Kryolipolýza a vaše skúsenosti s ňou

katika1
16. nov 2011

Máte s ňou niekto nejakú skúsenosť? 🙂 Velmi nad nou uvažujem

janka_pn
16. nov 2011

co to je? 😕 😅

katika1
autor
16. nov 2011

odstranovanie tuku prístrojom, čo zmrazí tuk. Vraj to fakt funguje, ale chcela by som počuť viac názorov 🙂

http://centrumvitalityazdravia.webnode.sk/sluzb...

hoogy
16. nov 2011

toto by aj mna zaujimalo🙂 je to nejaky novy vynalez. len nepoznam este nikoho kto to realne vyskusal.

katika1
autor
16. nov 2011

@hoogy ani ja. Ale rada by som to skúsila, pretoze to je určene prave pre postavy ako mam ja - že nie je obezna, iba ma viac tuku. A ten mne ostal na bruchu a bokoch po porodoch.

hoogy
16. nov 2011

@katika1 no presne ze ani ja nie som obezna,ale tuk mi zostal na bokoch a bruchu. len my teraz chceme druhe ale pre buducnost su dobre taketo info 🙂 viem ze napriklas aj na tych zlavovych serveroch su na to zlavy.

katika1
autor
16. nov 2011

@hoogy ano a jednu chcem aj využiť 😀 len neviem, či mám. Ale na SVK to prišlo len tento rok, takže s tým asi veľa ľudí nemá skúsenosť.

hoogy
16. nov 2011

@katika1 no snad sa niekto ozve 🙂

janka_pn
16. nov 2011

@katika1 fuha, ale najlacnejsie to nie je ☹ pokukam dake hromadne zlavy... 😉

katika1
autor
16. nov 2011

@janka_pn nie je.. ale keby niekto napisal skusenost, človek aspon vie, či do toho investovať

hoogy
16. nov 2011

@janka_pn nie je. to lacne ale ked je to ucinne tak sa to oplati 😀 v rakusku som este ani nepozerala ceny ale na slovensku co su tie zlavove portali tak tam to maju. za lepsie ceny. robia to v BA co mame celkom blizsko

katika1
autor
16. nov 2011

dobre 😀

janka_pn
16. nov 2011

@katika1 este jeden den... tak hlaste sa sa dievcata sa skusenostami!!!! 🙂 idem kuknut rakuske stranky 😉

hoogy
16. nov 2011

@janka_pn no ked nieco najdes na rakuskych daj vediet 🙂 len nech sa uz ozve niekto so skusenostami

katika1
autor
16. nov 2011

@janka_pn podla tej diskusie to vyzera fajn

11zuzka11
10. dec 2011

Ahojte..no ja som na tom bola a myslim si ze zbytocne vyhodene peniaze ziadnu zmenu nevidim...

cajova_lienka
4. jan 2012

takže bola som na nej vcera - je to kustik neprijemne ale neni to az take hrozne - to samotne nasatie a zahriatie na 42 stupnov kvoli lepsej cirkulacii neni nic moc. po cca 5 min to postupne kleslo na -5st. po 45 minutach mi to sundali - mala som krasny cucflek a ladove sadlo ale po nejakéj tej pol hodke sa to dalo do normalu - zostala len modrinka cca 2cm v priemere. na dotyk je to citlive asi tak ako ked mate silnejsiu svalovku, koza je vypnuta a je to tvrdsie ako to bolo. vysledky slubuju cca po 4-6 tyzdnoch. finalne dokonca po troch mesiacoch takze sa neskor ozvem 🙂 dala som si zmrazit brucho lebo mi na nom po porode zostalo nielen kus sadla ale zostalo cele take mlandrave ovisnute s cim som cvicenim a ani schudnutim 15kg vobec nepohla..... tak uvidime ale malo by to fungovat - vsak mrazenim sa odstranuje uz dlhe roky z tela kadeco 🙂 ....

