Je možné schudnúť 5 kg za mesiac?

poyegzj
5. aug 2022

Dobrý deň chcela som sa Vás opýtať že či je možné schudnúť 5 kg za mesiac . Pred dvoma rokmi som trpela anorexiou(34kg), keď som sa vyliečila tak som vazila 40 kg ale od septembra som pribrala 20kg!! ,prejedala som sa zakaždým keď som prišla domov zo školy preto som toľko pribrala. Teraz sa snažím schudnúť , zatiaľ som schudla 5 kg za 2 mesiace a chcem ďalších 5 ale za mesiac. 152cm , 60 kg
16 rokov

zuzinka888
5. aug 2022

Ak si mala anorexiu tak pozor na rychle chudnutie. Hlava si pamäta a mozes do toho opat padnut. V tvojom pripade- pomaly dalej zajdes✌

poyegzj
autor
5. aug 2022

Aj by som chcela ísť na to pomaly lenže chcem čo najrýchlejšie schudnúť aj keď viem že sa mi tie kalórie môžu vrátiť naspäť . Preto by som chcela niaku zdravú cestu aby som schudla bez hladovania

matusa_153
5. aug 2022

@poyegzj 5x denne zdravá strava. Ja som takto schudla za mesiac 4kg. Bez pohybu. A celkovo som schudla 10kg za 3 mesiace presne. Tiež som si myslela že schudnem viac sa tu dobu. Ale pomaly ďalej zájdeš. Na začiatku som mesiac a pól aj cvičila vo fitku ale potom už na to nebol čas tak bez cvičenia za mesiac 4kg.

matusa_153
5. aug 2022

@poyegzj ale dobre sú aj kalorické tabuľky. Zapisuješ tam všetko čo si zjedla za cely deň. Veľa ľudí s tým schudlo. Treba vedieť koľko kcal máš za deň prijat to sa dá vypočítať a potom už len sa snažíš stravovať tak aby si to neprešvihla. 80% je strava a keď sa pridá k tomu pohyb tak to ide lepšie

lenkalenka126
5. aug 2022

@poyegzj dôležité je, aby si mala stabilný príjem, inak sa budeš prejedať stále. Otázne je či si sa naozaj vyliečila, kedže si sa začala prejedať. Jedla si v škole alebo si celý deň nejedla a potom si to všetko dobehla naraz? O tom, či potrebuješ chudnúť by si sa mala poradiť s niekým dospelým, pretože veľmi ľahko spadneš do anorexie znova. Budeš vedieť kedy prestať s chudnutím, keď do toho pôjdeš sama?

poyegzj
autor
6. aug 2022

@lenkalenka126 raňajky som väčšinou nestíhala , na desiatu som mala ovocie alebo pečivo a obed som mala v škole