Je zdravé pribrať a schudnúť 4 kg za 1 týždeň?

angllola
16. aug 2020

Ahojte mam 12 rokov a ešte pred týždňom som mala 50kg ale potom som si stiahla 3 aplikácie a chcela som schudnúť z nôh a pribrať nejaké svaly no po 2 dňoch cvičenia som mala 54kg a teraz mam znova 50kg ale neviem či je to vôbec zdravé pribrať a schudnúť 4kg v jednom týždni ale je vidieť že tie aplikácie fungujú pretože mám väčšie, pevnejšie bicepsy a vytvarovanejšie brucho (jedávam normálne raňajky, obed, večera aj zeleninu a keď mi zachutí tak aj koláč, zmrzlinu alebo take biele čipsy solene, žiadne hladovky, 2l vody každý deň)

danielahamar
16. aug 2020

u 12r. nereálne a myslím asi celkovo nereálne

kataina
16. aug 2020

nemáš pokazenu vahu? to sa asi nedá v 1 týždni

mondolina
16. aug 2020

@angllola
Neschudla si 4 kg, len si vypotila viac vody.

angllola
autor
16. aug 2020

@kataina to som si myslela tiež neviem či to môže byť aj tak že som teda schudla 4kg tuku a pribrala 4kg svalov ale mame 3 váhy doma a všetky písali 54kg a dneska 50kg ako pred týždňom

mondolina
16. aug 2020

Určite nie za týždeň...

ktochytavzite
16. aug 2020

a ake su to aplikacie?napises?aj ja chcem stiahnut

veronikaszabova
16. aug 2020

@angllola urcite si neschudla 4kg tuku a nepribrala 4kg svalov.

angllola
autor
16. aug 2020

@veronikaszabova ja vážne neviem len nechcem mať nejakú chorobu z toho keď budem väčšia 😅

angllola
autor
16. aug 2020

@ktochytavzite leg workouts for women - slim leg & burn tigh fat, abs workout, arm workout - biceps exercise. Všetko na najťažšom a každý deň (všetky aplikácie sú od istého vydavateľa)

nina255
16. aug 2020

@angllola 🤣🤣🤣 NIEJE mozne schudnut ani pribrat 4Kg z dva dni ! to za prve, a za druhe neda sa chudnut len z noh,len z brucha,len z ruk...chudnes vzdy komplexne na celom tele len podla toho v ktorej partii sa ti uklada viac tuku ..a za tretie za tyzden nenaberies neviem kolko svalov, na to aby si ich naberala realne pri cviceni potrebujes dlhsi casovy usek a prijem velkeho mnozstva bielkovin aby mali z coho rast ...co v tvojom pripade urcite nenastalo... takze bud si sa vazila prilis oblecena alebo najedena a vela si pila, alebo pri menstruacnom cykle kolise vaha zenam lebo si viac zavodnena kludne moze byt rozdiel 2-3kg...

pupavocka101
17. aug 2020

keby sa toto dalo tak myslim, ze svet by uplne inak vyzeral 😀