Od dnes idem chudnúť

20. sep 2020

Od dnes začinam chudnut akurat som zjedla svoje prve jablko po polroku 😅😅 nevladzem dalej mam 25 rokov,.ziadne dieta a same strie.a nechutne telo pri vyske 169cm ... 95kg!!! Proste prasa..
Takto si frajera nenajdem lol. A hrozne som zvedava ako by som vyzerala s 50-60kilami😍😍😍

hipuska
20. sep 2020

Tak držím ti palce

alojzova
20. sep 2020

Ja tiež chudnem

janinamojka
20. sep 2020

👍👍👍👍

janka95
20. sep 2020

Držím ti palce. Ja sa snažím tiež pár kíl zhodiť , ver že budeš vyzerať lepšie a čo je viac, budeš sa cítiť lepšie . 🙂

autor
20. sep 2020

Dakujem všetkym. Ano tešim sa na to 😍

mogaa
20. sep 2020

Začni cvičiť aj v vyššou váhou vyzerá vždy lepšie ako mľandravé chudé telo🙂na výber toho máš kopec -napr.Jillian Michaels, ewa Chodakowska, Monika Kolakowska, Heather Robertson.....

majamat
20. sep 2020

drzim palce. ja som zacala v janurai. pri vyske 164cm som mala skoro 95kg. teraz mam necelych 84kg a dufam, ze to este pojde dole.

mareri
20. sep 2020

držím palce. Budeš mat dietu + nejaky šport? Ja som sa dala teraz na jazdenie na bicykli , chcem chodit každy den po praci a verim, že mi to pomože

marci987
20. sep 2020

skus uzivat pestrec, je na detoxikaciu pecene, ale pomaha pri chudnuti, pomocou pestrecu chudnes minimalne 6kg

deti95060810
20. sep 2020

@marci987 to kde kupuješ...

deti95060810
20. sep 2020

👍👍👍

autor
20. sep 2020

@mareri dietu a sport zatial nie, som kratko po uraze kolena, hned ako sa zotavim tak bike

michaela460
20. sep 2020

Tiez drzim palce 😊 ja som zacala cca pred troma mesiacmi. Vyska 174 a vaha 86. Dnes mam 68kg bez cvicenia a hladovania. Zacala som jest zdravo + som si zo zaciatku sledovala kaloricke tabulky cez aplikaciu v mobile

marci987
20. sep 2020

@deti95060810 na nete,alebo da sa aj v lekarni

lindusss2016
20. sep 2020

Fandim ti, konecne jedna, co chudne od dnes a nie od zajtra 😁

panelacikova
20. sep 2020

moja obľúbená veta znie: "od zajtra chudnem" 😀

gigi87
20. sep 2020

Hlavne si vsetky pozrite videa od Michal Hafo na youtube, a na FB ma skupinu Fitnes revolucia, tam sa pridajte... Ma aj zadarmo eknihu, kde je super vysvetlene na par stranach, ako schudnut.
Mal by si to kazdy povinne precitat, a usetrit si kopu casu. Staci jest menej ako clovek spotrebuje a hned pojdu kila dole, a bezbolestne👍

fineta
22. sep 2020

@michaela460 wau, blahozelam. Tak velmi si toto prajem aj pre seba. Spravim vsetko preto. Naozaj to ide aj bez cvicenia?

michaela460
23. sep 2020

@fineta samozrejme 🙂 ja som ale presla na naozaj zdravu stravu. Ziadne pecivo, sladkosti, bravcove maso, smotana. Muku som vymenila za celozrnnu a pouzivam iba obcas na zahustenie omacky, cestoviny hrachoce alebo spaldove, smotanu ryzovu obcas sojovu, maso iba hovadzie, kuracie a ryby. Jem polovicne porcie a na veceru nieco uplne lahke (ziadne maso, vajicko najviac jedno k zelenine). Vacsinou mam na veceru mozzarelu s rajcinami alebo 2 ryzove chlebiky s pomazankou (varene vajicko popucene s bryndzou napriklad). A aby som to takto zvladla dlhodobo, nedele jem uuuplne vsetko na co mam chut. Momentalne mi uz 2tyzdne stoji vaha a chcem schudnut este 8kg takze idem predsa len aj cvicit aspon 3x za tyzden. Drzom palce nech sa ti podari schudnut 🙂 staci iba chciet a niektore veci si odopriet

fineta
23. sep 2020

@michaela460 ďakujem Ti, presne takto fungujem uz tyzden. Podel sa priebezne ako to ide. Si motivatorka. 😊 Drzim paste k zhodeniu zvysnych kil. 😊

pedro123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vavik0204
28. máj 2021

@gigi87 mozemsa spytat, ci ste sa ah zapojili do niektoreho z jeho platenych programov ako napr anazonka, stoji to za to? Dakujem

michaela460
28. máj 2021

@fineta ahoj, po dlhsej dobe sa ozyvam a som zvedava ako si na tom 😊Podarilo sa schudnut?

sunshine_18
28. máj 2021

Držím palce toto je už silná nadváha a hlavne je to nezdravé 🙌tak čím skôr schudni 🥰

tatianka0000
28. máj 2021

Ahoj aj ja chudnem , mozme sa podporovat , tiez chodim s dcerkou na bike , teraz chcem aj chlapa zatiahnut. Zacinam na vahe 91kg, teraz po dvoch dnoch mam 89kg , ale nechcem sa casto vazit 🙂 🙂,mas viber?

fineta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gigi87
28. máj 2021

@vavik0204
Ja som si stiahla jeho knihu ktoru ma zdarma, a na jej zaklade som si kupila pana jedla. S manzelom sme uplne v pohode zacali chhudnut pocitanim kalorii, a zaradenim bielkovin do jedalnicka... Ja som prave vo faze, kedy zvazujem tu amazonku, syn ma uz skoro 1,5 roka, takze uz spava iba cez obed a dlhsie, vedela by som pocas obedneho spanku cvičiť.. V predchadzajucom plane na cvicenie co si kupil manzel tam spomina zakladne cviky, kliky, pritahy, drepy, ale to momentalne nemozem cvicit, lebo mam odpisane zapastia..
Urcite do toho chod, ak si odhodlana cvicit..
A myslim ze ma napisane na konci mailu, ze vrati peniaze ak nebude clovek spokojný..

michaela460
29. máj 2021

@fineta vaaau gratulujem! 🤩 a aj cvicis?

fineta
29. máj 2021

@michaela460 ďakujem Ti. 🤍 Áno, snažím sa kardio každý deň hodinku. Nie vždy to vyjde. Ale myslím, že keby nedojcim a mala hormóny v pohode, tak by bol úbytok väčší. Od toho septembra doteraz je to mínus 20 kg. Ešte túžim dat dolu 5, ale to bude ešte dlhý boj. 😁

michaela460
29. máj 2021

@fineta 20kg na to ze mas tak male dieta a kojis je uzasny vysledok a ze sa ti chce este aj cvicit? 😯 super... ja by som ti poslala moju premenu ale mam odhalenejsie fotky tak pisem ti spravu 😄