Je tu nejaká baba, čo drží Dukanovu diétu?

dzejna777
3. sep 2020

Zdravim vas, mozno je to obohrane tema ale chcela by som si tu najst baby co drzia tuto dietu za ucelu podporovania, vymyslania novych zaujimavych receptov, inspiracii a "chvalenia" sa s vysledkami...

Mam svoje skusenosti s touto dietou a mala som fajn vysledky, ak by dakto chcel rozpisem sa a "dam rady" v neznalostiach ak budem vediet... 🙂

ivkazba
4. sep 2020

A ideš ju znova držať aj ty?

berny800
4. sep 2020

Aj ja som s ňou pár kíl zhodila a asi si dam dalsie kolo. Uvítam ak sa pridá nejaká vegetarianka a podelí sa s napadmi na recepty.

ivkazba
4. sep 2020

Ja sa pýtam preto, lebo autorka píše, že mala fajn výsledky ale teraz ju ide držať znova? Aký to má význam? Držať diétu a potom znova? Ja som schudla 33 kíl bez diéty, bez počítania kalórií. Nie je jednoduchšie zmeniť životný štýl a nemusieť sa potom vracať k diéte? Trvalo sa totiž diétami nechudne. Trvalo sa chudne zmenou životného štýlu.

dzejna777
autor
4. sep 2020

tak drzala som ju cca pred 8 rokmi ale neskor isli kila hore a teraz som sa do nej pustila znova... a gratulujem ale nie je to moc k veci tento komentar takze dakujem za radu

noami12
4. sep 2020

@berny800 ja mam knihu z receptami dukanova dieta je tam aj odporúčanie co na raňajky desiatu obed olovrant večeru.. Ja ju predávam nakoľko som tehotná a teraz ju nevyužijem 🙂

jessicai
4. sep 2020

Ja som Dukanku držala krátko. Počula som aká je nezdravá a ako môžem prísť o obličky tak som prestala s takou diétou. Schudla som cvičením a zmenou stravovania na zdravšie.