Od zajtra chudnem. Kto sa pridá?

monlienka
13. sep 2020

Ahojte baby od zajtra chudnem nepridá sa niektorá?

deti95060810
13. sep 2020

a prečo až od zajtra...Prečo nie hneď teraz už aj.... a večer to zaklincuješ tým, že si pôjdeš zabehať....stačí 2 3 km na začiatok....😉

leuchtturm
13. sep 2020

zajtra, zajtra, len nie dnes, vravi kazdy lenivec 😉

jaass
13. sep 2020

@monlienka čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra ❤️ šup cvičiť ;) ja som už dnes cvičila hodinku a večer beh 🙂

lenuliatko84
13. sep 2020

To moje zajtra je cele leto😂

leuchtturm
13. sep 2020

Ja som si dnes odbehla svojich osem kilometrov a po ceste som aj odvolila primatora a ostatnych clenov do mestskej rady 🙂

hederamonstera
13. sep 2020

@deti95060810 odporucat beh osobe, ktora mozno nema ziadnu kondicku a fajnu nadvahu...nechces jej rovno ist navrtat nejake klby?😄

monlienka
autor
13. sep 2020

@hederamonstera ďakujem 🙂 dám si baby brusaky dnes a už som obmedzila sladke

jany149
13. sep 2020

@monlienka to je dobre...ja som od konca februára obmedzila sladké (kupované vôbec)a keď pečiem dam si s mierou... cvičiť necvicim na to som lenivá a šlo dole 7kg
Držím palce

jany149
13. sep 2020

@monlienka aj pečivo som výrazne obmedzila večer si dám syr šunku zeleninu k tomu a dám si k tomu maces

deti95060810
13. sep 2020

@hederamonstera kde čítaš o nadváhe....nič som tam nenašla.... či ty autorku poznáš osobne? a či ty si tiež podobná že všetko od zajtra?

hederamonstera
13. sep 2020

@deti95060810 co si nevrla? Napisala som mozno! Takze ak chce chudnut, tak asi ma z coho ;)

mogaa
13. sep 2020

@monlienka brušáky sú o ničom😉ak chceš cvičiť doma je xy vhodných programov cvičenia na doma - časovo cca 25-60minut....vyber si podľa náročnosti a kondičky....na výber toho je veľa od Jillian Michaels, Ewa Chdakowska, Monika Kolakowska, Heather Robertsom.....každá má programy pre začiatočníkov a aj pre pokročilých...

zuzitko74
13. sep 2020

Ja chudnem už od júla. Zatiaľ som dala dolu okolo 10 kg. Nebehám a ani nebudem, zatiaľ chudnem iba úpravou stravy. Beh nie je pre každého, ja som nemohla behať ani v časoch, keď som mala pár ideálnu hmotnosť a o dvadsať rokov menej. S nadváhou a vekom nad štyridsať si fakt nemienim robiť na sebe násilie.

kotulicek
16. sep 2020

@monlienka ahoj ako ide chudnutie?? Držím palce ja chudnem od apríla dole 18 kg ... 😁😁 Držím palce nech to zvládneš ... Poradím ti keď budeš mať opustak je dobré mať nejaké motivačné hesla aj viac niekde vytlačené až ich mas na očiach keď pôjdeš páchať priestupok 😉😉

original_d
17. sep 2020

@kotulicek čoho sa držis že to ide takto pekne? Ja mám 57kg a neviem schudnúť ani len kilo 😣 cvičím na orbitreku, nejem sladké a v kuse som v pohybe

kotulicek
18. sep 2020

@original_d ahoj no predpokladám že nemáš vysokú nadváhu preto to nejde tak jednoducho ... Odporúčam pravidelný 8 hodinový spánok kalorické tabuľky vhodné nastavené dávať pozor na tuky alebo aj vedľa ovocia jesť pravidelne ... Ja mám 173 CM a už konečne 72 kg a tiež to už ide zle a tieto maličkosti si treba začať sledovať cvičím kardio tak 2 krát do týždňa inak cvičím na svaly takže veľa bielkovin jem proteín tvaroh skyr a zvýšený prísun bielkovín ti pomôže aj s chudnutím