Koľko sa vám darí chudnúť za mesiac?

17. máj 2023

Zdravím prosím chcem sa poradiť. Tie co cvičíte a dodrziavate stravu koľko sa vám podarí tak cca schudnúť za mesiac? Som po pôrode 10 mesiacov schudla som. Po príchode z nemocnice som mala 76kg. Teraz mam 64kg.Chcela by som schudnúť ešte na 57kg.Vsetky kg mam v bruchu. Aké dobre cviky by ste poradili ďakujem

lavender94
17. máj 2023

V priemere asi 2kg za mesiac. Ale necvicim s činkami, to by bol ten úbytok asi menší. Išla som z váhy ako ty, 64. Teraz mám 58, chudnem od februára.

autor
17. máj 2023

@lavender94 a aké cviky cvičíte ak sa môžem spýtať cvičíte každý deň koľko

lavender94
17. máj 2023

Necvicim žiadne cviky - to by bolo to posilovanie, ktoré nerobím. Mala by som, pretože by som vyzerala lepšie, pevnejšie, nie tak mlandravo. Chodím plavat, cvičím jógu, občas beh. Cca každý druhý deň niečo. Keď som pred rokmi chodila do posilky, tak som vyzerala podstatne lepšie. Našla som si na nete tréningový plán pre ženy a ten som cvičila niekoľko mesiacov. Potom som si našla iný.

lesankavh
17. máj 2023

Ahoj začala som cvičiť a upravila som stravu v novembri.Ked som začínala mala som 72 teraz mám 59.Chudla som 0,5 kg týždenne.
Eliptický trenažér 45 minút striedam so silovym cvičením.
Upravila som aj stravu jem 3-4 do dňa ,vyradila som cukor do kávy +mám 2 malé deti .
Všetko sa dá ak sa chce 😀
Kľudne sa pýtaj 😃

surama
17. máj 2023

@lesankavh Pripnem sa do diskusie a chcela by som sa ta spytat, ze co si zvykla/zvyknes jest pocas dna...resp. ako vyzera tvoj bezny den, co sa stravy tyka. Lebo ja mozem aj cvicit, aj zdravsie jest, aj za synom beham a vaha sa mi nepohne. Nezda sa mi, ze vela jem, ale neviem to porovnat s inymi.

autor
17. máj 2023

@lesankavh je lepšie cvičiť silový tréning lepšie sa chudne z neho? Ďakujem

lesankavh
17. máj 2023

@surama raňajky 1 krajec chleba s maslom,buď šunka alebo vajce natvrdo +zelenina (paradajka,uhorka,redkovky)čo mám doma
Cca pol hodinu po raňajkách si dám kávu s mliekom bez cukru.
Okolo 11:00 -12:00si dám polievku,najčastejšie robím zeleninovu.
Potom si dám ďalšiu kávu .
O 14:00 letím po staršiu dcérku do škôlky s kočiarom o 16:00 som doma.(takže mám aj pohyb s kočiarom )
Keď prídem domov dám si obed čo som navarila(neprejedam sa,dávam si menšie porcie ako predtým )
O 19:00 začnem cvičiť (buď OrbItrek v obývačke 45 minút alebo s vlastnou váhou,podľa toho načo mám náladu )
Večer ak som hladná tak si dám biely jogurt alebo Cottage .
Cely deň pijem veľa čistej vody a nejem žiadne sladkosti ,koláče ,slané + doma skoro vôbec nerobím vyprážané jedla😀

lesankavh
17. máj 2023

Kardio je na chudnutie lepšie,silový ta spevní ☺️

lavender94
17. máj 2023

@lesankavh toto nie je všeobecná pravda. Intenzívny silový tréning je určite účinnejší aj na spaľovanie ako kardio. Okrem toho, po kardiu často ani nevidno výsledky, pretože tá postava je jak sa to povie, že slim-fat? Proste bez svalov, jak huspenina.

surama
17. máj 2023

@lesankavh To je podobne zlozenie ako u mna ☺️ Len ja pijem espresso + mlieko, cukor - 2 na den a je pravda, ze aj obcas daco tu zobnem medzitym Vyprazane tiez nevarim. A veceru mam zvycajne podobne ako ranajky. Tak aspon viem, kde mam ubrat. Vdaka ☺️

lesankavh
17. máj 2023

@lavender94 jasne silový ta spevní ako píšem naberú sa svaly 💪ja mám rada oboje 😀

nikdenikto
17. máj 2023

Ja cvičím Jany Landl a super, strieda kardio a posilňovanie. Keďže je to online cvičenie tak samozrejme nejde o nejaké ťažké váhy skôr záťažové gumy, jednoručky ja mám 3kg, už používam aj zatazovu vestu 10kg. Je to super na precvičovanie spodnej časti tela.

Keď si dávam pozor na stravu, pekne chudnem tiež asi 2kg/mesiac.

nataliapipi
23. máj 2023

Mne sa podarilo 5kg za mesiac dvoma výrobkami

autor
23. máj 2023

@nataliapipi a ako prosím vás?

nataliapipi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoeeoz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataliapipi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataliapipi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Odpoveď bola odstránená
Zobraz