Jedálny lístok na chudnutie

16. apr 2023

Je tu niekto kto vie zostaviť jedálny lístok na chudnutie?

t1nusa
16. apr 2023

vyhľadaj si kontakt na certifikovaného výživového poradcu, ktorý má za sebou už nejaké to poradenstvo a je dôveryhodný ☺️ pripadne si naštuduj niečo o zdravom stravovaní alebo skús krabičkovanie

autor
16. apr 2023

@t1nusa pozerala som a keď som videla tie sumy tak sa mi hlava zatocila. A veľa som pocula aj o tom, že posielajú každému to iste

autor
16. apr 2023

@t1nusa pripadne máš nejaký typ na stránku o zdravom stravovaní?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
16. apr 2023

neposielaju kazdemu to iste ale velmi podobne prisposobene pohlaviu, vyske, vahe a tvojim preferenciam (co jes, co nejes) 😃 maju na to vacsinou program, vsak je nejake mnozstvo potravin, s ktorymi pracuju a po nahodeni vstupnych udajov im vygeneruje jedalnicek podla tvojich preferencii - jedalnicek na mieru znamena, ze je prisposobeny tvojim hodnotam, preferenciam a napr. poctu jedal a nie, ze kazdy ho ma iny

vzorove jedalnicky su k dispozicii na takmer kazdej stranke venujucej sa zdravej strave napr. Fitshaker, chudnutieako, ...

t1nusa
16. apr 2023

nemám skúsenosť s konkrétnym výživovým poradcom, ale čo sa týka informacii k zdravému stravovaniu odporúčam Fitshaker - jednak majú na blogu množstvo článkov a zároveň v novoročnej a plavkovej vyzve kde sú aj tréningy je raz týždenne stravovacie video

denkabemommy
16. apr 2023

Tí, čo to vedia, to nerobia zadarmo. Úprimne, keby si vedela aké to je pracné, ak človek nemá k tomu program v pc, tak by si takúto otázku nedala. Fitrecepty.sk + kalorické tabuľky. Rátaj si nutrienty sama 🙂

jostiak
19. apr 2023

Ja som raz vyhrala zostavenie jedálnička v súťaži a keď mi prišiel, tak som si povedala, že za také niečo platiť, je úplne zbytočne...aj tak nedokážeš celý život jesť to isté, čo je v jedálničku. Strava má byť pestrá a vyvážená...a nič netreba vylúčiť...len treba vedieť, koľko čoho a kedy...
A toto keď sa naučíš, máš vyhraté...ja mám už svoju cestu, veľmi jednoduchú a jem všetko...mám pravidlá, ktoré dodržiavam a cítim sa úžasne...kľudne sa môžeme o tom pobaviť bližšie 😉

autor
22. apr 2023

@jostiak ďakujem, bola by som veľmi rada keby si mi poradila 🙂

jostiak
23. apr 2023

Môžeme sa spolu skontaktovať cez súkromnú správu a dohodneme sa...napíš mi😉