Kto chodí na zumbu v Žiline?

nellyza27
22. feb 2012

AHOJTE, chcela by som zacat chodit na zumbu. Som po porode a potrebujem schudnut, pomohla vam zumba vyformovat si postavu? A kam chodite cvicit, byvam na Hlinach 8, tak ak je tu niekto z mojho okolia, rada si popisem.

januska712
2. mar 2012

@nellyza27 Ahoj ja bývam síce na Vlčincoch ale aj ja by som rada chodila niekam cvicit :D::D tak ak chceš mozme sa dohodnut:D

nellyza27
autor
2. mar 2012

Ahoj, budem velmi rada a kam by sme chodili cvicit? Mas nejaky napad?

mirka183
4. mar 2012

@januska712
@nellyza27 jeeej aj ja chcem ist zumbovat. Uz dlho na tym uvazujem,ale samej sa mi nechce. 😠 Inak je tu viac moznosti, kde ist, len si vybrat. Rada sa pridam 🙂

nellyza27
autor
5. mar 2012

@mirka183 mne sa tiez samej nechce, ale zumba je suoper, uz som na nu chodila. odkial presnejsie si?

mirka183
5. mar 2012

@nellyza27 Ja som z Hlin 7, takze sme susedky 🙂 Zumbu cvicia aj v sportcentre oproti junioru, tam by sme to mali kusok. Ale myslim, ze cvicia len v nedelu.

januska712
5. mar 2012

@mirka183
@nellyza27 ahojte ja som z Vlciniec ale mne by to nerobili problém dôjsť na Hliny aj ja chcem uz konece cVičiť🙂)) 😲

mirka183
5. mar 2012

@januska712 ved sa mozme dohodnut. Mne to je v podstate jedno kde, len nech uz zacnem. 🙂

nellyza27
autor
5. mar 2012

@januska712
@mirka183 Tak sa mozeme dohodnut a zacneme so sebou nieco robit

nellyza27
autor
5. mar 2012

@mirka183 to by bolo fajn, to nie je daleko, zistime a mozeme skusit

januska712
5. mar 2012

@mirka183 no a kde budeme chodiť??? Tam k tomu ulala???🙂))
@nellyza27 ťak budeme chodiť tam k tomu ulala???🙂))

kvetka111
5. mar 2012

baby, prosim, kde presne na hlinach, viete mi to priblizit, tiez by som sla, nie som zilincanka tak sa tazsie orientujem. Nikde na Bulvari?

nellyza27
autor
5. mar 2012

@kvetka111 Nie, je to uz smerom na Solinky, od mesta je to po pravej strane, ako je penzion Junior

mirka183
5. mar 2012

@kvetka111
@nellyza27
@januska712 baby mne to je jedno kde. Pri juniore cvicia len v nedelu o 18. Mozem tam pripadne cinknut. Ale kludne dajte nejake navrhy aj inde ak ste uz chodili. Viem, ze sa cvici aj v ZS na Martinskej na Vlkoch(aj aqua zumba), alebo v dome odborov.
Uz sa tesim.....

mirka183
5. mar 2012

Tu je zumba pri juniore, kapacita je 12, takze sa treba vopred objednat: http://www.sportcentrum-junior.sk/rozvrh-hodin/
A zumba s Jarkou na Vlkoch:
http://zumbafitnes.webnode.sk/kurzy/povazska-by...

januska712
6. mar 2012

@mirka183

@nellyza27 ahojte baby aj mne to je jedno ale chodila by som aj na tu Aqua zumbu to môže byť dobre a vo vode sa že vraj veľmi dobre chudne ... Ja som bola dnes v maxe a tam som tiež videla že tam je zumba v utorok od 18:00do18:45 a v stredu od 20:00do 20:45

carrie4
6. mar 2012

@mirka183 zumbu s jarkou vrelooooooooo doporučujem 🙂 a robí aj aqua zumbu .... je to skvelá osobka

carrie4
6. mar 2012

@januska712 ak sa nemýlim tak aqua zumbu robí v piatky.... http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/ZUMBA...

