Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Možem popri dojčení cvičiť?

ada30v
29. mar 2012

Malý Andrejko má 1 mesiac a chcela by som sa dostať do formy - cvičením. Je to možné? Nestratím tak mlieko?A aké typy cvikou to môžu byť?

zabka88
29. mar 2012

ahoj, asi by som zvolila niečo menej hopsavé 🙂 napr. kalenitiku alebo fit loptu..

rebecca16
30. mar 2012

Ahoj, ja pri kojeni behavam. Cca 5km, ked sa da aj každý den. Na množstvo mlieka ani chuť to určite vplyv nema. Je to potvrdené. Smelo mozes začať, hoci neviem či by som zvládla behať mesiac po pôrode. Ja som začala, ked mal syn 3 mesiace.

strapco13
30. mar 2012

mozes cvicit, behat, skakat, aerobikovat, zumbovat..co ta napadne
ale treba zacat s mierou, postupne..nie tam kde si skoncila pred tehu..ale mensiu zataz
mnohe vrcholove sportovkyne aktivne pretekali a dojcili 😉

pimpulienka
30. mar 2012

Dala by som si v prvom rade pozor na svalovicu, vtedy mliečko asi malinkemu chutit nebude..Velmi zľahka začať. Sranda mňa mesiac po pôrode ani nenapadlo cvičiť a to som predtym fitnesovala o dušu 😉

evatko
30. mar 2012

a co vylucovanie kyseliny mliecnej do mliecka?

zuzanka.h
30. mar 2012

môžeš, ale nie tak aby si mala svalovicu....

effkaa
30. mar 2012

cvicim aerobic a malemu mliecko chuti. neprehanam to a davam mu jest minimalne hodinu po ukonceni cvicenia. raz som dala skor a nechutilo mu, ale neviem ci to bolo tym. A ked zacnes pomaly, opatrne budes pridavat a nebudes prehanat, urcite nic nepokazis 🙂

luciauk
30. mar 2012

chuť mliečka sa môže trocha zmeniť vylučovaním kyseliny mliečnej zo svalov, ale keby nebol internet, tak by sme o tom nemali ani páru a už dávno by si cvičila, ked sa ti žiada 😀 rob to, na čo sa cítiš 🙂

kveta
30. mar 2012

Pockaj na koniec sestonedelia a skontrolovanie lekarom po sestonedeli.. potom len nenamahavo, rekreacne, aby sa toxiny nevyplavovali do mlieka a aby telo namahu nevnimalo ako stres a nestoplo kvoli stresu produkciu mlieka.. plavanie, izotonicke posilnovanie, bicykel..

megba
13. apr 2012

To ste aj mna potesili. Ja prave koncim sestonedelie, pred otehotnenim som behavala dlhe trate asi 10 rokov a ked som otehotnela som to razom stopla, kedze mi byvalo priserne zle. Chcem znova teraz zacat, uz som aj na preteky prihlasena v juni, ale som sa tiez bala koli kojeniu a tiez si neviem predstavit ako sa da behat s plnymi prsiami, to musi boliet, ci? Napiste niektora ako ste to riesili, ci ist hned behat ked dokojim alebo ako? To sa ale tiez neda vzdy naplanovat, okrem toho kojim vacsinou naraz iba z jedneho prsnika, ten druhy by bol plny. Ja neviem, ak mate niektora skusenost poradte prosim.

prettybaby
13. apr 2012

tak ja som cvicitelkou aerobiku a kojim. Zacala som vsak az ked mal maly 6 mesiacov ( pri prvom syncekovi ked mal 3 mesiace), ale len raz tyzdenne, kedze nestiham popri nich

Tu začni písať odpoveď...

Odošli