Je žena s konfekčnou veľkosťou 46 príťažlivá?

mareka49
24. mar 2019

Ahojte, uz dlho bojujem s nadvahou roznymi sposobmi a nedari sa mi..Rozmysla som, ze prestanem tak urputne na to mysliet a zacnem sa mat trochu viac rada aj s kilami navyse. Ked budem spokojnejsia, myslim, ze kila pojdu lahsie dolu. Nemyslim, ze to budem ignorovat ale naucim sa s tym lepsie zit, troska sa vyrovnat. Pomohol niktorej z vas takyto pristup? Rada by som sa pekne obliekala,ale stale sa len snazim zakryt to ci ono..zienky s podobnou velkostou, kde a ako sa obliekate? Myslim, obchod, vzory, typy, kde hladate inspiraciu? Ako kombinujete? Zadok a stehna nie su stihle, ale brucho je moj najvacsi problem. Ako si pomoct, citit sa sebavedomejsie a hladat cestu k zhodeniu par kil menej drasticku?

pribinak
24. mar 2019

Moze, len treba vediet tie svoje kilecka nosit. Mam kolegyňu, uplna tucibomba, ale ona ma charizmu, sexepíl, vie sa niesť.
Vie sa upraviť a obliect aj ked ma 100 kíl. Proste je to kocka

nusyk
24. mar 2019

suhlasim s @prininak ,ak vie boubelka svoke kilka nosit zatieni aj styri modelky🙂 mam kamosku ktora z roka na rok pribera,enormny zadok,boky ale jej dobra nalada,nakazlivy smiech a aj krasna tvar
ju urobi neskutocne pritazlivou.

bobula46
24. mar 2019

Najlepšie sa ísť poradiť s nejakou predavačkou v špeci obchode pre moletky. Ona si všimne na ktorých partiách máš kilá na viac a ukáže ti ako ich zakamuflovať 🙂

mirit
24. mar 2019

Ahoj, ja tiez bojujem s vahou cely zivot. Mne pomohlo to co si napisala na zaciatku mat sa rada a nesustredit sa tolko na postavu, potom som sa zacala aj citit pritazlivo. Obliect sa da tiez pekne, su obchody kde maju dobry vyber oblecenia aj vo vacsich cislach. Ja mam najviac oblecenia z dorothyperkins.com

stankadu
24. mar 2019

tiež mám nadváhu, vel. 48. Treba mať rada samu seba. Jednak ti to zlepší náladu, pozitívne myslenie a aj sebavedomie. A ked sa ty budeš cítiť dobre, budeš sa viac usmievať a riadne sa to prejaví aj navonok charizmou. Raz som čítala taký citát: Keby Boh chcel aby si bola iná, stvoril by ťa inak. 😉 Ja osobne nakupujem v Kik alebo v bonprixe.

romiada
24. mar 2019

@mareka49 odpoved na Tvoju otazku v nadpise: može 😉 pozri si Ashley Graham....keď som ju videla moderovať vstupy na odovzdavani Oscarov padla mi sanka....ale nie z jej kil navyše ale z hrdosti s akou sa nosi a prezentuje. Zo Sloveniek sa mi takto pači Renata Nazlerova. Christova je podla mna krajšia s kilami navyše ako ked bola vychrtla Miss. A takisto si možeš brať priklad aj z Evelyn....ta si vie este aj srandu na svoj učet urobiť (a akeho mala fešaka frajera!)

hettinka
25. mar 2019

Mám veľkosť 46 a som s tým v pohode. Ani diéty nedrzim. Ani sa nesnažím kilá silou mocou skrývať, to sa ani nedá. Kupujem si veci v bonprix, C&A, niečo aj z HM. Ide o osobne nastavenie, nie kilá. Koľko chudých nešťastných chodí po svete, bez prace, manžela, nemôžu otehotnieť... len sa obzeraju, kde majú gram navyse. Ja takéto problémy nemám.

hettinka
25. mar 2019

@bobula46 v obchodoch pre moletky majú veci pre ženy 60+ rokov. Nie pre mladé ženy.

uglybetty1234
25. mar 2019

tiez mam taku kamosku, ktora teda VIE nosit svoje kila. je sexy. vystrihy, opatky, makeup, vlasy VZDY urobene. CHlapi slintaju jak sialeni. Este je aj vtipna, vie sa smiat. Uzasna zena.

luciadragica
25. mar 2019

Neexistuje škaredá žena, iba lenivá.... 🙂

kengurica
25. mar 2019

@mareka49 tak ako je vela chudych žien "nepriaznivých", tak je to aj u "plnoštíhlych". Nie je to vôbec o kilách , ale skôr o " pozitívnom vyžarovaní". A samozrejme úlohu zohrávajú aj preferencie u opačného pohlavia. Niekomu sa páčia štíhle, niekomu macaté. Našťastie 😁

romiada
25. mar 2019

@kengurica presne tak....ja poznam vela zien ktore su stihle a kedze sa stresuju kvoli kazdemu gramu (a dokonalosti) tak im to ubera z tej krasy. Naopak, ženy čo si aj v normalnej miere dopraju, su velakrat spokojne....s usmevom na tvari.

ivka185
27. mar 2019

Ahojte ja mam tiez kila naviac nosim 48 a uplne s vami suhlasim co tu pisete, treba tie kila nosit s noblesou a este pridat svoju vnutornu krasu a vsetko je ok.

fiffinkaa
27. mar 2019

Samozrejme moze byt aj moletna zena velmi sexi, saty robia cloveka a vlasy su korunou krasy.

dizajnerka
27. mar 2019

Staci usmev a pekne sa o seba starat, vediet sa obliect, vlasy, makeup.. aj ked niekto ani to nepotrebuje a je to prijemny clovek. No ak sa s kilami necitis dobre, je vhodne ich postupne davat dolu, ide aj o zdravie.

meredith83
27. mar 2019

Myslim ze kazda zena vie ocarit. Treba si len vybrat spravne oblecenie, pekne sa namalovat a upravit... Zenu pritazlivou len vaha nerobi to je cele balenie..

olivnik
27. mar 2019

jednoducho nejedz sladkosti a zacni sa hybat - behaj, vzdy chod peso (po schodoch, do mesta.. ) .. netvrdim, ze treba byt vychudnuta a ani nemusis vypadat ako modelka, ale rozhodne velkost 46 nie je zdrava a teda podvedome moc ani pritazliva. Viem ze toto nechces pocut, ale je lepsie vediet pravdu a riesit ju ako si zakryvat oci a narast na velkost 52 🙂 fakt v dobrom... samozrejme maj sa rada a dakuj aj za telo ake mas a slub mu, ze sa o neho lepsie postaras .. jedz naozaj zdravsie a viac sa hyb a telo sa ti odmeni 🙂 a budes aj spokojna a tym aj viac pritazliva.

mimiqa
27. mar 2019

Ako tu jedna opisala zalezi aka si....mam kamosku ktora je silna..pekne sa oblieka maluje vlasy vsetko..len je skutocne namyslena takze nula bodou...dalsiu co je mensia silnejsia aj ju volame bublinka no zlatunka usmieva sa priatelska ...takze muzi po nej do slova idu..😘

oira
27. mar 2019

@mirit a to objednas cez net a dorucuju na SK?

vebi2
27. mar 2019

Pred rokom som nosila veľkosť 48,objednala som si z bonprixu dva druhy šiat, ktoré mi viac sadli na také typy som sa zamerala,mohla som si dovoliť nosiť výstrih,tým som odputala pozornosť od toho čo som chcela skryť,na nohy opäty....neriešila som váhu vobec dnes mám veľkosť 40,

mirit
27. mar 2019

@oira zijem v irsku , ale raz som objednavala aj na slovensko a prislo bez problemov, ale uz si nepamatam kolko bolo postovne.

nefertiti_19
27. mar 2019

Ja som mala pred 2 rokmi veľkosť S,teraz nosím 46tku. Ja rada nakupujem v C&A. Sú tam aj veľké čísla a zároveň pekné kúsky + ak si nájdeš vhodný strih,zladíš to pekne s bižu, kabelkou a topánkami + upravené vlasy, dobrý parfém + úsmev na tvári...máš vyhraté 🙂 Je to o nastavení a vyžarovaní. Ak budeš smutná,deprimovaná ani to oblečenie ti nepomôže. Držím palce 🙂

kiwinka007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mircalla
28. mar 2019

Odpoved na otazku: nemoze

dankolia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi23
28. mar 2019

Ahoj som na tom podobne, tiez pracujem na tom aby som tie kila prijala psychicky amala sa viac rada, obmedzila sladke a snazim sa jest zdravsie, za 3 tyzdne kilo dole bez cvicenia to by dom tiez velmi rada zacala, no mam velkost 46/48 nakupujem oblecenie v lidli, bonprixe a kik a v Takku.... Bonprix ma vacsie cislovanie takze tam mi staci velkost od nich 44 vacsinou a to mi tiez pomaha mam pocit ze to je este ok velkost. Dobre zuzuju postavu predlzene topy a mam rada poddajne nohavice elasticke v pase. Tiez pekne ukazu polokoselove tricka a bluzky s golierikom.

montemotherone
28. mar 2019

@mareka49 Môže. Tak ako môže byť nepríťažlivá štíhla žena. Ak sa bavíme o postave, ide skôr o jej vytvarovanie, pevnosť. Takže skôr ako na chudnutie, by som sa zamerala na zdravý životný štýl (strava a pohyb). Nie kvôli postave, ale kvôli zdraviu 😉

montemotherone
28. mar 2019

@mircalla by si sa čudovala, koľko chlapov by s tebou nesúhlasilo

mircalla
28. mar 2019

@montemotherone chlapom sa mozu pacit plne zeny tak c. 40 max c. 42....c 46 je obezita a to sa im garantovane nepaci....

veronikadany
28. mar 2019

Určite môže.Mam takú známu, vie sa tak nahodiť, že zatieni aj 20-tky.A vždy jej to sekne. Vkusne, moderné. Charizma robí svoje😊