Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Liposukcia - aká, kde a za koľko

qwerty81
25. jún 2015

Ahojte.
Davala si niektora z vas v poslednej dobe robit liposukciu? Aku? Viem, ze je viac druhov, invazivna, neinvazivna.... ktora stoji za to, ako ste spokojne?
Tak isto by ma zaujimalo, kde ste si davali robit a kolko vas to vyslo komlpet. Dakujem

bandura
25. jún 2015

@qwerty81 ja som nad tym uvazovala ked som bola na dne u nas invazivna stoji 600 eur v kosicicach...centrum Lineal vygoogli si to ...ale prisla som nato ze existuje riesenie a nesla som nato

qwerty81
autor
25. jún 2015

@bandura a ake? lebo ja viem schudnut vsade, ale z brucha mi to za toho frasa nejde...

19841002
25. jún 2015

to by aj mňa zaujímalo ako schudnúť z brucha .

bandura
25. jún 2015

@qwerty81
@19841002 pit kazdy vecer acidko do ktorého pomixujete uhorku, cesnak, a kôpor kludne si to aj vygooglite ma to aj nazor nieco take ze zazracny napoj pre rychlejsi metabolizmus .... 😉 mne to velmi pomohlo znpovu to pijem staci pohar kazdy vecer namiesto vecere

qwerty81
autor
25. jún 2015

Silne pochybujem, ze toto by som do seba dostala. K tej liposukcii nikto nic nema? Ziadna osobna skusenost?

bandura
26. jún 2015

@qwerty81 nieje ten napoj az taky zly ako to vyzera 😝

viera27
26. jún 2015

brucho? Ide to s CKD.
cez tyzden uplne vyrad sacharidy a jedz len zeleninu, maso, slaninu, vajcia, syry, orechy, bez obmedzenia.
Cez vikend si kludne dopraj sacharidy - zemiaky, sladkosti (samozrejme nie celu Marlenku na posedenie), ovocie atd. V pondelok si nieco odbehni, alebo nejak inak spal cukor) a zase az do piatku uplne bez sacharidov.

Vysledky - telo musi pracovat bez cukru, prejde teda na spalovanie tukov. A tie su kde 😀 ?

Odskusane. Cvicim aktivne uz 3 roky, som velmi stihla, vypracovana a spevnena, ale stale som nemala sixpack. Uz treti tyzden som na CKD a tehlicky uz idu. Inak kolega s tym dal dole 25kg za 2 mesiace. Kamoska dve konfekcne velkosti za 3 mesiace.

bandura
26. jún 2015

@viera27 co je to CKD? fakt neviem 😒

viera27
26. jún 2015

Cyklicka Ketogenna Dieta. Je aj tu o tom forum https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/cyklicka-ketogenna-dieta-skusenosti/

Cyklicka preto, lebo mas aj sacharidove dni. Niektori idu uplne bez sacharidov trebars mesiac, dva. POtom sa cely organizmus prepne do tzv. ketozovej adaptacie (tak sa to tusim vola), vsetka energia ide z tuku. Ale to je narocnejsie.

Mne to vyhovuje velmi, lebo netrpim vobec hladom. Len chutou na sladke samozrejme. Len pozor, nesmies byt diabetik. A kedze tiez budes vela pyt, treba doplnat mineraly. Ja si popijam raz do dna magneziovy sumak s vapnikom a sodikom atd...

bandura
26. jún 2015

@viera27 dakujem velmi pekne za tip aj ten magneziovy sumak to je super hlavne ma to osviezi v letnom pocasi 😉 idem mrknut na stranku dakujem

viera27
26. jún 2015

@bandura jezis maaaria, ze "pyt" som napisala namiesto pit. Tak to je s prehladom najvacsia hrubka, ktoru som v zivote urobila :D

bandura
26. jún 2015

@viera27 nevadi odpustene prehliadnute 😀

qwerty81
autor
26. jún 2015

@viera27 vdaka za tip. predpokladam, ze ani ziadne pecivo cez tyzden? tak toto skusim. a treba k tomu velmi cvicit? lebo mne sa moooc nechce...

viera27
26. jún 2015

@qwerty81 lenoch :D. Pecivo samozrejme je mimo. No ako cvicit nemusis, ale potom sa ti nepodari hned spalit ten cukor z vikendu. A teda dlhsie ti potrva dostat sa do ketozy. tu pisu aj necviciaci http://www.zdravie.sk/forum/1123299/cyklicka-ke...

