Neera detox a vaše skúsenosti

sestri
8. mar 2012

Ahojte, máte niektorá skúsenosti s týmto detoxom?

anulienkalenka
23. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

kombinuješ to aj s nejakou detoxikačnou procedurou?

dadam79
6. feb 2019

Ahojte,chcem sa spytat ...preco sa nesmie pit kava? Ja mam skoro druhy den s neerou za sebou,ale pijem aj kavu a mätovy caj a aj vodu.Chuti mi to super,na wc som bola iba raz. Ak nejde na Wc,co treba robit,aby som sla.dakujem

monillia
6. feb 2019

@dadam79 tiež pijem kávu aj keď sa to nemá kvôli tomu,ze je to detox a káva príliš zdravá nie je.Ak máš problémy s vyprazdnovanim tak daj zo senny

dadam79
6. feb 2019

@monillia ďakujem a niečo namiesto čaju?

monillia
6. feb 2019

@dadam79 nemam skúsenosť pila som ho len raz,zabral a viac som take problemy nemala

dadam79
6. feb 2019
dadam79
6. feb 2019

@monillia joj, hladnáaaa sooom
🙂,.... Ale musím vydržať, druhý deň mam za sebou a dala som dolu 2,5kg

metoyou4
6. feb 2019

@dadam79 ako si prežila tieto 2 dni?

monillia
6. feb 2019

@dadam prvé dni sú najťažšie,potom to ide skoro samé, hlavne nepodcen prechod na normálnu stravu,treba to naozaj pozvolne

metoyou4
6. feb 2019

@monillia ja neviem vydržať tie prvé dni,..ako to mam zvládnuť keď mam 4 deti a furt im niečo varím 😁

monillia
6. feb 2019

@metoyouco co ti to napísať ? Alebo sa zatni a výdrž to alebo nedrz detox

metoyou4
6. feb 2019

@monillia 😬skúsim 😂

dadam79
7. feb 2019

@monillia joj, ťažké ťažké to je. Ale zvládam zatiaľ, len som sa trosku sekla s tou kávou, ja som mala 2x za deň a včera som ju vyliala po tom, čo som tu čítala. Dnes som po nočnej, ale v pohode. Som síce hladná aj teraz a to sedím s malou u lekára. Tiež mám 3 deti, chcela som im upiecť koláč, ale nedala som to.......... Zostanú bez neho, pretože by ma to strašne lákalo 🙂

dadam79
7. feb 2019

@monillia ako myslíš nepidcen prechod? Viem, že sa nesmiem hneď napratat a to by som ani nechcela. Čím si začínala po skončení?

monillia
7. feb 2019

@dadam79 prve dopoludnie len zeleninove/ovocne stavy , potom zeleninove polievky salaty "normalne jedlo zaradovat postupne ak drzis 10 dnovku ten prechod na normalnu stravu by mal trvat takych 5 dni

metoyou4
7. feb 2019

@dadam79 chúďatká deti 😂aj naše majú Detox ...mne dnes prišlo aj zle a to som 1.den...

dadam79
7. feb 2019

@metoyou4 no ved hľadajú sladké stále 😂 , ale no nemôžem...... Mne zle ani nebolo, len trosku ta hlava a hlad 🙄 Dnes už pohoda celkom, aj som polievočku navarila 🤔, ale tak trošku som ochutnala bodu na lyžičku, aby som dochutila. Vychádza mi to na 7dni,neviem či kúpim tu 0,5l pixlu.... Ja som objednávala cez net a to mi dovtedy nepríde 🙁 Tak uvidím.

metoyou4
7. feb 2019

@dadam79 sestre tiez vyšlo na 7 dni,no potom si v DM dokúpila na 3 dni javorovy sirup

misha666
4. mar 2019

Ahojte... ja som drzala neera detox uz viac x... ale teraz asi po 2 rokoch zas... predtym ked som drzala som vzdy mala nejaky pehresok a najviac 9dni som vydrzala... tento rok som si povedala ze vydrzim 10 a bez prehresku... zatial mam dnes 5ty den a uplne super sa drzim nepijem ani kavu co som predtym dala aj 5 na den :D pijem caj na ocistu... prve 3dni su najhorsie potom to uz ide super...dokonca som odolala cez vikend aj mamkinim dobrotkam :D je tu niekto kto to aktualne drzi? 🙂 zatial som sa ani nevazila odvazim sa az po ukonceni ... 🙂 z mojich dosavadnych skusenosti sa mi vratilo max 1/3 vahy... a potom makam a stravujem sa naplno dalej...pre mna je neera taky nakopavac... ked mi uz zastavi vaha alebo mam horsie obdobie co sa tyka stravovania...

metoyou4
5. mar 2019

@misha666 kupuješ si original neeru,alebo javorovy sirup?

misha666
5. mar 2019

@metoyou4 urcite original, neera je palmovy sirup specialne pripravovany, nie javorovy 🙂 na 10dni ma to vyslo 65eur aj s kurierom +kajenske korenie zadarmo 🙂 za jeden den som to mala doma 🙂

metoyou4
5. mar 2019

@misha666 a cez akú stránku?

misha666
5. mar 2019

@metoyou4 poslem IP lebo kebyze zverenim asi by to bola reklama :D kludne sa pytaj co ta zaujima 🙂

dadam79
5. mar 2019

@misha666 ja som vydržala na prvý krát 10dni....zhodila dom 6kg. Ako často sa môže neera držať.?

metoyou4
5. mar 2019

@dadam79 klobúk dole,naozaj 🤔👍obidvom baby
@misha666

misha666
5. mar 2019

@dadam79 ja mam dnes 6ty den, zatial mi to ide najlepsie zo vsetkych neera kur co som doteraz drzala...som bez jedineho prehresku... 🙂 no viac ako 2x do roka neodporucam... pred rokmi som drzala na jar a na jesen... teraz par rokov len na jar... ale zvazujem ze toho roku dam aj jesen ked mi to tak pekne ide teraz :D ja napisem v nedelu rano kolko mi zislo kg to uz koncim 🙂

@metoyou4 treba sa fakt zatat ...mne uz ani nevadi detom varit :D neochutnavam :D

dadam79
5. mar 2019

@metoyou4 ďakujem, prvé dni boli ťažké, ale potom to bolo už super, človek si zvykne

misha666
11. mar 2019

Tak 10dni uplynulo v sobotu 🙂 ubytok na vahe celkovo 4,8kg 🙂 dnes mam druhy den prechodu na normalnu stravu... 🙂 vobec necitim hlad, pijem stavy zeleninovo ovocne a na obed mam uz zeleninovu polievku... citim sa dobre, co sa u mna zmenilo je ze vstavam sama od seba skoro a vyspata a zaspavam ako babatko :D na jesen si dam kuru zas 🙂

dadam79
11. mar 2019

@misha666 super teším sa, ja chcem zase na leto

gia88
18. mar 2019

Ahojte 🙂 Ja som sa dala na kuro tiez 🙂 dnes som 6ty den a robim to po prvy krat 🙂 zatial mam dolu 3kg a dnes myslim na jedlo iba :D Tak snad sa mi podari vydrzat 10dni 🙂 koncim v piatok 🙂 Chcela som po kazdom roc.obdobi ale asko citam kade tade, odporuca sa iba na 2x rocne.....Citim sa ina skvelo, a nemam ani hnacky, nic 🙂 Uz 6dni som nebola na wc iba cikam kade chodim 🙂
Je tu teraz niekto kto to tiez teraz zvlada? 🙂