kotvickaa
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.
kotvickaa
26. apr 2023

@sutaz Víla a princezná

kotvickaa
26. jan 2023

@mamulik10 niektorym mojim klientom sa podarilo, inym nic hlavne kvoli tomu ze im zacali zbytocne rozne zdravotne alebo travice problemy. Kazdopadne aj ti ktorym sa podarilo, pribrali kila naspat a este si aj rozhadzali metabolizmus. Ak ti to za to stoji a byt o niekolko stoviek lahsia, zakazovat si rozne potraviny a nahradzat ich kokteilami, na ktore nase telo nie je prisposobene, tak s chutou do toho. No moje baby jedia jedla, ktore im chutia z beznych potravin a ziadne kokteily nepotrebuju 😉 Pri chudnuti na skratky vzdy doplatis :-/

kotvickaa
12. jan 2023

@hiro toto co je za hlupost? Dat si obrovske jedlo vecer, je to najhorsie co mozme telu spravit. Telo sa potrebuje v noci venovat uplne niecomu inemu ako travit niekolko hodin obrovsku porciu jedla.

kotvickaa
12. jan 2023

2-3 hodiny pred spanim najneskor. Takze ak sa najes o 20:00-21:00 pokojne moze byt, kalorie nemaju hodinky, no ide o to aby telo spracovalo to jedlo a nezatazila si ho este v spanku. Problem moze skor byt to ako dlho spis.

kotvickaa
11. jan 2023

plati obmedzit kupovane sladkosti a spracovane potraviny, pridat viac bielkovin, ovoci a zeleniny a inych rastlinnych potravin s obsahom vlakniny ;) pokojne si daj aj pecivo a prilohy v rozumnom mnozstve ;)

kotvickaa
8. jan 2023

preco nechces aby sa ti vstrebavali tuky a sacharidy? Tuky potrebujes na spravnu funkciu hormonov a sacharidy na energiu. Ak nechces aby sa ti usadzali do tukovych zasob, treba mat jednoducho v rovnovahe prijem a vydaj. Ak chces schudnut, musis zjest o nieco menej ako spalis. To je cele a nepotrebujes vyhadzovat peniaze za zbytocnosti, ktore nefunguju ak nezmenis stravu ;)

V diskusii: Orin Fatloss+
kotvickaa
8. jan 2023

to the best je hodnotene zakaznikmi a nie nejake objektivne z laboratoria. Navyse si niekedy vsimni ako funguju vsetky MLMka, hodnotia si ich a pisu komentare ti ktory to tiez predavaju. Z toho vyplyva, ze ked ich uz ten herbalife robi tolko, ze si ich pokojne mohli ohodnotit sami :-/

kotvickaa
8. jan 2023

@petamich ak si to dokazes odsledovat je to super 🙂 jedalnicky ti nevyhovuju hlavne preto, ze kazdy z nas ma uplne ine chute. Moji klienti sa zhodnu v jedalnicku chutovo tak na 10-15% a je to uplne normalne. Preto si v tom ich jedalnicku väcsina ludi najde len zopar jedal. Potom je skoda vobec taky jedalnicek do vyzvy robit :-/

kotvickaa
8. jan 2023

Fitshaker ma pre vsetkych rovanky jedalnicek, co nie je najidealnejsia volba. Vsetci budu mat rovnake jedla a kalorie. Nielen ze Ti to nemusi chutit, ale ak Ti to nebude sediet kaloricky nemusi to fungovat, alebo mozes byt aj hladna. Pri chudnuti mas 70% uspechu stravu a zvysok je pohyb a spanok. Podla mna videa na cvicenie najdes aj na YT

kotvickaa
8. jan 2023

@essinna1 suhlasim s @elizabet173, konzumuj co najmenej spracovane potraviny a pripadne ak chces to mozes doplnit o zeleny jacmen a chlorelu. Nie su to doplnky vyzivy, ale zelene potraviny, ktore pomahaju telo detoxikovat 😉

kotvickaa
8. jan 2023

zapal pazeraka mala aj moja klientka, ktora tiez pred tym uzivala herbalife, dalsej to zase spustilo histaminovu intoleranciu a inej zase laktozovu int. :-/

kotvickaa
6. jan 2023

za mna najväcsie nezmysly pri chudnuti ☹

V diskusii: Diéty + cvičenie
kotvickaa
3. jan 2023

cviky na spodne brucho, ale hlavne treba mat pestru, zdravu a vyvazenu stravu dlhodobo a aj brucho nebude take vyrazne

kotvickaa
3. jan 2023

za 6 mesiacov -18kg. Jedla som co mam rada, akurat upravene porcie a trocha zdravsie. Pridala som viac pohybu 3-4x tyzdenne. Chce to rozumny kaloricky deficit a ist na to radsej pomalsie. Pokojne mozes jest aj buchty od babky, len ich musis vediet vhodne skombinovat aby telo dostalo vsetko co potrebujes. Hlavne nehladaj ziadne doplnky vyzivy, najskor treba mat v poriadku stravu ;)