Ale vsak sa trochu rozhyb. Najtazsi cvik je aj tak "ZRZG" - zdvihnutie rite z gauca 😀

bandura
26. jún 2015

@viera27 jemine to je super ze ZRZG 😀

bandura
26. jún 2015

@viera27 A KOLKO PROSIM VAZIS? mala si niekedy nadvahu?

qwerty81
autor
26. jún 2015

@viera27 Lenoch? Tak ja som vyssi level. Na cvicenie som leniva jak voš 😎
ZRZG urcite skusim, ale nerucim za vysledok

bandura
26. jún 2015

@qwerty81 a kolko vazis? ak sa smiem spytat?

qwerty81
autor
26. jún 2015

@bandura nejakych 70-72, co pri vyske 161 je dost si myslim. Chcela by som to dat dole na 55

viera27
26. jún 2015

@bandura nie, nadvahu som nemala nikdy. Ale nenavidim sport, takze moje chude telo bol cisty tuk, maly ovisnuty zadok, ziaden pas.
Ale nadvahu mal moj syn. To bol dovod, preco som zacala cvicit, nech ho motivujem a nemusi si tym prejst sam. A teraz nenavidim pohyb rovnako ako predtym (vysledky ma vsak tesia, to anoooo), ale nepolavujem.
Kolko vazis, to nie je podstatne. Teraz mam napr. 176cm/62 kg, ale rovnaku konfekcnu velkost, ako ked som mala trebars 176cm/52kg. Az na to teda, ze teraz mam postavu vytvarovanu a prvy krat v zivote mam pas a gulaty zadocek napr. Tuk vazi ooovela menej ako svaly. http://www.fitocracy.com/knowledge/why-weight-l...

na liposukcii je inak super vec to, ze tukove bunky v tej oblasti zlikviduje navzdy . Cvicenie a uprava stravy ti tukove bunky nezlikviduje (bohuzial), "len" ich vyprazdni. Ale zase na lipe bola kamoska a nic moc teda. Ono ako fajn, odsaju ti brucho, ale vsetko ostatne ti zostane, nejaky pekny efekt to nemalo. To by si clovek asi musel nechat nejak odsat tuk z celeho tela (ruky, nohy, zadok, vankusiky nad zadkom, tvar atd atd). Je to velmi neprirodzene a nepekne, pokial sa iba na to clovek spolahne. Nevraviac o prebytocnej kozi.

liuliu
3. júl 2016

@qwerty81 bola si ? mna by to tiez zaujimalo. Ale era tychto opiek dako pominula a nikde som dosial necitala ci efekt bol naozaj viditelny a trvaly. CKD je super ale ja oosbne som z nej odpadavala . sacharidove vlny som neznasala a obavam sa ze pri delenej strave alebo macingovej nebudem vladat makat tak ako by som chcela. Vela toho neostava 😅

zuzanagarelova
29. nov 2017

@viera27 ja toto používam ale bez sacharidov hovorím tomu tuková diéta lebo potom je zbytočné človek von s ketozy / 6 týždnov sacharidy pod 50 gramov/ a nechudne a ťažko sa vracia späť. životný štýl mi vyhovuje varime chutné mastne jedla a nemám hlad ani nadváhu u mňa idú kila pomaly, inzulínová rezistencia z bláznivých diét v mladosti prevažne nízko-tučných ale iste zatiaľ som dala 18kg cca za pol roka mam okolo 74 a chcela by som svojich vysnívaných 58kg. Prerušovala som občas režim no ma benefity na hormóny upraví sa pleť, bezbolestná menštruácia a viac energie. Vlado Zlatoš píše na svojom blogu zaujímave rady

Tu začni písať odpoveď...

Odošli