Nidora - skúsenosti s chudnutím

perinbabka27
16. apr 2014

Mate niekto skusenosti? Uzivali ste to niekto a podarilo sa vam schudnut? Alebo nebodaj nic a vratili ste to?

kvetka_horvatova
3. mar 2015

A navyše ani nevracajú peniaze, ako slúbia. Dávajte si na nich pozor. Určite neobjednávať!

http://www.polakova.sk/nidora/

mucinko1957
29. mar 2015

prípravok na chudnutie mi vôbec nezabral i keď som striktne dodržiavala jeho návod.Oboznámila som dodávatela s výsledkom a na moje prekvapenie vôbec nezareagovali tak ako to deklarujú v článku.Som sklamaná takto sa dôvera nezískava. Takže baby bacha 38e je38e.hmmmmmmmmmmmm ☹

andrea2332
29. mar 2015

dievcata, mam vynikajuci spalovac, keby ste chcelil veciam trochu pomoct, tak mi piste spravu...

varovnapetronela
30. mar 2015

Ach jaj, ďalšia známa naletela. Ja neviem prečo niekto neznáme veci negoogluje a nepreveruje a ihneď uverí. Tá suma je priveľmi vysoká za tento podvodný jedovatý hnus. Jedovatý preto, že je to podvodné svinstvo.

mucinko1957
30. mar 2015

No bohužial,ako sa hovorí"všetko zlé je na niečo dobré,človek sa učí na vlastných chybách,vďak tomuto budem optrnejšia možno v budúcnosti by som prišla o viac.A si predstavte,krátko po tom čo som ich immformovala,že som z toho zhnusená tak mi znova dali novú ponuku,to je čo?Nemám slov. 🤐

petko8888
3. apr 2015

Ahojte,môžte mi prosím Vás napísať aké bylinky a v akom obchode?,ďakujem krásne,Mária.

marcelilina
13. apr 2015

@ja1234 možem vedieť akym bylinkám??

gabincek
8. máj 2015

tiež by ma zaujímalo o aké bylinky ide...info poslite na scasnag@gmail.com

jahu348
10. máj 2015

Baby - neverte takymto blbostiam. Ziadne pirule a prasky nepomozu. Budete sediet a chudnut? Ak chcete zhodit tak cvicte - kludne papajte ale len do 17hod a zarucujem vam ze schudnete. Mne sa takto podarilo 10kg za necele 2 mes. dat dolu. 🙂
Nic nejde bez namahy 🙂

greta9
29. máj 2015

greta9@jcentrum.sk

....hm aj mňa by zaujímalo aký je ten dobrý slovenský spôsob.....asi klasické čajíky a redukcia - zmena stravovania, že ??? Aká slovenská firma ??? napíš ...ach jaj

greta9
29. máj 2015

@jahu348
Papať len do piatej ???? Bože a čo do 24.00 budem robiť.....umrem

merivoj
29. máj 2015

Prvý týždeň som neverila vôbec, že mi Nidora pomôže. Ale potom som strátla trochu chuť a jedla som menšie. Môj žalúdok sa zmenšil a to vďaka tomu. Počas užívania som stratila 7 kíl. Po ukončení ešte 2 kg. Pomohlo mi to. 😎

zuzanastanova
18. jún 2015

Je to somarina neschudla som a už to použivam mesiac

jahu348
18. jún 2015

@greta9 presne tak...neboj to zvladnes....zo zaciatku to nebude bohvie co ale zvyknes si. Ja som tak dala 10kg dolu... normalne papas vsetko...o 17h naposledy....ziadne sladkosti a zacvic si nejake sklapacky - vykopy a zarucene schudnes.

darkage
13. sep 2015

vy hlupaci, naleteli ste podvodnikom... nidora je internetovy podvod... nema to ziadne ucinky... niekto na vas dobre zarobil... peniaze vam nevratia... mozte reklamovat kolko chcete nikto na vas nebude reagovat...

milan_32
12. jan 2016

Rozhodne nekupovať, Nidora je jedno veľké klamstvo napísalo sa na tú tému už viac článkov http://tabletky-na-chudnutie.sk/nidora/ . Práveže som často prekvapený že ešte stále niekto dúfa že mu Nidora pomôže. Pokiaľ človek na sebe nemaká nemôže očakávať výsledky. Darmo, zlaté pravidlo...

maria4811
15. mar 2022

Tabletky na chudnutie - https://acaiberry900.lv ja berem uz Acai Berry viac ako mesiac…schudla som viac ako 10kg.