Mám ešte cvičiť?

lesankavh
16. nov 2022

Ahojte mám dve deti,mladšia má 11 mesiacov.
Rozhodla som sa,že chcem schudnúť .Nevážim sa tak neviem koľko vážim ,ale vidím ,že sa nezmestím do oblečenia pred pôrodom 🤦‍♀️
Upravila som stravou,cvičím doma na orbitreku tak 4 x do týždňa .
A teraz otázka -občas idem pre staršiu dcérku do škôlky s mladšou v kočiari.Keď prídem domov ,aplikácia mi ukazuje 8 300 krokov a 5 km.
Idem aj hore kopcom celkom zaberák.Z domu idem okolo 14:00 a domov prídem cca o 16:00.
Mám ešte cvičiť večer ?Ale tento pohyb mi stačí ?🤔
Dakujem

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
16. nov 2022

@lesankavh zalezi co jes tolko krokov urobi aj Moja mama na dochodku a teda chuda nie je.

mandzula
16. nov 2022

@lesankavh ries viac stravu a pridaj silovy trening, da sa zvladnut aj doma.🙂

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lesankavh
autor
16. nov 2022

@mamula20 jasne ,že chcem cvičiť veď píšem ,že cvičím zatiaľ kardio .
Chcem pridať aj silový tréning,len som chcela vedieť či mám ešte večer cvičiť ak prídem domov zo škôlky 🤔

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
16. nov 2022

@lesankavh Jasne, ved to je naozaj bezny pocet krokov a plus ten orbitrek je "len" kardio. Kardio, aby bolo efektivne na chudnutie, tak by malo byt v aerobnom pasme aspon 40minut..to sa o chvilu na tom orbitreku zblaznis od nudy 😀...skus napr.growingannanas -ma aj hit, aj posilnovacie cvicenia..tak to striedaj, nech ta to bavi 🙂

lesankavh
autor
16. nov 2022

@dadis Orbitrek si dávam 45 minút pred telkou.Chcela som najprv dať Kardio , zhodiť pár kg a potom spevňovať silovo.🤔

dadis
16. nov 2022

@lesankavh Tak to je potom super, mozes to kombinovat, aj kardio, aj silu, aj dni bez pohybu (vtedy ked kocikujes, napr. to neber ako pohyb, ale ako regeneraciu a idealne je mat kazdy den 8 az 10tis krokov, ale pri 2 malickych detickach verim, ze je tazsie) Ale aj tak, co robis, je super, uvidis ze do jari uz budes vidiet vysledky..drzim palce

marca12
16. nov 2022

@lesankavh urcite ano,cvicit aj vecer. chodza je super,ale cielenym cvicenim si vyformujes postavu.

marzuz89
16. nov 2022

4x orbitrek a NIEKEDY pesi do skolky naozaj nestaci. Ako si upravila stravu? Na cvicenie skus aplikaciu fitshaker, su tam perfektne videa, rozne zamerania.

zuzinka888
16. nov 2022

Aj velky pocet krokov nenusi byt kardio. Musi sa ti zrychlit tep aj dychanie takze kardio je len chodza do kopca. Ked ides naspt z kopca spolu s babami pomalym krokom to uz kardio nieje.

lesankavh
autor
16. nov 2022

@marzuz89 viem že to nestačí ,chcem pridať aj silové cvičenie,len som chcela vedieť či mám ešte večer cvičiť ak prídem zo škôlky ,lebo nie stále mám ešte energiu

luccija
16. nov 2022

@lesankavh hlavne uprav stravu.Ten pocet krokov nie je nicim vynimocny nechce sa mi verit, ze za 2 hodiny spravis iba 5 km.Pokracovala by som v tom orbitreku a uvidis.

mirkava
16. nov 2022

@lesankavh stačí, ak večer nezješ jednu pizzu a dve čokolády pred spaním 😉😊

lesankavh
autor
16. nov 2022

Snažím sa jesť 4-5x denne.Raňajky chlebík so šunkou a zelenina čo sa nájde doma .
Obed čo navarím, snažím sa zdravšie,dnes pstruh.
Olovrant vačšinou jogurt .
Večera vajíčka alebo mozzarella ,zelenina ,tvrdý syr
Pijem len čistú vodu ale to už roky.nejdem sladké.
Kávu si dám bez cukru .
Snažím sa cvičiť večer keď obe zaspia,od zajtra idem na silový 😊

domiklik
16. nov 2022

@lesankavh koľko kcl spalis tým orbitrekom?

lesankavh
autor
16. nov 2022

@domiklik neviem,musím si to odsledovať 🤔

any_soj
17. nov 2022

@lesankavh cardio vôbec nemusí byť ako ti tu píšu že aspoň 45 minút. 30 je úplne v pohode. a existuje aj kratšia intenzívnejšia verzia HIIT tréning. Ja som šla podľa YouTube - cardio workout, môžeš si doplniť že dance, alebo čokoľvek, rôzne druhy sú tam a k tomu som striedala nejaký Core and abs workout a tak. Kľudne počas chudnutia, svalová hmota spaľuje následne viac kalórií 🙂

lesankavh
autor
17. nov 2022

@any_soj Kardio je podľa mna super,úplne sa na ňom rozbijem 👌
Dnes chcem ísť na silové ,nevieš mi poradiť podľa koho cvičiť?na YouTube je milión videí tak neviem .
2 roky dozadu som cvičila s Evou Chodakowskou,ale chcem zmenu 🤔

lolazmola
17. nov 2022

Podľa mňa si super máš môj obdiv. A k tomu ci cvičiť aj večer keď dáš 8000 krokov nastav sa tak ze áno ale keď sa niekedy (par krát) do mesiaca k tomu nedostaneš tak sa netrápi nad tým

lesankavh
autor
18. nov 2022

@lolazmola dakujem 😁

evinajj
22. nov 2022

@lesankavh zaklad je prijat tolko kalorii aby telo zvladalo namahu...vela masa,vody...

victoriab
22. nov 2022

@mamula20 radit niekomu brusky a neviem aku jednostrannu zataz na svaly ked ani netusis aku ma postavu a ci nema diastazu nie je vhodne