Koľko kilogramov máte pri výške 168 cm?

mayca20
23. feb 2013

Ahojte kočky, mam 168cm a chcela by som vediet kolko vazi taka normalna zena pri mojej výške dakujem za odpovede 😉

tehula
6. júl 2013

presne pri tej vyske 168cm mam neustale okolo 51kg uz od zakladnej skoly aj po 2 porodoch.

desszi
6. júl 2013

@lauricka ja som sa v zivote nepovazovala za tucnu, nedrzala som diety, skor naopak, som typ co moze jest aj v noci, onoho casu som chodila do posilky, aby som pribrala, no vacsiu nudu ako posilovnu som nezazila :P ja som jednoducho cely zivot takato a zrejme aj takou ostanem, je sice pravda ze niektori to zvladaju "psychicky" tazsie a velmi radi by mi zo svojich kileciek nejakych par podarovali....a statistiky typu BMI neriesim....existuju 3 typy kostry - lahky, stredny a tazky typ a preto BMI nemozno aplikovat celoplosne, je to len velmi orientacny ukazovatel, takze kazdy nech ma tolko kilov, pri kolkych je zdravy a citi sa dobre.

zuzana76
6. júl 2013

ja mam 164 cm a vazim 54 kg a uz sa citim pribrata, doteraz som mavala dlhe roky 50 kg a to bolo idealne aspon pre mna, sice v tvari vyzeram lepsie, nie tak vychudnuto, ale v pase mam az 80 cm, co je strasne vela, takze musim zacat cvicit

ivanka85
6. júl 2013

48-50kg dlhodobo,teraz po dva tyzdne po druhom porode 56kg,mam co robit🙂

beja6
6. júl 2013

vraj mam tazke kosti, po druhom porode 58 kg, lebo ze vyzeram na 50 kg 🙂

zuzuliatko89
6. júl 2013

162 cm a 52kg 🙂

malinka0001
6. júl 2013

59kg a citim sa dobre 🙂

ika84
6. júl 2013

48 ak sa mi podari tak 50...myslim ze by som mohla mat viac, aby som vyzerala zdravsie

schatzinkaschatzinko
6. júl 2013

no, tak dovi, dopo pri 167 mam 66 a aj to sa musim vazit nalacno a bez veci hhhh🙂))a ak som happy,,ze uz som 10 kil schudla, najlepsie to bolo , ked som mala 57, ale to som bola strasne hladna , lebo to ani clovek nic zjest nemoze🙂)) to fakt mate baby tak malo kil? wow🙂)) asi sa prihlasim do temy beh a chudnutie hh, tam sa clovek nebude tak smutne citit 😀 😀 😀

sisaka
6. júl 2013

podobna odpoved ako @tehula - od strednej t.j. uz cca 25 rokov mam 51-52 kg/168 cm, tiez som po dvoch porodoch 😉

lauricka
6. júl 2013

@desszi o tom presne pisem, ze zena o desat kil tazsia moze vyzerat lepsie nez ta s o desat kilami menej, dokonca aj stihlejsie a ked ma k tomu zdrave sebavedomie a usmev na tvari, je omnoho pritazlivejsia. Nemam rada tie chude tipy, co furt frflu, ze by mali schudnut, lebo aku penumatiku maju na bruchu a ver, ze take poznam. Hrozne otravne su s tym. A niekto je velmi chudy a nepriberie nijako. To je geneticky dane, aj takych poznam. To s tou kostrou si nie som ista, ci existuje, mozno ano, bohvie, ci mozu byt tazsie a lahsie kosti 😅

lauricka
6. júl 2013

@schatzinkaschatzinko mas dobru vahu, neboj

malinkaaninka
6. júl 2013

@schatzinkaschatzinko mám 167,5 a 55.moje telo si drží tuto váhu už desať rokov,mimo tehotenstvo +13 kg.ja by som napríklad nemohla mať ani o kilo menej.v strese som mala 53,čo nie je vela dva kg dole,ale mne sa triasli ruky,bolo mi na odpadnutie,slabosť.pokial sa necítiš vyložene obezne,tak svoju váhu nerieš.zdravo sa stravuj,dopraj si dosť pohybu a buď spokojná.neznášam výklady kde sú všetky figuríny xxs,to priam budí dojem,že by sme všetky mali byť také.

zuzana76
6. júl 2013

@lauricka podla mna mozu byt tazsie a lahsie kosti, aj ja mam utlejsiu kostru, ruky, aj prsty na rukach mam velmi tenke, a nie je to len o tuku, alebo svaloch, podla mna mam tensie kosti

kijusqa
6. júl 2013

tak ja som opacny pripad,mam 169cm a 52kg tiez rokyyy aj po 2 tehu,tuzim strasne pribrat a nejde to,52 je malo som vychudnuta v tvari a ked sa uz chuda osoba hambi dat do plaviek to uz co je... 😒

blackcat8885
6. júl 2013

Ja som pred tehu mala pri 168cm 54kg ale teraz po pôrode mám 62 a tie kilá nie a nie dolu.Musím to nejak zhodiť

lauricka
6. júl 2013

@zuzana76 asi ano, hovori sa to, len neviem, ci naozaj, ale asi naozaj, aspon ludia tak ozaj vyzeraju

schatzinkaschatzinko
7. júl 2013

@malinkaaninka hh, ze pokial sa necitis vyslovene obezne, to je dobra veta🙂)))nie, necitim, citim sa dobre, len opticky by som vyzerala urcite lepsie s menej kilami, ale mysliet stale len na to, ako som hladna, sa fakt mozem vykaslat, ale, tak ked to zhrniem najvacsie mnozstvo tuku nosim na svojom hrudniku a to hned urobi iny dojem a pomer🙂)))

pondelnicka
7. júl 2013

@schatzinkaschatzinko pridávam sa k tebe, ja tiež mám 168cm a 66kg... 😉 A to som z toho úúúplne nadšená, pretože som schudla z váhy, ktorú som nemohla dlho pokoriť... 😎 Takže, ak si túto váhu udržím, budem spokojná.... 😉 Nemyslím si, že som tlstá a je mi jasné, že vzhľadom na moje kosti o moc nižšie nepôjdem (ak vôbec), hlavné je, že sa cítim super a všetci mi vravia, že vyzerám výborne.... 😀 😎 Čo si viac priať.... 😵

veverina
7. júl 2013

No ja mam pri vyske 162 - 63 kg,niekto by sa zhrozil,ale ja mam tazke kosti,mam taky sportovy typ postavy,pas mam 74 co zas nie je az tak strasne...rada by som schudla tak 5 kil,to by na moj typ postavy uplne stacilo,kedysi som mavala 50 kil ale bola som tak vychudnuta,ze si mysleli ci nemam anorexiu,vtedy som mala pas 59 😒 jedno obdobie som mala 47 kil a to som uz aj odpadla,tak naozaj zalezi na type postavy...

galaxy
7. júl 2013

Pred tehu - 162cm - 48/49kg

katkanova
8. aug 2013

168 pred prvym tehu 47, pred druhym 48, ja fakt verim ze za vsetko mozu geny, a scasti pohyb a strava, ale hlavne geny - ja zjem 2x tolko ako omnoho "vacsie" zienky v mojom okoli, nikedy si hovorim ze je to tym ze jem zdravo, ale ked si zas poratam kolko zjem sladkeho, chleby maslove a podobe ... a teraz sa aj hybem omnoho menej ako kedysi a slo to len o kilo hore tak neviem, genetika asi fakt spravi najviac

magic08
8. aug 2013

168 cm a 53 kg... 😀

stefi76
8. aug 2013

za hmotnosť môže veľa vek aj gény, mám 37. rokov po 2 pôrodoch mám pri výške 168 cm váhu 58-59kg, pred prvým pôrodom som mala od 46 (po štátniciach- to som bola kostra) po 54kg, teraz sa viac začínajú zapájať hormóny, a hoci veľa nejem a hýbem sa s váhou neviem pohnúť.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
usacek79
8. aug 2013

ja mam 162cm a normalna vaha je kdesi okolo 60-62, som stihla (nie chuda!), taky typ krv a mlieko 😉 mala som aj 55-57kg, ale to uz nebolo uplne ono, ale zas nad 65kg to uz tiez nie je ono, takze tych 60 je taky moj ideal 🙂
teraz mam ale 84kg, tak si viete predstavit tu hruuuzu 😀

kejuska
24. aug 2013

tým koľko vážiš a akú máš výšku, by som sa nikdy neorientovala ..
ja meriam 153cm a vážim 63kg - viem neni to ideál - z váhou idem teraz dole , ale čo som tým chcela povedať
moja svokra meria 150cm a váži 63kg - jej oblečenie má konfekčnú veľkosť 40-42 , kdež to ja mám 38 ....
takže o čom je celá váha a koľko človek váži????
- tekutiny v tele, hustota kostí .. a veľa iných...
- ty sama sa musíš dobre cítiť vo svojom tele a nie porovnávať sa s výškou a váhou ostatných 🙂

Good Luck 🙂

dnika2
29. aug 2013

168/79 uz pracujem na chudnuti do vianoc cchem mat 58 😉

okana75
5. jan 2014

mám výšku 168 cm a vahu 70/1 kg podla toho ako sa najem chcela by som schdnut na 65 kg .Brucjo ani tak nemám mám len velku celulitidu na stehnách tak poradte mi prosim ako mam schudnut dakujem

andulam
5. jan 2014

Zaujimalo by ma,ci tu fakt vsetky maju take krasne vahy alebo sa ostatne co maju viac hanbia napisat🙂 tak ja mam 72kg,dieta este nemam,strasne som pribrala ked som ostala doma bez roboty.pred rokom som mala 58kg a citila som sa ako kostra(aj ked nebola som vyslovene stihla,ale nebola som zvyknuta na taku vahu).pocas strednej skoly som mala okolo 62kg a s postavou som bola spokojna,urcite to neboli ziadne kg navyse k mojmu typu postavy.neviem si predstavit,ze by som mala 55 a menej.