Máte skúsenosti s chudnutím pomocou BODYEMS oblekov?
Ak chces schudnut z penazenky, tak na to ides dobre. Ak naozaj, tak cvicit a nezrat, nic ine nefunguje.
Oblek za teba ani neodcvici, ani nesposobi, ze ti bude menej chutit. To uz rovno ozempic. 🙂 Cvicit, vela sa hybat, strava bohata na bielkoviny, kaloricky deficit, nechrumat vzdy, ked pride mlsna. Najlepsie sa chudne v tychto horucavach, iba pijes a nechuti ti ani jest.
@anonym_cac5e4 ja viem že takto to treba ja som chcela len viac podporiť trocha dopomôcť nič viac
Nuz ziaden oblek ani nepodpori, ani to neodmaka. Vyhodene peniaze. Bude ti to casom zavadzat spolu s dalsimi "osvedcenymi" pomockami v skrini.
Plati stare osvedcene: Cvicit (doma, ci fitko) do zblbnutia, dlhe trasy chodza kombinovana s behom do zblbnutia (idealne les a kopce, nie rovina) a zaroven hladovka doplnana bielkovinami a vitaminmi do zblbnutia. Ked to dodrzis, casom si telo zvykne na hlad a zapracuje fyzika s matematikou a zakon zachovania energie. Ked telu nedas energiu, ale vela vydavas, skor ci neskor zacnes chudnut.


Oblek za teba ani neodcvici, ani nesposobi, ze ti bude menej chutit. To uz rovno ozempic. 🙂 Cvicit, vela sa hybat, strava bohata na bielkoviny, kaloricky deficit, nechrumat vzdy, ked pride mlsna. Najlepsie sa chudne v tychto horucavach, iba pijes a nechuti ti ani jest.