Nedarí sa mi zbaviť nadbytočných kilogramov

stastnablcha
20. máj 2016

ahojte.. niekde robim chybu, lebo nech robim co robim, nedari sa mi zbaviť sa tých prilepených kíl.. (a nieje ich málo)
obmedzila som sladké (na to ze predtým som dala velku čokoladu na posedenie skoro kazdý deň si sem tam dám malé kocku), obmedzila som pecivo ktore som nahradila ovocim (ja viem ze je sladke, ale na ranajky mi robi dobre), nejem medzi jedlami somariny... akurat som ešte nezvladla veceru.. to sa najem normalne.. viem ze by som mala salatiky, aj niekedy to dam, ale isto nie kazdy den... zacala som chodit do prace na kolobezke.. napriek tomu ze to trva uz mesiac sa nic na mne neprejavilo. na vahe som sice nebola, ale ocakavala som ze sa aspon trosicku zmensim...
kde nastala chyba ?
vdaka

zuzaneckanr
30. máj 2016

@stastnablcha ja som ookrem toho co som uz vyssie popisala skusila aj piperine forte doplnok a islo to... ale kazdy ma rad nieco ine a kazdy ma halvne iny organizmus na kazdeho nieco ine vplyva

timea7
30. máj 2016

@stastnablcha nie si staromódna, si veľmi rozumná, doplnky stravy slúžia k jednému - nahnať peniaze do vreciek ich výrobcov.

evittam
30. máj 2016

@zuzaneckanr Ak si zmenila stravu a začala sa viac hýbať tak v čom ti akože pomohol "piperin forte" - napríklad vo viere v nejakú chemickú hovadinu? Ale aj to je cesta......

le4
30. máj 2016

@stastnablcha no ja by som Ti jednoznacne odporucila HIIT cvicenia ,silove cvicenia. staci 15 min denne. nie je pohyb ako pohyb. zlepsi ti to metabolizmus a krasne tvaruje postavu. mam to sama odskusane. a inac super ze si zacala, to je ,50% uspechu

stastnablcha
autor
31. máj 2016

@le4 akurat som to pozerala... vyzera to dobre, len to by som sa asi musela ist poradit ci to mozem.. ci to moze uplne kazdy?

timea7
31. máj 2016

@evittam pomohol jej odľahčiť peňaženku 😎 😎 😎 😎

healthyway
31. máj 2016

áno baby presne tak, zabudnite na úplne zbytočné doplnky výživy. Stačí sa riadiť tromi piliermi-pestrosť,striedmosť,vyváženosť a k tomu trochu pohybu, pozitívna myseľ a úsmev na tvári 😉

zuzaneckanr
1. jún 2016

mne piperine forte pomohlo a ani penazenku mi to neodlahcilo aaz tak 🙂
kto pracuje ten ma 🙂

evittam
1. jún 2016

@zuzaneckanr Ja nemusím ani pracovať a mám...Ale o to tu nejde, že kto na to má alebo nie. Je to zbytočné vyhadzovanie peňazí - ale to je len tvoja vec. A ty si konečne uvedom, že tebe nepomohol nejaký Piperine Forte ale to, že si upravila stravu a začala si sa hýbať-nerob to - jedz ako predtým,nehýb sa a "žer" aj naďalej PF a potom napíš, že ti pomohol - to sotva. Ale to už je len a len tvoj problém a problém hlúpych a zúfalých ľudí, ktorí naletia na podobné kraviny a preparáty. Veľa šťastia s kazením si zdravia.

