Mám krízu - jem veľa sladkého a priberám

airamka25
7. máj 2017

Ahojte dievčatá, dnes som si to uvedomila - kríza vzťahová, finančná, zdravotná. Dnes mi došlom ako to riešim, žerem sladké a veselo priberám. Začínam brať sladké ako náhražku, no došlo mi že mi to pekne prerastá cez hlavu. Som závislá na sladkom, keď si dám niečo sladké zrazu som spokojná na pár hodín a potom potrebujem znova, inak proste hysák, depka.... Neviem si s tým už poradiť.

mariahodzova
7. máj 2017

Ja som tiez zavisla na sladkom.. ;( ja by som cely den vydrzala nejest ale sladke proste musi byt....som z toho maximalne nestastna :(

veppa
7. máj 2017

Pridavam sa aj ja do debaty, aj ja moc lubim sladke, uz si kupujem coko 75% kakao,ale ak mam prilezitost, nikdy neodmietnem sladkym :(.Nemam pevnu volu a tiez pomaly priberam.Tiez si neviem rady.

margotka33
7. máj 2017

Baby niekde som citala, ze aj telo ziada vela sladkeho chiba horcik, zinok, vapnik... Ja som zacala drzat diwtu, proste cely den sa vydrzim zdravo stravovat, ale vecer vzdy cokolada, horalka.. Vcera som si kupila vitaminy zinko+horcik+vapnik.

sense
7. máj 2017

nuz ono je to zavislost ako kazda ina, cim viac cukru telu date tym viac pyta... takze zbavite sa toho jedine tak ze sa obrnite pevnymi nervami trpezlivostou a ked vydrzite dva tyzdne tak uz to bude len a len lepsie...
takisto ak cez den jete malo a nevyvazene tak vecer si to telo vyziada...
a najlepsie je nemat vobec nic sladke doma....ani kvoli detom ani kvoli navsteve...

margotka33
7. máj 2017

@sense ja s tebou uplne suhlasim.. 🙂 len ked pride navsteva co dostane cistu vodu? 🙂

sense
7. máj 2017

@margotka33 preco cistu vodu? daju sa urobit ovocne spizy, alebo aj upiect nieco v zdravsej verzii...napr taky cheescake je tiez kolac ale das viac ovocia, tvaroh, menej cukru prip. nahradu cukru.... ono tiez nie je sladke ako sladke... urcite by to nebolo nic priemyselne spracovane...a predpokladam ze navsteva tiez nie je kazdy den.... a napr. vyjedanie horalok vecer nie je kvoli navsteve...

- inak to je take slovenske pride navsteva treba chystat hody...v zahranici to vobec takto nefunguje ked aj navsteva pride ano ponukne sa kava, caj, navsteva zvycajne nieco k tej kave donesie...pripadne ak aj ku kave nieco dostanes je to par susienok al. kolac pekne na tanieriku kusok...

margotka33
7. máj 2017

@sense horalky nie koli navsteve.. 🙂 Skor som mala na mysli taku prvu pomoc pre neohlasenu navstevu.. 🙂 Lebo ja som schopna vybrakovat aj tuu.. s tym, ze ved zajtra doplnim zasoby.. 🙂

sense
7. máj 2017

@margotka33 u mna neohlasena navsteva dostane tak max kavu ...a jedine puding narychlo al ovocny dom.pribinacik... kedze tvaroh, ovocie a vanilka sa najdu doma vzdy,prip. Pukance ci nesolene orechy
Pravepre totonemam doma zasoby "pre necakanu navstevu"....lebo ich bolo nutne doplnat....

margotka33
7. máj 2017

@sense Asi to zacnem praktizovat.. Ziadna zasoba pre neohlasenu navstevu 🙂

ifsi
7. máj 2017

@mariahodzova to ja úplne rovnko...som sama na seba nahnevaná za to

sasa1983
7. máj 2017

@airamka25 A to si nevieš povedať, že sladké jesť nebudeš, A jednoducho nebudeš? Čo je na tom také ťažké preboha??

mibi41
7. máj 2017

@sasa1983 no ono je to velmi tazke,stale Ta laka ta chut ta predstava 🙄😍... taka milka hmmmm.... 😉... uplne tu mamku chapem lebo ja mam ten isty problem...

