Nidora - skúsenosti s chudnutím

perinbabka27
16. apr 2014

Mate niekto skusenosti? Uzivali ste to niekto a podarilo sa vam schudnut? Alebo nebodaj nic a vratili ste to?

tina27111
16. apr 2014

a co je to vlastne ta nidora ? a ako sa uziva ?

perinbabka27
autor
16. apr 2014

no to je zevraj prasok ktorym sa posypa jedlo menej zjes a chudnes.... a podporuje aj spalovanie tukov. Vraj chut jedla to nezmeni.
este sa ti to nedostalo do usi??? je toho plny internet hlavne v zahranici. len neviem ci to uz nikto odskusal.

branka33
16. apr 2014

Kolegyna to ma, poctivo poypava, ale ze by schudla sa mi zatial nevidi 😉

branka33
16. apr 2014

Posypava som chcela napisat 🙂

dusekovci
16. apr 2014

No ja som si to kupila... uz aj lutujem... nejako tomu prestavam verit,ked som precitala co pisu na obale,ale upokojujem sa tym,ze ked nezaberie,vratia mi peniaze. Vraj 😒 no uvidim,zacnem asi od nedele. Potrebujem zhodit 10kg

perinbabka27
autor
16. apr 2014

@branka33 a ako dlho tym uz posypava????

branka33
16. apr 2014

No tyzden urcite..

perinbabka27
autor
16. apr 2014

Tak skus sa opytat ci nieco uz schudla? mozno niejake kilo ano ale to volnym okom nevidno.

branka33
16. apr 2014

No hovori ze sa nevazila zatial a vraj si to zabuda sypat....ale ze me pocit ze jej menej chuti...

domca224
29. apr 2014

Aj mna by zaujimalo ak s tym mate niektora skusenost dnes som to objednsala ci to funguje....

majame
6. máj 2014
love232
9. máj 2014

@dusekovci ahoj chcem sa spitat ako to dopadlo nakpniec nidorou? Zabrala alebo vratili ste a vratili peniaze,alebo?
Dakujem;)

intrumj
12. máj 2014

Píšem Vám lebo som si dnes objednala s kolegynkou prášok Nidora, nakoľko ma spomínaný produkt a proces užívania zaujal, aj napriek tomu, že som vždy voči takýmto veciam skeptická...až potom som si začala zháňať recenzie aj na iných stránkach 😀 Tento týždeň mi to príde tak som zvedavá, či budem mať aspoň zníženú chuť do jedla...dôvod prečo som si to objednala je problém s celulitídou a teda neviem sa jej zbaviť... snažím sa zdravo stravovať a mám aj pohyb, lenže pri mojom hektickom životnom štýle je problém sa k niečomu dopracovať...čiže touto vyčerpávajúcou správou som chcela povedať, že dám vedieť či to malo vôbec nejakú účinnosť 😀

dusekovci
17. máj 2014

@love232 čo mám na to povedať aby to bolo slušné... jedným slovom blbosť ☹ a som sklamaná. Prvé sklamanie prišlo hneď na začiatku, keď som si na krabičke prečítala, že počas užívania Nidory sa odporúča aj dodržiavanie diéty a športovanie 😖 a to ako keby ma kleplo. Ved keby som mala pevnú vôľu držať diétu a čas športovať, nepotrebujem Nidoru na chudnutie.
Poviem vám pravdu, mám dojem, že je to len o psychike. Môžem sypať Nidoru koľko chcem,ci slané jedlo, či sladké, vždy zožeriem koľko si naložím 😅 dokonca som aj kilo pribrala. A Nidoru ešte stále mám. Len nemám chuť to už do seba trepať, keď vidím ze to nezaberá. Ale nejako to uz len dojem, nech mi vrátia aspoň peniaze...

miskachrumka
9. jún 2014

no zeny mne ma ta nidora zajtra prist.. tak uvidm...
@dusekovci vratili vam uz peniaze??

nikina1992
13. jún 2014

ahojte ja len ze ja beriem nidoru tri tyzdne a po prvom tyzdni nebolo vidno nic a za dalsie dva tyzdne som schudla 5kg.. predtym som sa snazila a nic tak nieco na tom musi byt

timulka4321
16. jún 2014

@nikina1992 mozem sa spytat kde ste si to kupili? Lebo hladam na nete jak blazon a nevirm to vygooglit :D Dakujem

nikina1992
16. jún 2014

www.nidora.com/skqodny/ toto mi vyhodilo a som objednala

lenka150
21. jún 2014

@nikina1992 chcem sa opytat kolko ste schudli do dnesneho dna

cukroska
23. júl 2014

@dusekovci
@intrumj ako ste baby dopadli s tou nidorou,zabralo či nie?vratili vam popripade peniažky,či?

perla200
23. júl 2014

to ako bez športovania a bez upravy stravy si mozte sypať aj zázračný prášok od Zvonilky do jedla a nepomoze to tam....

alenka0
23. júl 2014

Mne sa nepozdáva to, že by som mala menej jesť. Ja myslím, že nejem veľa a po pôrode mám cca. o 12 kg viac. Prešli 4 mes. a neschudla som, no nedietujem, lebo kojím. Neviem si predstaviť, že by som jedla ešte menej. Veď potom by som nejedla asi vôbec. To sa mi nezdá zdravé. Možno iba pre tie, čo sa prežierajú 🙂
A presne tak ako píšete.Keď budeme športovať a jesť zdravo, určite schudneme aj bez toho. Len horšie je, že pri deťoch to akosi neide 🙂))

adkamia
26. júl 2014

Ahojte ja som akurat citala o nidore a neviem ci to ma ucinky. Skusila som niekolko druhov tabletiek a nemalo to ziadny efekt. Preto ak mate niekto skusenosti s nidorou napiste. Dakujem

ivanamartincekova
1. aug 2014

aahojte. prave som ju objednala. maate niektora z vas nejake dobre pocity z toho? viete ja si vzdy recenzie citam az po objednani 😖

evittam
2. aug 2014

Žiadne tabletky ani nič podobné (koktejly,nohavice.,,,) nemajú efekt, už to konečne pochopte, že jediná cesta je hýbať sa a upraviť jedálniček. Všetko je to len oblbovanie ľudí a zarábanie na tých čo sa oblbnúť dajú - a je ich stále veľa, to ja nejako nechápem, ale čo už.... Veľa zdaru,kočky. 😀

oknok
10. aug 2014

takze podla mna je to cele poriadny podfuk, posielam link na prestudovanie 😀 :
http://zaujimavosti.net/problemove/podozriva-st...

ja1234
19. aug 2014

Ahojte ja som na to tiež naletela a kto chce mam ešte jedno balenie pošlem ho tomu kto sa prihlasi zdarma je to úplná hlúposť.0905416396. Konečne som schudla ale nebolo to vdaka americkým SUPER výrobkom ale poctivej slovenskej firme a jej bylinkam . Babenky držte sa !!!

anka12
20. aug 2014

@ja1234 AHOJ ,MOZEM SA SPYTAT AKYM BYLINKÁM?

ja1234
26. aug 2014

zavolajte mi

blue99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz