opäť pripravené.
Zadovážila som si cinky, gumy a iné pomôcky. Nasla som sa v posilňovaní aj vlastnou váhou.
Postupne som si všimla zmeny na mojom tele, je pevnejšie a cítim sa super aj keď nie som zo sebou spokojná. Ale asi sme ženy na tom tak,že nikdy nebudeme.
Držím palce a samozrejme treba dodržiavať pravidelnosť ale vedieť si aj oddýchnuť🙂