Káva pri chudnutí

zuzkka111
18. dec 2012

ahojik chcem sa opytat aku sancu mam schudnut ked pijem asi 3kavy s mliekom denne a menej papam

zivika
18. dec 2012

@zuzkka111 no neviem, ale ak pre schudnutie nerobis nic ine, asi nie velku 🙂 to by bolo straaasne jednoduche a vsetky by sme boli ako lanky 😀

trish31
18. dec 2012

@zivika
@zuzkka111 ja ked chudnem,ako prve obmedzim sladke,slane a samozrejme kavu s mliekom.Ak ti treba kavu,tak bez mlieka,nesladenu samozrejme

sissy27
18. dec 2012

@zuzkka111 káva v pohode, mlieko by malo byť aspoň nízkotučné a hlavne žiadny cukor... menej jesť je tiež diskutabilné, lebo podstatné je ČO ješ a nie koľko... a pridaj aj pohyb... v neposlednom rade by bolo fajn vedieť, koľko a z čoho chceš schudnúť - je rozdiel, či chce schudnúť 10kg niekto, kto má 100kg alebo niekto, kto má 55kg...

monikajaco
18. dec 2012

mlieko zahlienuje creva preto spomali chudnutie ... odporuca sa len cierna a ta je aj pred cvicenim dobra koli kofeinu nabudi ta trosku doda energiu ....

zivika
18. dec 2012

@trish31 ja viem, co robit, mne to pisat nemusis 😉 aj ked ja som si kavu s mliekom dala kludne aj pri chudnuti, ved si tam nelejes pol litra mlieka, ale je pravda, ze kavu som vzdy pila bez cukru a schudla som po prvom tehu 22kil, takze podla mna sa kava s mliekom moze...suhlasim so @sissy27 je dolezite co clovek je... @zuzkka111 neda sa schudnut tym, ze pijem kavu a menej jem...dokedy budes uberat jedlo??? kym neprestanes jest uplne? lebo ked nedas telu to, co potrebuje, prepne sa do setriaceho rezimu a sice mozno trosku schudnes, ale po par kilach sa to zastavi...ked chces schudnut, musis sa hybat, ci chces, ci nechces 🙂

trish31
18. dec 2012

@zivika no ja pijem skor mlieko s kavou 😀

zivika
18. dec 2012

@trish31 jaj, take kakauko? 😀 to ja tam ani pol deci nedam 🙂

trish31
18. dec 2012

@zivika hej hej ja tak pol na pol pijem 😉 Chlap sa mi smeje ze to nie je kava ani 😀 A ked chudnem vzdy to vylucim ako prve

suuzi
18. dec 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

prijem energie > vydaj energie = priberas
prijem energie < vydaj energie = chudnes

uy si za to dosdad co chces

vydaj energie zvysis sportom, prijem energie znizis stravou

lucyfuk77
18. dec 2012

Kocky, rozpustna kava - cize nesca ma v pomere 250ml kavy a 50 ml polotucne mlieko 24 calorii, samozrejme treba pamatat, ze kava prekyseluje organizmus tak to netreba prehanat.

trish31
18. dec 2012

@lucyfuk77 ked to je moja zavislost 😀

lucyfuk77
18. dec 2012

@trish31 ...ja tiez pijem 2-3 kavy denne

zuzkka111
autor
18. dec 2012

mam 90 kg:( vysku 175 .. som neprehliadnutelna:( .. cindy craford ci ako sa pise , mam dvd .ale prinutit sa zase to je tazke

sranda88
18. dec 2012

ahoj,je dobre si zacvičiť,ale bohužiaľ sama som toto dvd mala a vydržala som týždeň,no po druhej dcere som sa rozhodla postupne schudnúť a naozaj šlo to,...stačí ked budeš dodržiavať toto: 5x denne jesť,malé porcie,raňajky,na olovrant stačí pol rožka k tomu syr alebo jablčko,obed,olovrant a večera,..po ôsmej hodine som sa ku chladničke ani nepriblížila a môžem z osobnych skúseností povedať,že som pekne pomalička žačala zhadzovať sovje kilečká navyše,..a môžem povedať že som pila normalne kavu s mliekom a cukrom a aj tak som schudla,len treba do tela dostať dosť vitamínov,čiže ovocia a zeleninky 🙂)skús a uvidíš 😉

triniti190
29. dec 2012

Ahojky ja by som sa chcela opytať.. či je učinna ta zelena kava na chudnutie.... vie niektora o tej kave?? 🙂 neviem či si ju mam objednať.. ale skusila by som... 😉

mariachlemendikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz