Neera detox a vaše skúsenosti

sestri
8. mar 2012

Ahojte, máte niektorá skúsenosti s týmto detoxom?

monillia
21. apr 2018

@lulu1217 keď si nam materskej tak asi ano;ja som mala problémy s bolesťou hlavu a slabosťou prvé dni a to sa v stresujúce práci zvláda ťažko

janka257
21. apr 2018

@luciakucekova píšem vám ip

domorodkyna
21. apr 2018

@monillia Skvele! To planujem aj ja po detoxe - zmenit stravu - vylucit muku, cukor, prilohy... Ako si sa stravovala po 10 dnoch kury?

monillia
21. apr 2018

@domorodkyna vylucit uplne muku a prilohy je uplna blbost , netreba sa vzdavat nicoho coho nie si ochotna vzdat sa naveky, ja napriklad jem aj prilohu aj chlieb ale vo vyrazne obmadzenom rezime , osobne je pre mna ovela vacsia maskrta biely rozok s vysocinou ako cokoladovy kolac 🙂 Hned po detoxe som to riesila par dni tak ako odporucaju vela vela surovej zeleniny, smoothie , zeleninove polievky, postupne az mozno po tyzdni som zacala zaradovat norma;lne jedlo

domorodkyna
21. apr 2018

@monillia Ja mam 3.den po kure pracovne rokovanie aj s obedom🤔 A neviem co urobit - ci si vybrat len zeleninovy salat alebo co😐 Tu muku, sladkosti atd. chcem vylucit kym neschudnem na pozadovanu hmotnost a potom mozno jest vo vyrazne obmedzenom mnozstve tak ako Ty. Inak ten rozok s vysocinou to je mnam - mame podobne chute😉 No nic idem sa napit neery a vody😁

monillia
21. apr 2018

@domorodkyna zeleninovy salat by mohol byt fajn , pripadne vyvar ku tomu. Kolko potrebujes dat dolu ? Ja do leta este 10 v zime som bola len na udrziavacke , ale teraz sa musim pustit raznejsie na to

domorodkyna
21. apr 2018

@monillia No ja minimalne 15😮, najidealnejsie 20 🤤a budem mat vahu ako pred tehotenstvami🤔

domorodkyna
21. apr 2018

@monillia Najviac ma stve, ked mi niekto povie, ze vyzeram dobre - "krv a mlieko", ale ja sa necitim dobre☹ Nevedela som si to v hlave "nastavit" tak dufam, ze teraz som sa uz konecne NASTAVILA✊ A po kure sa konecne zacnem stravovat s rozumom🙉

monillia
21. apr 2018

@domorodkyna ak to nie je tajné napíš mi koľko nerád,vážia,kľudne i do Ip

janka257
27. apr 2018

Stále platí ponuka predaja neera detoxu. Minutå dávka na 3 dni, zostáva 7 dnova dávka. Za 20 € už aj s postovnym

ewelyn7
13. jún 2018

Ahojte 🙂 nezacina niekto kúru na 10 dní? Nejaká parťáčka

monillia
13. jún 2018

@ewelyn7 od pondelka

ewelyn7
13. jún 2018

Oj škoda:/ akurát mám ešte pár dni dovolenky tak som chcela začať pred tým ako pôjdem do práce. Zajtra /pozajtra

cipina
29. jún 2018

Ahojte, ja by som mozno skusila zacat od pondelka s kurou, aj ked nie 10 dni ale menej, uz dlho sa na to odhodlavam 😬nechystate sa niektora tiez zacat? 🙂

monillia
29. jún 2018

@cipina ja som dnes akurat v polovici, dnes 5 den

cipina
29. jún 2018

@monillia a ako sa ti dari? Chudnes alebo detoxikujes? 🙂Ja by som chcela vydrzat 3 dni, ak to pojde velmi dobre tak mozno 5 😃

monillia
29. jún 2018

@cipina aj aj zatial -3,5 kg , ja tuto kuru podstupujem skoro kazdy rok , uz nejak moc mi nepojde dolu ale zvycajne davam 10 dnovku , tak idem na to teraz

cipina
29. jún 2018

@monillia takze Ty si v tom uz zbehla 🙂ja sa odhodlavam uz dlho na to, mam doma to litrove balenie, a povedala som si, ze od pondelka by to snad slo - klasika 😃tiez by som chcela aj detoxikovat aj trochu schudnut

lemoira
4. júl 2018

Ahojte ženy, dnes som začala ten neera detox na 10 dní.. chcela by som sa opýtať je tu nejaký fajčiar? Obmedzuje to nejak ten detox? 🙂

monillia
4. júl 2018

@lemoira kedze je to detox a cistis pocas neho telo mala by si sa vzdat i fajcenia

lemoira
4. júl 2018

@monillia áno uvedomujem si, že je to detox, len či to nejak veľmi ovplyvní ten proces, chudnutie a atď... 🙂

lemoira
11. júl 2018

Ahojte ženy, teraz mám detox 8-my deň a zvládam to úplne v pohode... by som povedala, že ešte viac mám energie ako predtým 🙂 ... nepociťujem vôbec hlad ani bolesti hlavy brucha.. pekný deň

damoska
15. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

@lemoira ako sa detoxikuješ? Dávala si si i nejaku detoxikačnu proceduru?

luna18487
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
metoyou4
17. júl 2018

Ahojte,nemate niekto na predaj lacnejšie Neeru?mozem miesto nej aj javorovy sirup?

janka257
18. júl 2018

@metoyou4 ja mám na predaj otvorenú, minula som dávku na 3 dni, ostáva 7- dnova dávka. Za 20 eur už aj s postovnym

metoyou4
18. júl 2018

@janka257 ok,posli mi iban😉dosť to súri,lebo mam problémy zdravotné (asi nejaký zápalový proces)

janka257
18. júl 2018

@metoyou4 posielem do správy

tatianaslavkova
16. aug 2018

Dobrý deň nemá niekto záujem mám na predaj neera detox bol na 10 dní minula som 2 dávky tak na 7dnovy ešte bude 25€

erikka30
20. aug 2018

Ahojte, je tu niektora z vas, ktora zacala neera detox dnes? 🙂 Ze by sme sa trosku podporili? Chcela by som vydrzat 10 dni :}