Moja 10 mesačná výzva od 2.9.2015

voskovka
30. aug 2015

Kedze zacina skola,do tried mi nastupuju obaja chlapci,vyborny datum ako zacat.doteraz som zhodila 25kg,no nieco mam naspat a potrebujem nabrat svaly,energiu a dobry pocit.Motivacia je vitana.Potrebujem kohosi na pridanie sa....Az budem chciet naletiet do chladnicky,tak sa mozem vyzalovat.Kto sa prida?vzajomna podpora velmi pomaha.

rik01lulaka
12. máj 2017

@odm3 to chce riadnu davku silnej vôle...pre mňa je tiež des vydržať nevyzrat co navarim, našťastie nepeciem...neviem...akurat take jednoduchosti pre mm a malú a to si dam kusok a dost... aj ty ked si das jeden dva tak sa nic nedeje vikend ma 2 dni, tyzden 7 a viac sa drzis ako porusujes 😉

rik01lulaka
16. máj 2017

Žienky, dievčence...zase to je v prdeli, ale stále aspoň behám...len to jedlo...jáááj😈 na jednej strane je človek rád u rodičov, že sa nejdem zblázniť s malou celý deň sama, ale s tým jedlom u rodičov to už tak super nie je ☹ niežeby som sladké a tak jedla, ale proste si nedávam pozor na množstvá...Dobrá správa je, že prežratá nie som, ale ani spokojná :-/

fadama
16. máj 2017

@rik01lulaka to nic raz za cas si mozes dopriat, ja od piatka sa drzim a prve kilo je prec dufam ze mi to aj vydrzi.

rik01lulaka
16. máj 2017

@fadama super gratulujem...ja mam cez 5kg dole a u nasich nula bodov az na to behanie...este tyzden...a makana

fadama
16. máj 2017

@rik01lulaka 5 kg je pekne len tak dalej 🙂

rik01lulaka
18. máj 2017

@fadama ahoj tak som to zmerala a je to len 2,9 ale akože na začiatok mi stačí aj to a zase malá je nerva už po twj pol hodke čo som preč ☹

fadama
18. máj 2017

@rik01lulaka skoro 3 kg je celkom pekne, ja sa zajtra vazim no neviem trosku si to kazím posledne dni a to krupicovou kasou.

rik01lulaka
18. máj 2017

@fadama 🙂 ja tieeeež, mama varí malej tak dojedám a to, že som pred krámamy takže jem aj čo nemôžem😢 takže kilá stoja, ale aspon som behať neprestala...

fadama
18. máj 2017

@rik01lulaka Ty aspon behas.. a to behas vonku ci doma más na to stroj ?

odm3
19. máj 2017

Ahojte, mne váha stále stojí, teraz ide víkend tak to bude zase ťažké ustáť. Máte nejaké triky ako to ustáť - variť a pritom sa nenajesť? Ako to zvládnuť keď som hladná a musím znášať všetky tie čuchové a zrakové podnety. Navyše keď deti nechajú na tanieri - to nedojesť po nich..

rik01lulaka
19. máj 2017

@fadama teraz som u nasich chodim bahat, ale doma mam orbitrek...😉

rik01lulaka
19. máj 2017

@odm3 ja to ustavam ťažko, sa najem pri vareni 😀 ale deculo je male tak varim tak pre mna s muzom a ona sa prida...a na kolace a sladke jedla ju posielam ku svokre do kuchyni kedze byvame s nou 🙂 a zbytky na tanieri som sa naucila zhrabnut do misy pre psa skor ako zacnem jest ja...niekedy skoda, ale pes je vďačný