Kto sa nevie dokopať k cvičeniu?

mamanadruhuu
12. mar 2021

Ahojte. Je tu niekto, kto nie a nie sa dokopať k cvičeniu? Ako na to? Ako sa zbaviť chuti do jedla? Som typ, keď ma niečo trápi žerem, a proste už to tak nechcem. Nie som ďaleko od pôvodnej váhy je to len 10kg a - 5kg k hmotnosti ktorú by som mala mať, váhu si už takto udržujem od pôrodu co už je vyše roka, a nie a nie ísť dole.. Je tu nejaká dobra žienka co mi poradí ďakujem

deti95060810
12. mar 2021

nie je problém že sa nevieš dokopať k cvičeniu, ale že trápenie a starosti zajedáš.....
možno ani to zajedanie by nebolo až také zlé ak by to bola zelenina a nie sladkosti... 😉

ilianalu
12. mar 2021

Ahoj, aj ja to tak mam, casto som pri malom unavena a este stale mi zostalo par kil po porode. Inak 10 kil je teda podla mna dost, to by mala byt pre teba prva motivacia. Zajedat sa da tiez zdravo, nemusis vecer tlacit cokoladu, daj si uhorku, alebo cuketu, kup si stacionarny bicykel, pusti si vecer dobry film a cvic

limetka69
12. mar 2021

Nájdi si co tam bavi, tak pri tej aktivite vydrzis, ja neznasam pohyb, no bavi ma chodza, mam steper. Kardio super. Mp3 a idem. A k tomu jedeniu, kaloricke tabulky, rozmyslis si ci sa budes napchavat ked uvidis cervene cisla a ies, ze to bude nalepene na tebe. A uplne najlepsie je sa hybat a pouzivat kaloricke tabulky to uz vobec nebudes chciet zjest kalorie co si vypotila. Kedze jednu horalku debilnu spalujes aj hodinu.

michaelka_
21. mar 2021

@mamanadruhuu k vytvoreniu návyku treba mesiac. A hlavne btať to ako cestu, aj keď hneď nevidíme cieľ...