Máte skúsenosti s chudnutím podľa Macingovej?

janettt
8. nov 2009

Ahojte baby chcem sa spitat ci niektora nemate skusenosti s chudnutim podla Antonie Macingovej.Moc ma to zaujima ak mate skusenosti prosim poradte ako vy pada stravovanie.Dakujem

michaelapillarova
2. jún 2017

Aj ja sa pridam

lenka150190
30. jan 2019

Ahojte baby, mne suseda tiez požičala tie knihy, dnes mam 10 ty den,jedlo v pphode,nakolko ked som hladna aj klince by som zjedla,ja nie som tucna ale moje boky a brucho uz presiali giganticke rozmery,jedine zelenu fazulu nezjem..zacala som ale 1.1.slubom ze chcem mat krajsiu postavu,za mesiac som dala dole 4 kg,treti tyzden cvicim na bycikli cez polhodku, jem od noveho roka zeleninu a obcas aj zhresim trosku sladke,pohar vinka...ked pisem trošku tak ozaj tak 2x za tyzden, kniha macingovej ma pohltila,uplne aj muz spapa z nej vecsinu veci, mala som 77,7 a dbes rano 73,5....spokojna som a verim ze budem viac,lebo chcem jest zdravo

lenka150190
30. jan 2019

A este po prvom tyzdni sa dostavili bolesti hlavy,este tym prejst a je to super

majorosovalucia
19. feb 2019

@lenka150190 ahoj vydrzala si cele 4tyzdne?

lenka150190
24. feb 2019

@majorosovalucia Ahoj vydrzala,tri tyzdne,potom prisla chripka a 11dni som nejedla riadne nic a za 2 mes mam dole 6kg, pozerám aj cosi na imunitu,ale recepty od macingovej nejedla som zelenu fazulu,neskor ani brokolicu a psenu som neprišla na chut,kila mi idu dole ale chripku.co som schytala to je brutal,doteraz kaslem,antib.mi nezabrali jedina teda vyhoda,ze sli 2,5kg dole ze som nejedla,teraz varim dalsi program tam je na 4tyzdne...a planujem sa stale uz tak stravovat