kotvickaa
29. dec 2022

@sejbipi telo detoxikuje same 24/7 a nepotrebuje k tomu ziadne detoxikacne caje, kury, tabletky ani nic podobne. Nehladaj ziadne nahrady jedal, ci od Plackovej alebo kohokolvek ineho. Treba jest normalnu stravu a nie nahrazky. Ked za ne potom nebudes chciet dat uz peniaze, jojo efekt mas ako vysity. Ver mi, preslo si tym vela mojich klientiek a teraz davame do poriadku nielen rozhodene travenie ale aj kila navyse z jojo efektu. Mozes jest co ti chuti a chudnut, vzdy je klucove mnozstvo tych potravin. Ak si to nevies nastavit sama, radsej investuj peniaze do cloveka, ktory ti s tym pomoze, vysvetli ti co a ako funguje, nez do doplnkov ktore nie su zakladom chudnutia. Mozu byt naozaj len doplnkom vyzivy 😉

kotvickaa
27. dec 2022

@jitkakuruc84 prosim toto nie, mam vela klientiek, ktorym to uplne rozhadzalo metabolizmus a travenie, jojo efekt neskutocny a tym stastnejsim to len nepomohlo lebo im to nechutilo a vykaslali sa na to. Kaloricky deficit a jest to co ti chuti, len takto schudnes natrvalo😉

kotvickaa
27. dec 2022

ako vyzivova poradkyna by som sa nezameriavala na vyzivu podla krvnych skupin, skor hladala pricinu problemov s travenim. Tych pricin je na vyber velmi vela, intolerancie, alergie, sibo, ibs, histamin, zle stravovacie navyky, stres, ....
Najskor treba zistit z coho konkretne mas tie problemy

kotvickaa
27. dec 2022

u svojich klientov v prvom rade analyzujem jedalnicek. Niektori si totiz myslia ze jedia dostatocne a staci im to, ale v skutocnosti je to velmi malo. Ak je jedalnicek v poriadku, treba hladat pricinu v zdravotnom stave.

kotvickaa
2. dec 2022

Schudnut len z brucha sa neda😕 ak mas pocit ze mss velke brucho, dokazes ho ciastocne splasnut ak budes jest pravidelne plnohodnotnu stravu a nebudes jest rozne hluposti ako napr. udeniny, chipsy, sladkosti,…

V diskusii: Chudnutie z brucha
kotvickaa
3. nov 2022

Chudnutie po 40 nie je tazsie, mam aj klientky po 50 aj po 60 a chudnu pekne, len treba vediet ako na to. Tych 5-7kg je za 2 nesiace realnych. Schudnut je jedna vec, ale vediet v com si robila chybu a udrzat si vahu je nieco uplne ine.

kotvickaa
3. nov 2022

Takze takto, k chudnutiu ziadne kokteily nepotrebujes. Ako ti tu uz baby pisali, tak mali vdaka nim slusne problemy s travenim. Ja mam momentalne 2 klientky, ktore vdaka tomuto zazraku skoncili v nemocnici a jedna sa s nimi natahuje aj sudne. Ak to chces risknut tak vela stastia nech sa ta ziadny z tychto negativnych ucinkov netyka, ale ak nezmenis stravu kila pridu spät😉

V diskusii: Herbalife koktaily
kotvickaa
3. nov 2022

70-80% uspechu je v strave, cvicenie je leb skvelou pomocou. Ak budes mat stravu vdaka ktorej stale nebudes v deficite, tak chudnut nebudes😉

kotvickaa
1. nov 2022

Brucho sa chudne v kuchyni a veeeelmi zalezi na zlozeni tvojej stravy. Ak chces aby brucho zmizlo, treba mat spravne vyskladane jedla a nejest vela hluposti😉 moje klientky obcas prekvapi, ze hoci na vahe vela neschudli tak upravou stravy im brucho splasne a maju pocit ze su podstatne chudsie😉

kotvickaa
1. nov 2022

Kaloricky deficit je jediny ucinny sposob ako schudnes. Mozes ho vytvorit zmenou stravy, pridanim pohybu alebo kombinaciou oboch. Hlavne uplne nevyraduj pecivo, ani prilohy len ich zredukuj. Moje klientky ktore vyradili uplne, pribrali vsetko spät ked ich zacli jest znova😕

kotvickaa
1. nov 2022

Moje klientky to maju dole v priemere za 2 mesiace. Fitshaker vyzva je sice motivacna, ale nevyhodou je ze jedalnicek maju tusim vsetci rovnaky :-/