Nová súkromná skupina pre začiatočníčky s Jillian Michaels

j_ank_a
13. feb 2014

ahojte... viem, ze takychto tem je tu mozno viac, ale ja som vcera zacala cvicit s Jill, a rada by som sa spojila s vami, co ste tiez len zacali, alebo chcete zacat... je tu skupina, ale baby su tam uz vacsinou pokrocile, chcem zalozit sukromnu skupinku s babami, ktore tam budeme od sameho zaciatku a uvidime, ako sa nam zadari a ako budeme uspievat...pridavat motivacne foto a podobne... chcel by sa niekto pridat?

viva02
13. feb 2014

Ja som uz tiez rozmyslala nad tymto cvicenim. Mozno by som sa od marca pridala. 😉

ja_nka
13. feb 2014

Vyborny napad...ja by som sa pridala 🙂 Ta skupina co uz je vytvorena, je pre mna chaoticka, neorientujem sa v nej..

zuzpap
13. feb 2014

ja sa tiez chystam zacat, dufam, ze budem vladat, lebo moja momentalna kondicka je na bode mrazu 🙂

j_ank_a
autor
13. feb 2014

@viva02 ja ked som videla tie vysledky dievcat uz po mesiaci, tak ma to dost zaujalo... ja niesm moc na aerobic a pdobne cvicenia, ale toto sa strieda a pol hodka vobec nieje vela... vcera som cvicila pvy krat, a myslim, ze to ide... a preco nezacnes tiez? ja som si tiez povedala z od marca, ale potom som si spomenula na to, ako stale nieco datujem a potom na to aj tak kaslem... tak som si stiahla 1. level a hned som zacala... :D

j_ank_a
autor
13. feb 2014

@ja_nka
@zuzpap super, ze ma nieto zaujem.... tiez sa mi zdala ta skupina velmi chaoticka, vela info, vela veci rada by som zacala pomaly.. :D

sidon
13. feb 2014

@j_ank_a , @ zuzpap, @viva02 mozno by som sa aj ja na to dala. Podla coho cvicite, baby? video na youtube? a planujete davat aj fotky pred a po 🙂 ? to je podla mna najviac motivujuce

alusha
13. feb 2014

@j_ank_a ja by som sa pridala, cvicim siedmy den 🙂

nikus23
13. feb 2014

aj ja by som sa rada pridala, aspon bude daka motivacia...len by som poprosila odkial mate ten level...aj ja si vravim, ze zacnem zajtra...tak hadam sa takto k tomu dokopem rychlejsie 😉

j_ank_a
autor
13. feb 2014

@sidon ja som si s uloz to stiahla 30dnovy, tie 3 leveli, ale su aj na youtube..a fotky urcite ano... motivacia musi byt..
@alusha super, mas aj nejake zmeny?

@nikus23 s ulozto mam stahovane, trva to chvilku, ale ja stahujem, aby som to mohla dat cez plazmu, ide to aj cez youtube

ja_nka
13. feb 2014

@j_ank_a
@sidon ja som si stiahla Ripped in 30 - week 1-4 z ulozto....zatial som to vsak necvicila....a planuje sa zalozit normalne skupina?

ivana1410
13. feb 2014

Aj ja by som sa pridala 🙂

j_ank_a
autor
13. feb 2014

@ja_nka ano, ja chcem zalozit skupinu a postupne cvicit rozne veci podla Jill.. a ten 30w ripped je lahsie ako tie 3 levely? bo som pocula, ze levely su take pre zaciatocnikov...
@ivana1410 super, tesim sa

ja_nka
13. feb 2014

@j_ank_a ja absolutne netusim....velmi sa v tom nevyznam....ja by som bola rada, ak by mi niekto povedal, s cim mam zacat a ako potom pokracovat...

j_ank_a
autor
13. feb 2014

@ja_nka ok, pridaj sa k nam, ja som zacala vcera s 30d shred a myslim, ze pre zaciatocnikov je to v poho..

ja_nka
13. feb 2014

@j_ank_a super, uz stahujem, dakujem 🙂 ked bude vytvorena skupina urcite daj vediet 🙂

j_ank_a
autor
13. feb 2014

@ja_nka dnes vecer to spravim, hadam stihnem... 🙂 poslem pozvanku, ak pridem na to ako.. 😀 😀

ja_nka
13. feb 2014

@j_ank_a 😀 tesim sa 🙂

salonka9
13. feb 2014

ja by som tiež išla do toho

j_ank_a
autor
13. feb 2014

@salonka9 super, uz si zacala,ci sa chystas? mas postahovane videa?

adeala
13. feb 2014

@j_ank_a aj ja by som rada 🙂 vždy s Jillian začnem, vydržím tak 7 dní a koniec 😀 tak by ste mi možno pomohli 😅

j_ank_a
autor
13. feb 2014

@adeala super, tak mas skusenosti, super... a co si cvicila?

alusha
13. feb 2014

super, tesim sa dievcata, pokecame v skupinke 🙂

adeala
13. feb 2014

@j_ank_a no mám, s prvým levelom 😀 tam už viem naspamäť aj čo kedy hovorí 😀 ale k druhému som sa nikdy nedopracovala (inak aj po tých pár dňoch som vždy videla rodziel)
Cvičila som ten 30day shred

salonka9
13. feb 2014

@j_ank_a akurát sťahujem a dnes chcem aj začať.

elena9
13. feb 2014

@j_ank_a Jeeej, super ze je tu nova diskusia. Ja sa v tych davno zalozenych tiez nevyznam. Aj ja sa chystam stiahnut a zacat. Dufam, ze nedostanem infarkt :D Ak bude skupina, rada by som sa pridala. Dufam, ze sa budeme motivovat aj fotkami.

majloo
13. feb 2014

@j_ank_a ahoj, aj ja by som sa rada pridala, uz dlhsie chodim do posilky, svaly sa mi urobili, ale tesraz treba aj ten tuk zhodit 🙂

neomea
13. feb 2014

zenusky, vrelo vam ju odporucam, ja som strasna knedla s nulovou kondickou som sa asi 2 mesiace pred svadbou pustila do cvicenia s Jillian, najskor to bolo asi 30day shred a potom ripped in, to druhe mi uz povinnosti nedovolili dokoncit.. zo zaciatku to bolelo, svalovka, muky, kondicka v cudu, ale zvladla som to, a ked som to dala ja, date to aj vy 😉 velmi vam k tomu drzim palce a fakt to stoji za tu polhodku denne, vysledky pridu rychlo 😉 my teraz cakame babo, ale po porode hned ako to bude mozne by som chcela zacat odznova 🙂

j_ank_a
autor
13. feb 2014

@alusha
@adeala tak si ma potesila, u nas to zvladneme...

@salonka9 to je super, aj ja idem este dnes dat

@elena9 jasne, aj fotky, to je hlavne, tesim sa
@majloo super, pridam ta

@neomea vdaka, snad bude super...

@viva02
@ja_nka
@zuzpap
@sidon
@alusha
@nikus23
@ivana1410
@salonka9
@adeala
@elena9
a baby, prosim, ktore z vas mozem dat ako moderatorky... zatial teda len koli registracii skupiny... bolo by fajn, aby to brala vazne, chodila na MK kazdy den aspon na chvilku... nieje to zavazujuce, neskor mozme prehodit... prosim, napiste ci vas mozem a ja vas nejake vyberiem.. :D

j_ank_a
autor
13. feb 2014

a ak mate napady na ciele a pravidla sem s nimi

simca06022011
13. feb 2014

Aj ja by som sa pridala.. mam Jill uz doma 5DVD.. cvicila som to asi tak 3x.. a teda vobec nemajte strach, da sa to odcvicit aj bez kondicky :P Ja potrebujem psychicku podporu :P Lebo doma ked poviem, ze idem cvicit tak akurat tak posmech si vypocujem 🙂))