luslus
9. jan 2012

moja kryo vyzerala uplne inak 🙂 dala mi na zadok a stehna take 4 obdlzniky, na teplotu 4 stupne a potom pustila take elektricke vyboje ci co...no uvidim po mesiaci ako budem na tom

olikar
21. jan 2012

Ahoj,nebolelo to ani trochu a som zatiaľ spokojná.Ale doktorka mi nedala žiadne pliešky,len nasávačku.Najprv to zohriali s laserom na 40 stupnov a potom druhým laserom na minus 5.

radanad
23. jan 2012

chcem sa spytat ,tie co ste uz na tom boli,nemate modriny,alebo omrzliny?lebo vsade pisu bezbolestne,no kamaratka sa uz druhy tyzden po kryo nemoze tychto miest ani dotknut a zostali jej cervene bolestive modriny.

olikar
30. jan 2012

Nemala som ani modriny ani omrzliny,mala som to citlivé len asi 2dni,na dotyk a som vážne spokojná.Ale doktorka vravela,že modrinka sa stáva.Ja som nemala. 🙂

evamartinka
19. feb 2012

@radanad - Aj ja som mala omrzliny, hrozne to boli a spravil sa mi aj pluzgier.... a slecna, co by mala byt vyskolena, tak hovoti, ze aj jej sa to stalo a stava sa to.... no, to mi teda povedzte ako potom moze niekto take nieco dat ako neinvazivne schudnutie a vobec to dat do obehu.... ako som si precitala o omrzlinach, tak je to nebezpecne, pretoze hrozi sepsa... ani sa neodvazujem ist k doktorovi a povedat aku somarinu som spravila... tak si to osetrujem sama.... uz piaty den ledva chodim, ci sedim, pretoze to mam na vnutornom stehne....

matuska2810
19. feb 2012

@evamartinka prosim ta mohla by si napisat v ktorom meste,prip.aj v mestkej casti si si to dala spravit?Dakujem

majkafol
22. feb 2012

no ja som si akurat kupila tuto kryo....no som sokovana, ake to ma vedlajsie ucinky!! skoda, ze som si neprecitala tento clanok o pol hodku skor!!!!

wevo
24. feb 2012

ahojte, ja som absolvovala kryo na klinike YES VISAGE a mám veľmi dobrú skúsenosť, výsledok sa ukázal ihneď🙂 dali mi na brucho gel a na to priložili hlavicu prístroja, trvalo to 60 min na brucho a možete si dať spraviť časť ktorú chcete🙂 nebolelo to, cena je drahšia lebo stroj je patentovaný a je schválený najprísnejším vládnym úradom...určite si dám spraviť aj stehná a podobne🙂 presvedčte sa sami!!! Nemá žiadne vedľajšie účinky ...

monynka13
26. feb 2012

baby davajte si pozor na necertifikovane kryolipolyzy ponukane na roznych zlavovych portaloch, presne ako tu jedna kocka spominala, ze jej nedavali ziadnyy pristroj co vsal tuk do seba,ale jej len prilozily studene platnicky s vybojmi,tak to je presne ten odzub o ktorom pisem.....to su cisto vyhodene peniaze a su to klamari a zlodeji ktori zarabaju na nevedomych zenach...

monynka13
26. feb 2012

http://www.yesvisage.sk/cennik-liposukcia.php ..... tu presne pisu o tom, co ja......

matavranka
27. feb 2012

@wevo ahojte baby, no akurat som si to isla kupit cez zlavovy portal, ked som si povedala ze mrknem este nejake diskusie nato a normalne ste ma nalakali 🙂, nic radsej nekupujem 🙂
a wevo kolko ta to pls stalo? lebo tam je cena od 380 EUR co je slusna palka nato ze zlavove portali to davaju za cca 20 EUR jedno sedenie? Ja by som potrebovala brucho, zostala mi na tam ovisnuta koza a je to hrozneee