Jedna polka zadku je väčšia ako druhá

nazara1712
7. máj 2019

Ahojte. Mám problém s mojim zadkom. Som z toho celkom dosť smutná, pretože cely život som mala krásny súmerny zadok. No teraz mám jednu polku menšiu než druhu. Neviem čo s tým mám robiť, snažím sa aj cvičiť viac tu menšiu polku ale nič, žiadna zmena. Prosím pomôžte mi, veď ja nechcem chodiť po kúpalisku alebo na pláži v bikinách a so zadkom ako dve rôzne vajcia. Čo mám robiť ? 🙏

mischelin999
7. máj 2019

@nazara1712 a kolko mas rokov vlastne? A cvicis pravidelne? Skusala si zatazovat viac ten jeden sval, ktory je podla teba mensi? To by mohlo pomoct, keby je viac na treningu zatazeny, skusila by som sa na to opytat fitness trenera alebo trenerky.

alica_matejka
7. máj 2019

hmmm u mna by nastavala otazka, ci je mozne aby bol aj zadok napriklad 100= sumerny. podla mna to vobec do oci nebije ako to tu opisujes

monro
7. máj 2019

asymetria tela je uplne v poriadku. ja na foto nevidim nic, co by bilo do oci....

nazara1712
autor
7. máj 2019

@mischelin999 ahoj mám 23 rokov, nikdy som nemala viac ako 52kg, no mám syna, už štyri mesiace po pôrode, a chcem sa vrátiť do svojho stavu, ale toto som si všimla už dávno pred pôrodom, ešte som ani nevedela že tehotná budem a neviem preco sa to deje. Zaťažujem júl viac mám aj gumy na cvičenie a s gumami cvičím tuto menšiu polku a bez gúm tu väčšiu. Cicim pravidelne a každý deň, v nedeľu oddych.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nazara1712
autor
7. máj 2019

@monro ja viem viem že telo nie je rovnaké, ono by ma to ani tak neštvalo keby som to mala od narodenia, ale vždy som mala pekný zadok a zrazu asi pred rokom a pól toto. Som z toho mimo.

innapnirhu
7. máj 2019

@nazara1712 Keby si videla moj zadok..🙈 hned by si bola stastnejsia
Ale teraz vazne.. ja som mala asi rok jedno prso o dost vacsie ako druhe, tiez som nechapala... A ani neviem ako preslo to.

mischelin999
7. máj 2019

@nazara1712 no tak to neviem, zacala by som mozno do fitka chodit na stroje na posilovanie zadku alebo sa opytat niekoho kto v tom chodi :/

dori92
7. máj 2019

Toto je choré. Úplne trápne, nemas medzi nimi ziadny extra rozdiel a až sa hanbim ze niekoho moze toto trápiť, myslim si ze uplne ine veci v živote su dolezite. A nie ci ty mas polku riti o milimeter vacsiu jak druhu. A tiež si myslim ze si to nikto nevsime. Bože toto je doba....

monro
7. máj 2019

@nazara1712 neprehanaj...z tohto nemozes byt mimo. Je to esteticka zalezitost a rozdiel je uplne minimalny, takmer neviditelny.

montemotherone
7. máj 2019

@nazara1712 prepáč, nedá mi, ale ...ja mať tvoje problémy 🤦 Užívaj si bábätko, nerieš hlúposti... Alebo si prečítaj niektoré príbehy mamičiek, ktoré ostali opustené, ktorým sa narodili postihnuté detičky, alebo sa narodili predčasne a piplú sa s nimi... Fakt to myslím dobre. Váž si čo máš a hľadaj pokoj v situácii v akej si... A cvič ďalej. Tým nič nepokazíš 😉

nazara1712
autor
7. máj 2019

@montemotherone baby ale ja teraz neriešim osudy druhých, ja som matka ktorá je šťastná za svoje dieťa a venujem mu každú moju chvíľu keď nehaja aj keď haja, teraz to tu neobracajte preboha na to kto čo prežíva a kde, čo je v somalsku v Afrike u niekoho doma alebo čo, ja sa vás len pýtam na radu, myslím že to nie je vôbec na hanbu sa niečo spýtať bez rozdielu na to aka je doba, a myslím že každý na právo byt spokojný so sebou a cítiť sa dobre. Prepáčte mi teda za to že som ,,trápna,, 🙋‍♀️ Babám ktoré mi poradili veľmi pekne ďakujem, ostatným som sa vyjadrila teraz ahojte 🙂

