Káva počas dojčenia

katarina146
29. sep 2016

Ahojte zienky. Som novopecena mamina a tak trochu este tapam v tom co do seba mozem natlacit 🙂 Takze ako je to s kavou? Pila som ju aj pocas tehotenstva, jednu na den, ale teraz ked dojcim? Ide mi roztrhnut hlavu, no zaroven nechcem riskovat, ze mi babo nebude spinkat.

evulikm
29. sep 2016

Ja som pila 1 kavu denne, aj ked som dojcila (pri vsetkych 3) 😉

maminkasisa
29. sep 2016

ja som pila bezkofeinovu kavu, aj v tehotenstve aj pocas kojenia a aj 2 za den

abigail88
29. sep 2016

Ja som sa snazila do nejakeho stvrteho mesiaca nepit kavu, ale ked zacal maly velmi zle spavat, tak som to uz bez kavy nezvladala. Nemalo to neho ziaden vplyv. Teraz pijem rano aj poobede, ale uz sa kojime menej, maly uz bude mat rok. Podla mna si kludne mozes dat 🙂

majocka24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
candii
29. sep 2016

v pohode si daj ja pijem.2x za den a malinky spinka 🙂

katarina146
autor
29. sep 2016

No to ste ma potesili. Dobre. Akonahle mala zaspi, dam si kavu, na to liter vody a za 3 hodiny to hadam vyprcha kym sa zobudi na kojenie ☺

candii
29. sep 2016

@katarina146 vobec nemusis mat obavy, kludne pi kavu kedy ti pride na chut. Dojcenie to absolutne neovplyvnuje

kindervajicko
29. sep 2016

@katarina146 och, zlate casy, "o 3 hodiny sa zobudi na kojenie" 🙂 dojcim 16 mesiacov a bez kavy by som asi umrela. Kludne si daj, dietatku sa nic nestane 🙂

ladygina
29. sep 2016

@katarina146 tiež som pila kávu, síce som obmedzila množstvo lebo pred tehotenstvom som bola schopná vypiť aj 3-4 kávy za deň a teraz už pijem iba jednu ale tú si musím vždy vychutnať🙂

michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimi8814
29. sep 2016

@katarina146 normalne si daj.... ja som pila aj ked som kojila, 1-2 cappucina denne... jeden barista mi odporucil, ze miesto bezkofejnovej kavu so dat cappucino spravene z ristreta, ide cez to menej vody kratsi cas a teda sa do kavg dostane menej kofeinu, ale chut zostava😉 btw. bezkofeinova kava je horsia ako kofeiniva, lebo sa chemicky upravuje... zavraj😉

annabeth83
6. jún 2017

@katarina146 😀 ja nedám dopustiť na kávu Ebenica Zero, je kofeínu zbavovaná prírodne - preplachovaním vodou, bez chemikálií, a chutí rovnako ako kofeínová 🙂 Skús ... 👍

dzanicka
5. aug 2019

Nepoznám chutnejšiu kávu ako je Cafézia. Je vhodná nie len pre tehotné, či dojčiace ženy, ale aj pri histamínovej intolerancii, čo je môj prípad. Z iných káv mám hrozné stavy, táto je topka najlepšia. https://eshop.cafeziaherbalcoffee.sk/

monika_30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz