Keto mix verzus Ketodiet

23. jún 2022

Ahojte, viete mi poradiť, aký je medzi nimi rozdiel?
Ďakujem.

mariaveronikag
23. jún 2022

v podstate to iste, rozdiel je vo vyrobcovi a cene...trosku ine prichute jedal, na ketozu su dobre obidve.

zuzkaa1991
23. jún 2022

Napíšte mi spravu poradím vam lepsie nez zbytocne vyhodene za jojo efekt ;)

mariaveronikag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
23. jún 2022

@mariaveronikag máš prosím skúsenosť? Že ktoré vyskladať.

mariaveronikag
23. jún 2022

tak ja nie som priklad v tomto...neriadim sa tym, ako to tam pisu,lebo mam obavy u seba, ze ked budem jest najprv len tie ich jedla a schudnem, potom priberiem. Ja som vyskusala len polievky z Prodietix, ktoré jem na veceru a potom kokteil z ketomixu. Ten jem rano. A obed jem normalny, len mensie mnozstvo a bez sladkosti. Nemam prisnu keto dietu, ale je to zmena stravovania a chudnem. Od marca -6kg, idem z vysokej vahy.
Kokteil je lepsi z ketomixu, lebo je bez chuti a sama si do neho das prichute, kolko chces. Kokteily z ketodiet su na moj vkus velmi sladke.

autor
23. jún 2022

@mariaveronikag Ďakujem, tiež by som nechcela celý deň byť iba na ich výrobkoch. Ja sa cez deň držím dobre, ale príde 16-17 hod a zbieram hlúposti (tyčinky, chipsy,...) A možno ani keto diet netreba. Iba za lavór šalátu a keď príde žravka, tak ten vytiahnem z chladničky. 😀. namiesto mojich hlúpostí + štítna žlaza tiež brzdí moje chudnutie. A to by som chcela dať dolu max 10 -12 kg.

mariaveronikag
23. jún 2022

to ti asi ozaj ani netreba keto, skor sa nastavit na zdravsie jedenie, namiesto tych tyciniek, chipsov. Ja som skor na sladke, ako na slane, tak som vyradila biely cukor. Beriem to tak, ze sacharidy su aj v zemiakoch, niektorej zelenine a biely cukor nie je nutnost. Skus sa porozpravat s doktorkou, co poradi na tvoju stitnu zlazu, aby si si tymi ketovinami este nepohorsila.
Nechces sa pridat do skupiny Cesta k mojej premene?
Ak chces len tak ochutnat keto polievku, mozem Ti poslat...urobis si nazor a uvidis.

autor
23. jún 2022

@mariaveronikag Ty si zlatá, ja už v tej skupine som. Skôr si myslím, že problém je štítna. Tam som objednaná v auguste, takže čoskoro.
Ja som bežne pri mojom stravovaní a občasnom zhrešení svoju váhu držala + - 1 - 2 kg. Akurát od korony mi tá moja žravka s kombináciou so štítnou (zrejme) pridala 10 kg, ktorých sa chcem zbaviť. Ja zatiaľ skúsim tie šaláty, je leto, suroviny sú na každom rohu. A uvidím, či vôbec do tej keto pôjdem. Aj keď je jedna z celkom rýchlo zaberajúcich diet v súčasnosti.

mariaveronikag
23. jún 2022

Držím palce