icon

Skúsenosti s firmou Energion

avatar
vev12345
25. feb 2025

Ahojte, máte niekto skúsenosti s firmou energion? uvažujeme nad klimatizáciou od nich

avatar
zuzikab1
11. jún 2025

@vev12345 Dobrý deň, dali ste si klímu cez nich? Aj my nad nimi uvažujeme. Ďakujem

avatar
vev12345
autor
11. jún 2025
@zuzikab1

@vev12345 Dobrý deň, dali ste si klímu cez nich? Aj my nad nimi uvažujeme. Ďakujem

@zuzikab1 nakoniec nie, rozhodli sme sa pre inú firmu

avatar
dexemposupoplex
25. jún 2026
@vev12345

@zuzikab1 nakoniec nie, rozhodli sme sa pre inú firmu

@vev12345 dobry den,momentalne vyberame klimu,pre aku firmu ste sa rozhodli,ak mozte napisat. Dakujem

avatar
vev12345
autor
Dnes o 09:31

dobrý deň, my sme sa nakoniec rozhodli na základe odporúčania od známej pre firmu https://klimatizacie-bratislava.eu/kontakt/