maminka142
6. mar 2012

@januska712
@mirka183
@nellyza27
@kvetka111 Ahojte dievčatá môžem sa k vam pridať? Ja som chodila na solinky do K-profit, na Body Work a bola som s tym cvičením velmi spokojna 😀 Je to 1h, rozdelena na dve časti, pol hodina, je skôr tanečna a druha pol hodina je posilňovacia... Je to hlavne na partie bruško, zadok a nohy 😀 http://www.webareal.sk/k-profit/4-POPIS-CVICENI... Chodila som tam zo segrou, ale už ona nemôže a samej sa mi nechce 😖

Bola som tam raz aj na zumbu, ale to bola hrozna nuda 😖 Možno som mala len smolu, že som bola prave v zly deň, ked bol zastup a sa mi zdalo, akoby ta precvičovatelka, precvičovala prvy krat v živote 🙄

Tak ak by niektora z vas išla na Body Work bola by som rada 😀 Ale aj na zumbu by som išla, ale už nie na solinky 😅 Na solinky, už len na ten BW s tym som spokojna 😉

maminka142
6. mar 2012

@carrie4 Kde v ZA precvičuje?

carrie4
6. mar 2012

@maminka142 na vlkoch v dokane a v škole na martinskej

januska712
6. mar 2012

@carrie4 mne by to vyhovovalo aj tie piatky,ťak čo maminky ideme chodiť???🙂)

januska712
6. mar 2012

@maminka142 ahoj jasne že sa môžeš pridať a prosím ta ked si chodila na to BW schudla si??? Ja potrebujem hlavne na brušku a v bokoch..... A koľko si tam chodila??🙂

mirka183
6. mar 2012

@maminka142 to moze byt tiez zaujimave. 🙂, vyhovuje aj cas cvicenia. Ja idem, mozem hned aj v ponedelok buduci tyzden.

mirka183
6. mar 2012

@januska712 ahoj aqua zumba je urcite super, hlavne na schudnutie. Este aj bodywork na solinakach, co pisala
@maminka142. Ja by som isla aj tam aj tam 😀. Ak mas v piatok cas tak sa mozme dohodnut. Nech sa pripadne pridaju aj dalšie baby, len je potrebne sa prihlasit.

maminka142
6. mar 2012

@januska712
@mirka183 Ahojte dievčatá 🙂 Ďakujem za prijatie medzi vas 😉 Ja som tam nechodila pravidelne len raz za čas, ked som sa prispôsobovala segre, takže som nemala kedy ani schudnuť 😅 Ale hrozne sa mi to tam páčilo a naj bolo na druhy deň, som mala super pocit, keď som mala svalovicu, že som pre seba niečo urobila a trošku potrapila tie moje šunky 😀 😀 😀
Inak ešte za cely čas čo som tam bola to je cca 7x, tak tam zastupovala jedna, ale to bolo o ničom, to som hned odišla a vratili mi aj peniaze za jeden vstup... Si predstavte, že ona dokazala hodinu robiť to iste, bolo to nudne a odišli sme vtedy 4 baby... Ale keď to precvičuje ta čo ma, tak je to supiš 😀 😀 😀
Tak ideme na to? Ak sa rozhodnete, tak ja tam zavolam a nahlasim nas ok? A aksa vam nebude pačiť môžeme ísť inde 😀
Ja môžem hocikedy okrem piatku, lebo to ma mm školu až do 20h. a nemal by byť kto pri malej 🙂

Už teraz sa na Vas teším 😉

mirka183
6. mar 2012

@maminka142 ja mozem ten pondelok ako som pisala. Urcite idem. Uz musim so sebou cosi robit a tiez sa trocha odreagovat. 🙂

januska712
7. mar 2012

@maminka142 Ahoj tak aj ja môžem isť ten pondelok...však môžme vyskúšať čo to bude:D::D

maminka142
7. mar 2012

@januska712
@mirka183 Super dievčatá, tak sme dohodnute na pondelok a ja tam brnknem 😉 Tak snaď sa mi už podarí zhodiť, lebo už ma to štve, tie moje kila na vyše 😖
Teším sa na vas 🙂

januska712
7. mar 2012

@maminka142
@mirka183 Aj ja sa tešim,tak tam zavolaj,že by sme prišli 3... a môžem sa spýtat,že o kolekj to je ???? a to tam na poschodi v tej presklenej budove??,

maminka142
7. mar 2012

@januska712 V pondelok o 19-20h 😉 A ano je to na poschodí 😀 http://www.webareal.sk/k-profit/3-PROGRAM-CVICENI