Kde robím chybu, že nechudnem?

dajana40
31. máj 2019

Ahojte, chodim do svetu zdravia mesiac stravujem sa podla jedalnicka 10.6 to bude mesiac no napriek zomu ze mam abnormalne rychle spalovanie tukov sj cukrov som neschudla ani kilo nemala som v puse nic tazke hymburgery veci z buelej muky iba salaty litre vody atd..ved viete.. kde robim chybu ze som nezhodila ani kilo? Dokedy mam cakat?

beky1813
31. máj 2019

Mozno si jedla malo. Cvičila si?

dajana40
autor
31. máj 2019

Necvicim lebo ja mam wela pohybu v praci a uz som raz dama schudla 10kg tez bez sportu ale vydrzalo mito iba dwa roky lebo potomsom bola dlho pn a rozjedla dom sa teraz to vsak stojii oni mi aj upravili jedalnicek podla toho ze necvicim

lidia73
31. máj 2019

@dajana40 ale aj v diete sa mozu jest tkzv. hamburgre... ak sa ti zmesti do kcal prijmu tak aj dva 🙂

martinenka886
31. máj 2019

@dajana40 niekomu to ide pomalsie a podla mna sa to da aj bez takychto institucii :/

dajana40
autor
1. jún 2019

@lidia73 ano som zmiesany typ cize ja jem ku salatu napr kopcek ryze aj ale aby som ani kilo nezhodila?!

dajana40
autor
1. jún 2019

@martinenka886 ano len jasom sa aj prejedala a chcela som aj celkowe potrawiny ktore mi robia zle aj dobre

dajana40
autor
1. jún 2019

@beky1813 no je pravda ze naor v jedalnicku mam napr na obed iba jeden kus lososa alebo kuracueho platku no drzim sa ich rad a doteraz nic

beky1813
1. jún 2019

@dajana40 pohyb v robote nie je cvičenie. A merala si sa? Ci nesli cm dole?

dajana40
autor
1. jún 2019

@beky1813 wies co tak ti poviem ze bemerali ma a ani ja sama viem ze nieje cvicenie ale povedali mi, ze aj pani co su kamionisti tomi aj foto ukazovala schudli za 4,5 mesiaca 9 kg a pohyb nemaju.. cize ja nechapem co mam robit ak to pojde tak dalej nebodaj pytat s5 peniaze?!

beky1813
1. jún 2019

@dajana40 tak daj, co jedavas za den

galioska
1. jún 2019

@dajana40 čakať musíš roky😃, proste nečakaj po rokoch nestarania sa že za mesiac dáš všetko dole . Odporúčam pokiaľ niesi extrémne obézna váhu neriešiť každý deň, sledovať centimetre, lebo ty môžeš aj pribrať a ľudia ti povedia že si schudla. V strave sa netreba až tak obmedzovať aj to môže brzdiť chudnutie, lebo potom zas telo ukladá do zásob. Dôležité jesť výživné jedlá a zistiť či nemáš skrytí chorobu ale to tak po pol roku roku

dajana40
autor
1. jún 2019

No cize riadim sa podla nich;: rano knackbrtot prazenica sunka, tak si dam este predtym caj bylinkovy a 2,5litra cody cez den. Desiata marhula alebo oriteinova tycinka samozrejme ovicia striedam alebo si dam par vlasskych orechov. Obed losos kopcek ryze maly tanier zeleniny jem vzdy viac sko ryze. Olovrant napr varene vajce sunka cecera polievka akebo zapekana zelenina alebo napr telaci platok zo salatom.

dajana40
autor
1. jún 2019

@galioska ano ratam stym jedla som tri roky nekontrolovane ale zase muz na kamione skor chudne nez ja? Nevě asi mi nerobi dobre to strazenie niekedy oroste nesom hladna a uz sa stresujem lebo mi “ nakazali” olovrant a ja nemam nic po ruke. Aj lutujem tesom mala skusit chudnut sko vtedy ale uz neskoro prachy som vyplatila

dajana40
autor
1. jún 2019

@galioska a co sa tyka cm moze byt natom nieco bude lebo mi odstava podprsenka od prs co predtym nebolo..

galioska
1. jún 2019

@dajana40 chlapov nerieš ti majú úplne iné spaľovanie, hormóny...

dajana40
autor
1. jún 2019

@galioska aha tak ja neviem no:/ uvidim co bude dalej

barbellka
1. jún 2019

@dajana40 mesiac je podla mna skoro, ono niekedy to na zaciatku ide pomalsie a potom aa to rychlo rozbehne ...treba vydrzat....tym ze necvicis to ide podstatne pomalsie - pohyb v praci a cvicenie su dve rozdielne veci...a to ze muz chudne rychlejsie je jasne - muzu maju od prirody predispoziciu mat menej tuku a viac svalov ako zeny - preto im ide chudnutie omnoho rychlejsie....ale samozrejme ono sa to individualne lisi

dajana40
autor
1. jún 2019

@barbellka tak dakujem za podporu vydrzim este mesiac snad sa to pohne😐

bibianabibiana
6. jún 2019

@dajana40 ja som bola v súťaži s Oriflame, dostala som jedalnicek a výživové doplnky. Od januára do apríla som zhodila 15 kg. Už som bola aj na dovolenke, kde som sa stravovala normálne a ani kg navyše. Určite odporúčam, hoci som tomu sama neverila.

deedol
6. jún 2019

@bibianabibiana nenapises ten jedalnicek sem? 🙂 a inak super!

bibianabibiana
7. jún 2019

@deedol viem ho poslať na mail je to viac strán

pralinka86
7. jún 2019

Meraj cm, nie kila.. a asi to chce cas.. telo ešte možno nevie čo sa a nim deje a je v núdzovom režime

margaretka
7. jún 2019

odporucam ist sa dat zmerat na In body test mozno mas zle fungujuci metabolizmus .... dolezite je jest pravidelne 5x denne vyvazenu stravu, ovocie nie je jedlo
Po xxx rokoch trapenia a sa a investovanim do diet, vyzivovych doplnkov,zazracnych procedur.... mozem povedat ze co zabralo je Ketodieta , aka firma je jedno ale ta investicia do toho stoji fakt za to bez jojo efektu /zatial uz rok a fakt super /

zuzana_ci
7. jún 2019

Ja mam osobnu skusenost so SZ v Bratislave.
Minule leto som zacala, dlho mi bolo cakat na vysledky testov a vypracovanie jedalnicka, ale oplatilo sa - vysledky boli uz po prvom tyzdni - detox (bez masa a psenice a mliecnych vyrobkov), vtedy ihned zacal ubudat visceralny tuk, potom mesacny program a doladovanie jedalnicka podla reakcii tela, no a odvtedy mi v satniku ostali povodne len ponozky a topanky...
Po cely cas som vobec necvicila (predtym denne a okrem unavy nic moc efekt), lebo cela energia isla do zmeny stravovania rodiny. Teraz mam pohyb len pre radost (joga a trampolina podla potreby -uvolnenie a chuti), neverte tomu, ze cvicenim sa da schudnut. Je to len o strave. Aspon na 95%.
Celkove som absolvovala mesacny program, potom postupne som vycerpala podla dohody po jednej kozultacii z ponuky programu (uz nevem ako sa to volalo, ale za rok 4 konzultacie, okolo 50-60 Eur. Takze za jedno sedenie/kontrolu 15 Eur. ) Teraz prilezitostne zajdem do niektorej pobocky sa len nechat premerat za 3 Eura.
Vaha doteraz stabilna aj bez extremneho obmedzovania (na oslave kolacik alebo torta a tak), obzvlast ma tesi, ze konecne viem, co na moje telo funguje a ako ho vyzivit kvalitne, jednoducho a bez obav. Za mna super. Najdolezitejsie pre mna bolo vediet velkost porcii a zlozenie (ovela viac bielkovin, sacharidov dost pocas dna, ale vecer ziadne, dostatok tukov, ale ziadne vyprazane jedlo). A vyhybat sa jedlam, ktore mojej krvnej skupine nerobia dobre - ktore ho zatazia tak, ze nevie stravit, ulozi to hned do tukov a telo same je bez energie, unavene... Viac informacii k tomu je uz dlho dostupnych v knihe o vyzive podla krvnych skupin od D´Adamo (vydane pred 20 rokmi). A este je dobre prestudovat si knihy, ktore aj oni odporucaju - je to v jedanicku - napr. Bukovsky.
Ak by som to dodrziavala poctivo, tak vaha urcite ide znovu dole, ale uz tak to bola vyrazna zmena, vela strateneho visceralneho tuku, ten isiel prvy, celkove vela cm a neviem ci sa mi chce znovu menit cely satnik... isla som zo 48 na 42-44 pri vyske 173. Podla poradkyne by som mohla dat dole este dalsich 6-8 kg, ale viac asi genetika nepusti (zaklad idealny pre kulturistu).

Najdolezitejsi je ale ten pocit, ze mate dostatok energie na cokolvek, ze aj po 8 hod. praci mozte pokojne sa venovat detom, konickom - lebo neoslabujete telo nevhodnou stravou a vsetko funguje ako ma. Ze aj po velkom jedle nenastupuje unava, ale priliv energie a pocit ze mate chut tancovat. Presne ako ked sme boli deti a nevedeli sme, co skor.. tak k tomuto sa da vratit.

A co este dodat - za ten rok som do SZ namotivovala ist viacerych znamych a tiez partner to absolvoval a vsetci super vysledky (a kompletna zmena satnikov), len sa treba snazit tomu rozumiet, potom je to jednoduchsie prisposobit akejkolvek zivotnej situacii. Za mna - najlepsie investovanych 200 EUR vobec (140 jedalnicek, vysetrenia krvi isli cez poistovnu a nieco sa doplacalo, ale malo, 60 Eur program s konzultaciami na jeden mesiac, plus kontrolne merania teraz po 3 Eura). Robia usmernenia pre konkretneho cloveka, podla jeho potrieb, nie je to vseobecne a pre kazdeho rovnake.
Ak to niekoho zaujme, kludne mi napiste cez IP, ale poradca nie som, len ich nadseny zakaznik - fanusik.

dajana40
autor
10. jún 2019

@bibianabibiana wauu nozes poslat mi to na mail? Ten jedalnicek?

dajana40
autor
10. jún 2019

@zuzana_ci ja tomu nechapem ja nic zadne kg dole...🤥

mimiqa
10. jún 2019

@dajana40 ono aj hlava robi vela...najprv sa ti musi ten zaludok nastartovat..vydrz

midka
10. jún 2019

vies,, aj chudnutie je len cista matematika,, ak pocas dna tvoje telo vyda minimum kalorii,,, tak aj ked budes jest salatovy listok nezhodis.... niektore si daju aj keksik,..svieckovu s knedlickou,, a postavu maju ako lusk,,, ale co sa nakrutia,, nabehaju,, telo to proste spali a neuklada,,,, proste musis docielit,, aby telo vydalo viac ako prijme a kila pojdu zarucene dole.....

bibianabibiana
10. jún 2019

@dajana40 môžem poslať

dajana40
autor
10. jún 2019

@bibianabibiana mail valengovaanna@gmail.com diik