Jedálniček od Michala Páleníka

schauma123
23. okt 2022

Pekný večer dievčatá. Neobjednaval si tu niekto jedálniček cez internet od Miša Palenika REŠTART... Chcem sa spýtať či vám to pomohlo a naštartovalo vás.

kotvickaa
23. okt 2022
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

akurat sa to riesilo v skupine cesta k mojej premene, 2 babam nastavili prijem pod hodnoty BMR co je totalna hlupost a z dlhodobeho hladiska nebezpecne :-/

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kotvickaa
23. okt 2022
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@elizabet173 presne preto si na svojej stranke nerobim reklamu premenami svojich klientov. Lebo vycapit tam niekoho, kto schudol vdaka jedalnicku za par mesiacov je sice pekne, ale aj tak potom uz niekto nevie ako ten clovek vyzera po pol roku. Ja mam tolko klientov, ktory vyskusali jedalnicky, kokteily, diety a neviem este co vsetkoa nikto ich nenaucil ako maju jest bez jedalnicka a nevysvetlil im zakladne veci a preto pribrali spät ☹

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katesocka
24. okt 2022

@elizabet173 môžem sa spýtať, aj cvičila alebo pomohlo upraviť stravu?

kotvickaa
24. okt 2022
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@elizabet173 toto je smutna realita, ze vela ludi si mysli ze musia jest menej, drzat diety a hladovat. Ale v skutocnosti staci jest lepsie a obcas si dopriat v rozumnej miere nieco co mame radi. Ja uz mam tiez dole vyse 20kg a tiez nemam problem dat si kolac od babky, ale viem si ustriehnut kolko si ich dat aby som nepribrala. Kaloricke tabulky su dobry sluha ale zly pan a u niekoho to moze viest k PPP, lebo sa nafixuju na tie cisla. Takze ak to je na par mesiacov aby clovek ziskal prehlad je to ok, no ak to trva dlhodobo moze to byt skorej na skodu ;)

kotvickaa
24. okt 2022
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@katesocka na chudnutie mas viac moznosti. Ak zacnes cvicit a stravu neupravis zvysis vydaj a ak spalis viac ako zjes tak budes chudnut. Rovnako mozes chudnut bez cvicenia, tym ze zredukujes ROZUMNE svoj prijem (prijem bude mensi ako vydaj) a budes jest jedla, ktorym telo vyzivis. Idealne je ale kombinacia oboch, ak cvicis mozes si dovolit trocha viac jedla. Cvicenim telo vyformujes a spevnis, plus pohyb je dolezity pre zdravie, takze to ma len same pozitiva ;)

katesocka
24. okt 2022

@kotvickaa ide o môjho muža, zatiaľ upravuje stravu, no s cvičením je to horšie 🙈

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katesocka
24. okt 2022

@elizabet173 ďakujem 🤗

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katesocka
24. okt 2022

@elizabet173 no ja som tiež zvedavá ako to zvládne, on vždy začne a potom prestane. Plus má problémy s chrbticou (posunutá platnička) čiže aj s pohybom je to náročnejšie. Ale teda ďakujeme 🤗

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katesocka
25. okt 2022

@elizabet173 on už istú dobu SM systém cvičil, ale prestal 🤦‍♀️ má s tým v pláne začať zase, tak snáď sa k tomu dokope. Ďakujeme za všetky rady.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz