Kto sa pridá a bude držať 90 dňovú diétu od 1.6.2012?

ewka0012
15. máj 2012

ahojte,ak ste tu niektora ako ja co nemoze schudnut a uz nevie ako dalej,ozvite sa,budeme chudnut spolu a radit si recepty,chcem zacat od juna,v tejto diete sa je vela zeleniny a ovocia,cize cez leto to bude lahsie,mame aj zahradku,cez tehu som pribrala 28kg,predtym som vzdy bol stihla okolo 60kg, zatial som dala dolu 12kg ale este by som potrebovala aspon 15kg,zatial na mna nic nefunguje,mam doma knihu s touto dietou,len by som potrebovala nejaku spolubojovnicku na podporu 😉

nelinka79
15. máj 2012

ahoj ja by som sa aj pridala ale v juni idem s dcerkou na dva tyzdne na liecenie takze by som sa k tebe pripojila potom. zacala by som ju s tebou od toho 1.6.2012 ale podporovat sa tu na konikovi by sme mohli az ked pridem.. ja si uz pripadam jak hroch a najhorsie je ze nemam cas na cvicenie ...malu nemam kde dat a brat ju zo sebou tak nato odvahu nemam lebo je to superzive dieta .. dnes idem skusit cvicit zumbu doma s nou je taky tanecny typ tak hadam mi pri tom vydrzi .. svagrina ked potrebuje zhodit vzdy drzi tuto dietu a funguje jej to ..

ewka0012
autor
18. máj 2012

dobre tak to mozeme skusit spolu,mas aj ty tu knihu?a ake stare dieta mas?kolko potrebujes zhodit?ja som si najnovsie kupila DVD s powerjogou a dala som si slub ze aspon kazdy druhy den si tu hodinku zacvicim,na to si musim najst cas ked maly spi.pa