nikawero12
7. máj 2017

@airamka25 skús užívať chróm, ten reguluje hladinu cukru v krvi, možno ti pomôže prekonať chuť na sladké

ifsi
7. máj 2017

ja som závislák ale "už" 3 dni abstinujem 😂 ešte takých 300 a možno aj schudnem 😀a ...hľadám len tak mimochodom parťáčku 😉

mibi41
7. máj 2017

@ifsi pridavam sa,odstranme nasu zavislost,od zajtra zacinam.To horsie jak drogy 😂😢

eliska13
7. máj 2017

@mariahodzova ja, ked som unavena ziada sa mi sladke inac ho nejem takmer vobec a doma mame minimum zasob.Ked vynechavate jedla ci slaby pitny rezim takto sa to moze vypomstit.Inac ja nechapem to denne jedenie a nakupovanie sladkosti.Ja som niekedy v soku kolko maju ludia sladkeho v kosiku.
takze jedina rada nekupovat pravidelbe jest a, ked uz....tak si dajte poriadnu cokoladu, musli tycinku, alebo cokolady kekse z bio obchodu
sladke je hnus to vsetci vieme zbytocne dostava telo inzulinove soky a potom pride este vacsia unava a zravka

margotka33
7. máj 2017

@eliska13 je to tak, ale je to zavislost.. :p

ifsi
8. máj 2017

@mibi41 supeeer, som rada....a už je "zajtra" tak som zvedavá čo napíšeš 🙂 a ideš iba vynechať sladké, alebo chceš aj celkovo nejakú redukčnú diétu?

mibi41
8. máj 2017

@ifsi sladke vynechat a dieta od dnes, ciel dole 5 kg 🙂.A Ty?

ifsi
8. máj 2017

@mibi41 noo ja rovnako ako ty, akurát x5 😂

mibi41
8. máj 2017

Dame to👍... 😀 keby som dala i viac noc by sa nestalo 😉

margotka33
8. máj 2017

@ifsi my sme na tom rovnako..😅

linda1984
8. máj 2017

Pre mňa je cukor závislosť.... Bez debaty, bud ho jem a musím ho mat každý deň alebo ho nejem a vtedy sa mi darí vydržať, tak 2-3 dni to trvá kým sa dám do poriadku a potom to už ide. Len treba začať. Nejesť nič sladké, odmietnuť ponúknuté, nezobrat si co je nasypane v miske. Hlavne v práci ma stále niekto narodky alebo niečo donesú z dovolenky, z pracovnej cesty... A neplatí na mňa dať si kúsok, to mne nestačí. Vypýtala by som si aj od cudzieho 😀 nie, skratka povedať sebe a iným nie. Ako náhle si raz dám, už som v tom kolotoči. Ako teraz 😀 takže od zajtra začínam aj ja. A co mi pomáha je kocka 90%lindt cokosky. To si dávam každý deň ako náhradu po obede.

bazoskaa
8. máj 2017

ahoj aj ja som sladkožrút nevravím že si už nedám dám si aj keksík aj čokošku ale večer sa už snažím po 18 tej nejesť a ked ma predsa len drapne dať si sladké zamiešam si tento nápoj ...
http://www.justnahrin.sk/produktove-rady/fit-na...
.je fantastický, sladký , zasýti a nepriberá sa z neho tak si ho niekedy robím aj celkom večer okolo 22 hod ked prídem z roboty a som hladná alebo mám chuť maškrtiť..možes mi veriť že ked z neho vypiješ 2dcl viac ti do brucha nič nevojde a sýta si aj 3-4 hodiny bez pocitu zaťaženia a priberania a naviše obsahuje aj veľa vitamínov a minerálov..

ivushka19
8. máj 2017

skuste si kupit chrom ako doplnok stravy, vraj potlaca chut na sladke... u mna to nezabralo, ale kamoska bola spokojna....

sense
8. máj 2017

@ivushka19 nezabralo preto lebo ho mas v tele dostatok, chrom zaberie a potlaci chut lenv pripade ze ho ma telo malo....

ivushka19
8. máj 2017

@sense to asi ano, skor som to myslela vsetobecne, ci som ho brala alebo nie, ta chut na sladke bola stale dost silna..... ale to je uz skor asi o psychike....

danielahamar
8. máj 2017

pripájam sa, som závisláčka😢 , ja väčšinou od únavy ládujem sladké, ale pritom viem, že sladké ešte viac unavuje🙄

andi234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielahamar
10. máj 2017

@andi234 tej tekutiny je plný internet, ale nie najlepšie recenzie sú nato, dosť veľa je spájaný s anorexiou, ktožvie kde je pravda