Máte skúsenosti s liposukciou?

yollanda
24. feb 2014

ahojte kocky, akonahle dokojim, chystam sa na liposukciu, lebo stale vyzeram ako v 9. mesiaci a maly ma uz pol roka. ake mate skusenosti? resp. kde konkretne ste si ju dali robit? naozaj je taka bolestiva?

83lenka83
24. feb 2014

Ahoj, ja som si dala robiť liposukciu stehien, nebola som velmi tucna, 168cm a cca 63kg a odsali mi 750ml, chcela som aj z brucha ale do operacie sa mi podarilo schudnúť a som velmi rada, ze mi to na bruchu nerobili, ak by som sa mala znova rozhodnúť tak určite by som už liposukciu nepodstupila, robili mi to iba v lokalnej anesteze lebo som to tak chcela ale nebolelo to, po operacii som sa citila celkom ok. Na tretí deň som už šoferovala no na nohách mi ostali diery tam kde to odsali a taktiež mi ostala natiahnuta koža, mala som koli tomu depky nakoniec som si povedala, že tadiaľ cesta nevedie a začala som sa zdravo stravovať a cvičiť, behom roka a pol som mala 48kg a po tuku ani stopy a diery tiež zmizli 🙂.

adkasmolka
24. feb 2014

@83lenka83 prosim Ta a kde si si to davala robit?

sissy27
24. feb 2014

@yollanda pol roka po pôrode by si nemala čakať zázraky... a skús najprv cvičiť a zistiť, či nemáš diastázu brušných svalov - tam ti liposukcia nepomôže...
samotná liposukcia bolestivá nie je, ale "potom" obyčajne áno, ale aj to je individuálne...

michaela.g
24. feb 2014

@yollanda pol roka po porode je strasne malinko, zacnes sa v lete viac hybat a aj maly zacne viac lozit a co nevidiet behat kg pojdu same dole...