Aký máte obvod zadku?

1. júl 2023

Ženy aký máte obvod zadku?😃 normálne mi teraz napadla takáto vec že aký asi obvod zadku majú iné ženy jasne niektorá ma zadok menší väčší žiadny alebo veľký ale mne ten môj vždy príde väčší od ostatných až miestami sa bojim či nie je nejaký obrovský 😃 keby bol aspoň taký brutálny ako majú fit baby na instagrame tie pekne veľké zadky lenže bohužiaľ ( zatiaľ ) s ním nič nerobím tak je len veľký 😯 celkom ma to trápi lebo keď sa aj odfotím alebo chytím gate ktoré nosim a natiahnem ich a prirovnám k niečomu tak pomaly je naozaj ako skrina 😒 ale neviem sa na seba pozrieť tak nejak s nadhľadom dosť by ma upokojilo keby uvidím že som cca v mierach ako ostatne - aby sme sa pochopili lebo určite mi tu budete písať že každá ma inú postavu tak aj ten obvod bude iny ja tomu rozumiem ale napr pri mojej súčasnej váhe 79kg je ten obvod 113cm a často pocuvam poznámky od členov rodiny napr môj otec stále niečo hodí akože vtipnú poznámku aký mám zadok ako vagón ale ja potom neviem ako to brat, či len obyčajne že áno mám väčší zadok alebo že ho mám nejaký iny od ostatných v zlom zmysle.
Ja ani maly zadok nechcem páči sa mi keď je chudý pas a zadok väčší keď bude aj pekne sformovany čiže veľký už je a ide sa formovať 😃ale zase nechcem byt ako nejaká chodiaca karikatura kde bude veľký nepomer k zvyšku tela a toto neviem sama na sebe posúdiť a možno ani kamarátky mi celkom pravdu nepovedia

hennyinnsbruck
1. júl 2023

😅ja mam 161cm ,48kg od maja brucho nohy zadok cvicim - obvod ritule 86cm 😂

autor
1. júl 2023

@hennyinnsbruck výšku som zabudla dopisat to mám 171cm. Mne ide tak dosť do šírky snáď cvičením pôjde viac dozadu 😃

anita6666
1. júl 2023

Ja mám 12 cm

ema22270
1. júl 2023

Ja mam 173cm, vahu 58-60kg dost mi to skace... aj pred MS a obvod bokov 93-94cm brucho cca 70cm - po detoch uz to nejde dole, a prsia 86cm (mam sirsie boky skor) takze postava hruska.

hennyinnsbruck
1. júl 2023

Anonym mne sa cvicenim konecne trochu zagulatil aspon jak doska som bola🙄🙄🙄

deti95060810
1. júl 2023

167/53
obv. zadku 93 cm, pás 65

missviolet
1. júl 2023

tak ja mam podobny vysku vahu ako ty. 175cm, 83kg, 104cm

dskjhfdlkdjhl
1. júl 2023

Pozri, aj velka rit vie ocarit😉 To je odpoved pre tych, co maju blbe reci. A ten obvod nie je az tak dolezity, lebo ak ma niekto aj maly obvod a napriek tomu sa mu to tam trasie, tak to nevyzera dobre.

hortenziaj
1. júl 2023

Lespia veľky zadok ako veľké brucho. Aspoň zo zdravotného hľadiska, nehrozia ti srdcovocievne ochorenia, nemáš visceralny tuk okolo orgánov. Či by som ja za to dala,keby mm radšej väčši zadok a menšie brucho. Kg mám ako ty,výšku 169, zadok som si nemerala,ale brucho mám väčšie po dvoch deťoch. Ale chudnem a idem na 65 kg,lebo pri takejto výške a hmotnosti je to stále nadváha a cvičiť,,n spevnenie

cimage
1. júl 2023

Ja mam 170cm cca 56kg a boky 96cm. Po pravde som cakala o par cm menej, ale po 3detoch si myslim, ze je akurat.

stellarstar
1. júl 2023

A prečo anonym?

januska12323
1. júl 2023

Netuším a ani sa merať nebudem. Ak chceš menší musíš schudnúť alebo aspoň vyformovať. Ak máš geneticky väčší spodok tak ti ani to nepomôže.

alison11
1. júl 2023

167cm/66kg ovod zadku 99cm pás 77cm prsia 87cm

iwesska
1. júl 2023

Ja mam 99cm a teda nemam ho velky ani nahodou. Praveze zadok a stehna mam rovnake ci priberiem alebo schudnem. A v zivote som mensi nemala,kedze mam siroke boky.

dadis
1. júl 2023

Mam 170cm/70kg, 86/70/99 Svoj zadok povazujem za vacsi..najma v pomere k pleciam a drieku.

googwife
1. júl 2023

176cm váha 80kg a cez zadok 110cm a boli časy keď som mala 125cm takže teraz som úplne spokojná 😉 a čo si myslia ostatný mi je šuma fuk 🤣

mirola
1. júl 2023

171cm/53 kg zadok 86, brucho 61, prsia 90.. mam postavu skor siroke ramena uzky pas a uzke boky.

kik2022
1. júl 2023

Načo sú ti tie centimetre? Každá máme iný typ postavy. Ja napr. nemám vôbec široké boky, za to zadok mám vypučený akokeby (dobrá genetika + som cvičila) a preto mám obvod "bokov" asi 99cm. Za to niektoré baby s týmito rozmermi majú zadok ako dosku, ale majú široké boky ako hruška. Takže neviem, či ti ten môj údaj pomôže.

marianarem
1. júl 2023

Tie cm naozaj vela nehovoria, ja mam napr. rovnako ako @missviolet aj podobnu vysku a pritom o 16-17kg menej.

lasona
1. júl 2023

Výška 170cm a 55 kg a miery mam 88cm, 64cm, 88cm. Som po pôrode 9 mesiacov.

katka700
1. júl 2023

Zobrala som si pásmo ale nestačilo 😂
Pomohla ti odpoveď?
Akože vtipnému tatkovi povedz nech sa nad sebou zamyslí. Ktorý normálny chlap sa sústavne pozerá na r*t vlastnej dcére?

tramtada31
2. júl 2023

Ja mám 94 cm, výšku ako ty a kg o dosť menej (tvoju vahu som mala, keď som išla rodit). Príde mi to naozaj trosku veľa. Podľa mna by si sa aj ty lepsie citila, keby si dala niečo dole a určite by sli aj centimetre zo zadku dole. Aj mne by viac pristalo, keby nejaké centimetre ešte zliezli 🙂

missviolet
2. júl 2023

@marianarem ja stale hovorim, ze ani o vahe to nie je, lebo zalezi na svalovej hmote napriklad aj. casto sa mi stane, ze mam miery cloveka o 10-15kg ľahšieho, hoc ma aj podobnu vysku, lebo mam svalnaty typ postavy

marianarem
2. júl 2023

@missviolet No ja mam zase taku kostru, ze proste siroke boky. Nie je to o vahe, presne.

marianarem
2. júl 2023

Autorka, ked chces sa chcea nieco dozvediet, tak daj fotku zozadu. Ale za mna ani netreba, podla mna si v pohode. Karikatura zenskej postavy je babika Barbie a nie ty 🙂

dominikamacakova
2. júl 2023

Mala som 90cm, ale po deťoch som schudla na 86 a už to nejde naspäť 😳