dori92
7. máj 2019

@nazara1712 reagujem aj na to ze si napisala ze nebudes chodit po kupalisku alebo plazi v bikinach so zadkom ako dve rozne vajcia.. Tak si nechod, ked riesis take malichernosti. A moja odpoved bola ze si to nikto nevšimne, lebo typujem ze nestojis v jednej polohe vystreta vysponovana cely den, a vsetci ti pozeraju na zadok. To je mozno tvoj pocit ale ver mi ze ľudom je vacsinou chvalabohu jedno 🙂

katarinamarkova
7. máj 2019

@nazara1712 riesis zbytočnosť. Všetci pravaci majú viac vyvinutu pravu stranu lavaci lavu...ked si zmerias lýtka či ramena tiež ti tam bude nejaký ten milimeter lietať.....dokonca ani lavu a pravu časť tváre nemá nikto rovnakú 😊😊😊 ak by si bola 100%sumerna si robot.

nazara1712
autor
7. máj 2019

@katarinamarkova chcela som sa spýtať na názor len preto či robím niečo zle, pretože aj keď stojíme alebo sedíme tak ja to cítim že ju mám väčšiu, je to cítiť vážne a chcem sa cítiť lepsie, preboha veď ja ani mejkap nenosím nie to ešte aby som umierala zo zadku, ale trápi ma to skrz môjho pocitu.

0silvia0
7. máj 2019

@nazara1712 no ja by som ti napísala, že si trocha príliš fandíš. Nikto nebude na kúpalisku čumieť práve na tvoj zadok, tvoj zadok je normálny, žiadne veľké odchýlky vôbec to nie je tvarovo typ "všetky oči na mojom zadku". Takže sa upokoj, neviem ako sa dá cvičiť len jedna polka zadku, akurát pri zanožovaniach na stroji dať na jednu nohu väčšiu záťaž...

katarinamarkova
7. máj 2019

@nazara1712 jedine co robis zle..je že si svoj zadok skumas až príliš. Co na to hovorí manžel? Aj on vidí nesumernost? Vadi mu to? Prosí ta aby si to riesila? Zastavil ta niekedy niekto že nemas rovnaké zadky?

zuzka1008
7. máj 2019

@nazara1712
S takym zadkom by som fakt neŕla na kupko 😱
Chyba bude v cviceni, nerovnomerne zatazujes svaly

erienka
7. máj 2019

@nazara1712 ja tam nevidim ziaden rozdiel, ale ak ta to tak trapi, tak by som odporucala spytat sa vo fitku nejakeho trenera, ze ako "vymodelovat" zadok na mieru ;)

dskjhfdlkdjhl
7. máj 2019

@nazara1712 pokial nie si modelka, tak toto si nikto nevsimne, lebo nebudes stat na mieste a vystavovat zadok na obdiv, pri pohybe to absolutne nebude vidno. Mozes teda zatazit viac jednu stranu, ale uzitocnejsie bude, ked popracujes na svojom vnutri, lebo takymto sposobom sa utyras.

mmoni89
7. máj 2019

Daj si normalne plavky nie tanga a ver mi nikto si to nevsimne ,ved nic nevidim

dskjhfdlkdjhl
7. máj 2019

@nazara1712 inak, podla mas nakrivo gatky, nie zadok.

anitka63
7. máj 2019

@nazara1712 ja si myslím, že to je v pohode a v inom kuse oblečenia by to bolo ok, skús cvičiť poriadne na ten zadok a spraví sa 🙂

mondolina
7. máj 2019

Ako pozerám tak pozerám, ale žiadny rozdiel nevidím.

pallacinka29
7. máj 2019

Boze, ako keby si bola nejaka Rihanna 😂😂😂😂.

zuzanka.zuzu
7. máj 2019

vymením tvoj zadok za môj 😀 ale nie, fakt, vizuálne je v pohode... a čo sa pocitu týka, tak asi to bude buď v hlave alebo ako už písali, jeden sval je viac zaťažený (dlhodobo) než ten druhý, preto ten pocit väčšej/menšej polovice... ako keď dlho namáhaš len jednu ruku.

mrkvicka060
7. máj 2019

Podla foto to vyzera, ze mas len nakrivo nohavicky 😒 A ked nie, tak mas sakra problem. Taketo krive zadky nikto nema rad...

via88
7. máj 2019

Toto co je za blud 😁 vpravo mas akurat vyssie nohavicky, preto sa javi asi o 0,0001 perc vacsia prava polka. Stiahni si gace a dobre

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
17. júl 2019

Skor by ta malo trapit ze na fotke mas nohy do x, a vytacas kolena do vnutornej strany. Mala by si navstivit fyzioterapeuta koli naprave chodze a postoju, pretoze v buducnosti budes mat problemy s kolenami. A zadok nemas az taky pekny, aby si niekto obzeral tak detailne, ze by si vsimol, ze ho mas nesumerny 🙈