zuzaneckanr
1. jún 2016

v com akoze kazenie zdravia povedz? lebo mi je divne ako si kazim zdravie ked je piperine forte na prirodnej baze?
Vdaka za odpoved

svetluska82
1. jún 2016

@zuzaneckanr tie lieky na prirodnej baze su vyrobene chemicky v labaku."prirodna baza je len ucinnazlozka....prirodu tie lieky ani nevideli...dalsi reklamny tah...ako vidim funguje

evittam
1. jún 2016

@zuzaneckanr Presne ako ti napísala @svetluska82....a ak odpovedáš mne alebo určitej osobe tak aspoň ma-ju označ.....Sú to všetko len chemické sračky, ktoré okolo nejak "prírodnej bázy" ani nešli....to je všetko. Ale tiež ako čítam - si jedna z tých, ktorí sú presne tí, na ktorých firmy čo to vyrábajú len zarábajú..

zuzaneckanr
2. jún 2016

zas si nemyslim ze niekto na mne len tak zaraba, kedze su viditelne dokazy ze som schudla odkedy uzivam piperine forte, nehovorim ze len vdaka tomu ale aj to ma na to vlyv

svetluska82
2. jún 2016

@evittam ja sa ozaj divim nad mentalitou niektorych zien...

evittam
2. jún 2016

@zuzaneckanr Si fakt šťastná žena, že ti stačí k životu veriť v niečo také. Ako som ti už napísala- skús ho nebrať a ostatné nechaj tak ako robíš - myslím stravovanie a pohyb a prídeš na to sama. Ale "komu nie je rady tomu nie je pomoci".......To je z mojej strany všetko, čo sa týka takýchto výrobkov-všetko je to svinstvo a klamstvo.

evittam
2. jún 2016

@svetluska82 Ja bohužiaľ nie......

stastnablcha
autor
2. jún 2016

baby celkom škaredo ste sa pustili do zuzany... zbytočne... ja som vazne len chcela vediet kde robim chybu... a nečakala som ze sa niekto na zaklade tohto začne osočovať... čo dodať? ak ma zuzana pocit ze jej to pomaha tak ju nechajte.. je to jej navod ako pomoct. mozno tym ze za to vyhodila peniaze je jej motivacia omnoho vačšia ako keby to neurobila....

timea7
2. jún 2016

@stastnablcha vieš, nenájdeš nikoho, kto by bol nadšený z toho, že sa dozvie, že vyvalil prachy za kravinu. Prírodná báza, som sa pobavila. Mali sme to v rodine, krabičková, aj tu ospevovaná diéta, na prírodnej báze, za neuveriteľné prachy. Všetci sme boli sprostí, tak sme ju nechali tak. Shudla, veď takmer nič nejedla, z vyše 80 na 61...môžeš hádať, koľko jej to vydržalo. Dnes má podľa môjho odhadu oveľa viac, ako pred zahájením tej diéty. Keby sa baby logicky nad tým zamysleli, prišli by na to, že peniaze, ktoré švihnú za takéto sprostosti môžu využiť za nákup kvalitnej stravy a zaplatenie napr. osobného trénera, alebo hodí plávania.

stastnablcha
autor
2. jún 2016

@timea7 nemozem povedat ze nesuhlasim.. ale zuzana len povedala svoj nazor.. ze zmenila stravu a cvici a pri tom nieco do seba dava.. ale chudne.. a celkom normalne.. lenze nieje fer ze ste sa do nej pustili takymto sposobom..

le4
2. jún 2016

@stastnablcha myslim,ze HIIT moze cvicit ktokolvek, kto je aspon trochu zdravy 🙂 ak mas problemy s kolennymi klbmi, niiektore cvicenia mozes nahradit /pozmenit. HIIT je velmi zdraviu prospesny typ cvicenia,. staci sa donutit intenzivne cvicit 15/20 minut denne a vysledky sa dostavia..🙂

le4
2. jún 2016

@le4 a ak mas male detii, mozes cvicit s nimi ako so zivym zavazim🙂

timea7
2. jún 2016

@stastnablcha možno boli naše slová tvrdšie, ale ak niekto sám napíše, že zmenil stravu a pridal a pohyb a okrem toho do seba láduje nejaké kraviny a pomohli u práve tie...tak sa len pobavím.

sardinka335
2. jún 2016

@timea7 hlavne treba robit take zmeny, ktore sme schopný dlhodobo udržať bez stresu a nervov ze si velmi odopierame. ...kolko zien ide z diéty do diéty....a potom sa čuduju ze zblbnutý organizmus uklada tuk aj ,,zo vzduchu,,. Musia to byt trvalo udržatelne zmeny. Aj mne sa jedna známa teraz chvália ako schudla. Sak super...len neje to, neje hento, vynechava prilohy, kolač je tabu...Tak ked to vydrží cely zivot tak super. Ale to pochybujem...jojo efekt zaručený. Len čo začne ,,normálne,, jest tak priberie všetko aj s urokami.

timea7
2. jún 2016

@sardinka335 zbytočné vysvetľovať, tak či tak začne minálne stovka žien na MK každý mesiac ďalšiu zaručenú diétu, ktorá sľubuje schudnúť za dva mesiace 15kg, schudnú polovicu, nespokojné začnú inú, kým ňou začnú, naberú šesť a takto sa točia stále v kruhu. Keby zmenili svoj životný štýl, upravili stravu, pridali pohyb a schudli za mesiac len jeden jediný kg, tak je to do roka 12 kg bez týrania, ale trvalo.

stastnablcha
autor
3. jún 2016

a co čobíte s návalmi hladu ked máte pocit ze by ste sa do ladnicky dostali aj otvarakom? lebo ja mam fakt fazy ze by som doslova zozrala co vidim...

evittam
3. jún 2016

@stastnablcha Napijem sa poriadne vody a zjem niečo na čo mám chuť - aj to čo by som nemala-vždy lepšie hneď a trochu ako za 2 hodiny a veľa. 😉

stastnablcha
autor
3. jún 2016

@evittam a to ti staci? bo je ked chytim "žravku" tak som nezastavitelna...
😢

evittam
3. jún 2016

@stastnablcha Áno. No musíš sa naučiť ovládať - nájdi si nejakú činnosť aby si nemusela myslieť na jedlo. A ak ťa večer chytá takáto "pažravka" tak možno ješ málo a málo vyvážene cez deň.....

sardinka335
3. jún 2016

@stastnablcha návalu hladu máš predchádzat 5x denne vyvazene porcie...a potom tento problém nebude. Ale ked dojdeš z roboty ,,vybrakovaná,, po celom dni tak jasne ze spasieš čo vidiš aj milion debilín - je to jedenie pre jedenie, nič ine to čo robíš.
Nachystam si jedlo, pekne naservirujem, sadnem si ako človek k stolu - troška kultura, jedia aj oči....zjem, odpracem a idem robit niečo ine. Na tanier nedokladam, nedojedam ..ze ostal jeden zemiak, tak k tomu dam uešte kusok mäsa a potom ostane kusok mäsa tak ešte pridam zemiak a tak dokola.
Diety su hlupost! Ktore zviera v prirode dobrovolne nezerie? No len ked je chore....
Cele je to o prežieraní. Ziadna z nás nie je pri tele preto lebo hladuje - nič neje. Jeme, ale navalovo, zbytočne velke porcie, mlsáme, dojedáme...jedlom sa často rieši psychika. Ja som dávno pochopila, ze ked sa budem mat rada, primerane sa o seba starať, pochopila som ,,prečo sa prejedam,, v akých situáciách a prečo tak som schudla bez problémov. Ked sme mali 16 - 17 rokov ...prečo sme boli štíhle ako srnky? No lebo jedlo nebol nás ,,problém,, cislo jedna! Na jednej zemli sme vydržali bez problémov a stresov...ine nás zaujimalo, chalani, mali sme pohyb a hlavu plnu hormonov....

stastnablcha
autor
3. jún 2016

@sardinka335 to sa mi paci 🙂 asi mas pravdu, su dni kedy nestiham a potom zerem 🙂
vdaka 🙂